Visszajelzés Neonfényes ólak 9. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 5.6.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó


    Nem vagy naív?t lenne az ideje


    Kérlek, ne írj az idézési blokkba!
    Az idézést záró elem a [ /quote ] blokk, a záró szögletes jel után tedd a kurzort, majd egy entert kattints. Ezután kezdheted a válaszodat.
    Ha nem így teszel, összezavarodik az írás, az idézett szöveg és a saját véleményed. Helyre kell állítani mindent, de ha nincs jelen moderátor, kusza lesz a válaszok sora, ha idéznének Téged!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.6.19
  2. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Szerintem már változtattak a neon állatok alatti (IMG kiterjesztésű) táblázaton. Reggel még én sem láttam a táblázatokat, de 8 órától már tökéletes a megjelenésük. Nem tudom, hogy mi az oka, de az IMG kiterjesztésű fájlokat nem tudom megnézni és valamiért az event ismertetőkben gyakran előfordulnak.
     
  3. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Mivel ma délután nem biztos hogy gép elé kerülök akkor a játék végéig lemaradok a babi boomről?
     
    BriGitta75 kedveli ezt.
  4. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Szia! :) Az ilyen eventeknél, sőt tenyésztős eventek nélkül is általában beraknak egy Boom-ot hétvégére. Bízom benne ezúttal se marad el... ( habár én ma szeretném letudni az egészet) Sikeres eventet, és nagy ugrásokat kívánok!
     
    Sali~*.*, ildiko44 és kelleri kedveli ezt.
  5. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

  6. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Szia! Nem maradsz le, péntek 18 órától lesz boom!
     
    Gio és Sanyat kedveli ezt.
  7. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Köszi

    Köszi
     
    Sanyat kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Már alig várom a Neonost.3 állatomnál meg van a pajtában a beadandó tenyész állatom, de a páva még hiányos.Csak azt raktam be reggel a kupiba.Remélem csak összejön,még 350 CSP értékű hiányzik belőle.A felröppenő miatt még inditani kell egy tenyésztést,ha egyáltalán elég lesz, de nem hiszem.Nagy ugrásokat kivánok mindenkinek!!
     
    Gio és zit67 kedveli ezt.
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok! Kedves Eventezők!

    A "Neonfényes ólak 9." event élő, online!

    Egy farmról kilépést majd visszatérést követően ellenőrizzétek az eventórában a tenyésztési event ikonját, majd a megfelelő előkészítést (felhők aktiválása, a termények rekeszekbe helyezése után) követően indítsátok a tenyészházban az aratást, a kész tenyésztések begyűjtését!

    Figyeljetek a baby boom akció időtartamára is, a következő tenyésztésnél a 14:00 órakor indított szakaszban a
    luxus bájital is használható már.


    Sikeres teljesítést kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Gio és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    1 letudva [​IMG]
     
    Mica67, Gio, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  11. Uranosz

    Uranosz Utánpótlás-írogató

    De jó hogy a tenyésztést nem lehet szedni... Kettő lejön azt ki kell lépni, újra be, kettő le azt ki-be... És mindig ez van... Miért nem lehet ezt már javítani...
     
    Tündi100 kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Még 53 felröpi és kész is. Remélem a maradékból bejön!
    312 tenyésztést indítottam össz. Az ugri-bugri luxus, csak annak luxus, aki nem tudja másra költeni a pénzét, mert már a Váci utcát Stockholmig megvette.
     
    Feca29, kovacstne, Gio és 3 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Egy gyors ötlet: o_OA hóbortos és tökfilkós ládikót érdemes menet közben kinyitni mert adhat ideillő állatokat egy kis szerencsével/ nekem bejött/:music:;)
    És a vidám állatos láda is jó persze :music:;):p
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.19
    Gio, imi010, milanzs és 4 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event kipipálva;) Luxus kosár vásárlás egyenlőre még függőbe van... de jön felhő is... szóval lehet a kosár elmarad:music:
     
    Mica67, Gio, kelleri és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kész is. Mondtam, hogy semleges az event. Nem az. Teljesen randa event.
    312 tenyésztésből 12 felröpivel több jött.
    A ládák meg egy nagy katyvasz, marhaság és kész.
    Kaptam struccot, halat, szamarat, békát, méhkast és 3 hódot.
    Nem mondok semmit már az eventről, mert, ha hétszer születnék, akkor sem tudnék annyi pozitívumot írni róla, hogy enyhe nyögésse felérjen. Negatívumot? Sok pici apró egyenes, mely a mínusz végtelenből tart a plusz végtelenbe örökkön örökké.
     
    Szíriusz, farmeres53, kovacstne és 2 más kedveli ezt.
  16. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Helló!
    Nálunk meg berakni is csak egyesével lehet,...ha 1-2 tenyésztünk az még elmegy de egyesével berakosgatni?
     
  17. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Sziasztok én is elkészültem. Szeretem ezeket az eventeket. :)
     
    ildiko44, Gio és Sali~*.* kedveli ezt.
  18. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    Kész! :)
    A neon ólas ládákból: 1 hal 2 birka 1 egér
    A parádés ládákból: 2 páva 2 méh
     
    Feca29 és Gio kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az nem hiba, sajnos így működik. Tenyésztő robot kell ahhoz, hogy ne egyesével kellejen feltölteni a házikót; ezt most akciósan 1 FA-ért megveheted és 6 órán át él, ami bőven elég. A kuponok is tartalmazzák.
     
    Fuhur, DevilMókus, Gio és 3 más kedveli ezt.
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha csak egyesével lehet adagolni a tenyésztést, akkor nézz rá a tenyésztő robot munkás ikonjára.

    Ha nem aktív, akkor sajnos az egyesével pakolás a járható út. (Ha van kuponod, segíthet a gyorsabb tenyésztési előkészítésben)
     
    Gio, Sali~*.* és imi010 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.