Visszajelzés Neonfényes ólak VI. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Én már betettem 20-20-20 db jószágot a szeretetházba,gondoltam mire jön a Bumm a kicsik és felnőnek és jobb lesz a szaporulatxDxDxDxDMajd meglátjátok, csak úgy özönlenek majd a jó nagyot ugró ikrekxD
     
    -W-595-, brekkencs., genka53 és 13 más kedveli ezt.
  2. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Szia!
    Bocsika,de a Btp nem 4800x szint?:p...(350+500+750) x 3= 1600 x 3=4800?:oops:
     
    Gio és kukori80 kedveli ezt.
  3. Tibor770

    Tibor770 Utánpótlás-írogató

    Remélem, hogy az csak vicc, hogy unatkozol eventek nélkül? Annyi mindent lehet csinálni Farmerama nélkül. Én kifejezetten örülök a szüneteknek. Szeretek olvasni, főzni-sütni, varrni, természetet járni, stb.. Egy-egy időigényesebb event alatt elmaradok még a takarítással, vasalással - tehát a házimunkákkal. Ezeket is el kell végezni. Több farmon vagyok kénytelen dolgozni, mert a család nem ér rá, csak reggel, este. Eventkor napközben az ő farmjaikon is szorgoskodok. Sohasem unatkoztam még az életemben, pedig szép kort megértem. Ez a farm is az unokámé.. Pont itt voltam, amikor jött az "Adj Isten, gazdák" Sok örömötök legyen a játékban, de ne felejtsétek el, hogy még annyi szép dolog van az életben. Mindenre kell, hogy jusson az időből, mert idő nagyon drága dolog, nem szabad elpazarolni unatkozásra. Bocsi, ha egy kicsit hosszú voltam. Én is várom a Bumm-ot.
     
    maszilva, Sonche, _Cygnus_ és 17 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A tevénél 150 CSP x farm szint van.
     
    brekkencs., genka53, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  5. Farmi

    Farmi Fórummogul


    Álmodj királylány :) :)
     
    Akela, -W-595-, brekkencs. és 10 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Kedves Genka. :)
    Annak idején aki csak megtehette megvette a körhinta órát és a balerina órát, meg az egyszarvú órát is.
    Egyáltalán nem bánom egyiket sem, hisz hiába ad a felhő most majd maja maszkot, de TP szempontjából számomra megérte megvenni ezeket a dekorokat.
    Nálam most a pandák mennek a porondra, mert hátha meg is fognak tanulni karatézni végre.
     
    _Cygnus_, taga1, -W-595- és 15 más kedveli ezt.
  7. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Jelenleg S-tápom 516db - Majom 383db - teve 203db - panda-96db az eddig tenyésztettek, nincsenek beleszámolva. Még nem tekintettem meg, hogy értékben mennyi az annyi. A Maja maszkom az jelenleg 633db a pajtában. A felhő Bahás Tp-je az jó lesz, mert Bahám is van.:D;)
     
    taga1, brekkencs., genka53 és 12 más kedveli ezt.
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    xDHátha!!! Lehet hogy csak náthaxDNem tudom hol lehet Böbe.Még mindig balettozik?Sokszor eszembe jutott ma, én is egész nap diót törtem, no nem a mienk volt a termés hanem a szomszédéxDAmúgy nagyon örülök a Maja maszknak, nekem nincs meg a felhőm.Nagyon drága volt nekem
     
    Utoljára szerkesztett: 8.11.17
    -W-595-, brekkencs., genka53 és 9 más kedveli ezt.
  9. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Szia . volt egy event is annó / bocs de nem keresgélem meg / aminek felhőjére ezeket a dekorokat kirakva 168 óránként adott 3 órás farm munkás kupont , a vásárlási lehetőség jóval később került be .
    Nem árt vigyázni az pszi idővel:
    Sűrű ködben két autó egymás után araszolva halad. Egyszer csak az elöl lévő hirtelen fékez, a másik pedig nekimegy. A hátsó sofőr kiugrik a autóból:
    - Maga megőrült, mit csinál? Miért kellett ilyen hirtelen fékezni minden ok nélkül?
    - Minden ok nélkül? Ha nem vette volna észre, az én autóm már a garázsban van!
     
    taga1, -W-595-, brekkencs. és 16 más kedveli ezt.
  10. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Egymiliméterrellejjebottaza 350xD
     
    genka53, Gio, kovacstne és még 1 ember kedveli ezt.
  11. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Tudom, csak én nem tettem rá a felhőre és mai napig se fogom mert így számomra sokkal többet segítenek a farmomon.:)
    168 órát egy kupon miatt nem várok, inkább sötétségbe kergettem szegény felhőmet.
     
    taga1, brekkencs., genka53 és 9 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tényleg ! :D:D:D
    Soha nem vettem volna észre. :D
     
    brekkencs., genka53, miniowl és 5 más kedveli ezt.
  13. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    :inlove:
     
    genka53, -Fülemüle-70 és kukori80 kedveli ezt.
  14. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Szia!
    Én is betettem már az első szerelmespárokat! Ellesznek ők addig, hogy több baba szülessen :)
    Jól kitalálták, hogy az előre betett tenyésztések, a baby boom kezdése után már dupla bébit adnak, ezzel sok bájitalt spórolhat az ember!

    Közben én a kresz-t is csinálgattam. Első rész modulvizsga sikerült. (persze csak online...) Ezért megérdemlek egy turbó pizzát(annyi mindent teszek rá, hogy csak villával lehet majd enni), és tele hassal végigcsinálom még egyszer. 100%-os tesztet szeretnék.
     
    feki13, _Cygnus_, taga1 és 9 más kedveli ezt.
  15. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Ezt nyugodtan lehetett volna zőőődel írnod, mert a BP ezt kizárólag annak tekintené xD. Ugyanis szinte minden amit el lehetne venni azért most keményen "csengetni" kell ami ugye bevételkiesés lenne. Értem mire gondoltál, de ennek esélye gyakorlatilag 0 - vagyis nagyon kicsit visszavánzorog ilyetén módon az ideiglenes terület (Malala).
    NEM volt ilyen event, hanem egyszerűen "csak" megjelent a paszulyon egy felhősor, majd egyesével meg lehetett vásárolni a rávaló órákat de csak ekkor csak ott csak most később soha aki lemarad az kimarad ... (ráadásul csak a felhőre 1-1db-ot semmi +)
    Info 2013. június 24: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/Új-felhősor-24-06-2013-15-45.1004/

    Ezek után volt vásár, ahol korlátlan mennyiségben lehetett vásárolni és már nem csak a felhősorra való 1-1-1db-ot hanem mint kitehetőt is.
    Info 2015. október 15: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/játékóra-gyűjtemény-akció.13143/

    Aztán volt egy kitehető "ládavásár", ahol a 3 játékórát is tartalmazhatta a láda. A láda ára jelentősen alacsonyabb volt mint a játékóra bármikori ára és magas %-al ugrottak ki nyitáskor játékórák. Erre sajnos nem emlékszem mikor volt és nem keresgélném (viszont 3 farmon is vettem pár ládát és mindegyiken van játékóra, sőt van ahol a felhősor is teljes - pedig önmagában 200-80-75FA-at nem sosem adtam érte - a láda talán 3-5FA-ba került).
     
    _Cygnus_, taga1, -W-595- és 10 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Számoltam egy kicsit, csak a majmoknál:
    36 tenyésztést kell indítani a lakatokért. Ebből kapunk 36 mókusmajmot, értéke: 2400. Az esetleges ugrásokat nem számolom mert nem tudom. :)
    36 x 2400 = 86.400. Ezt ki kell még pótolni 2027 sima majommal. Akinek nincs ennyi és a pajtában sincs tenyésztett majma annak még tenyésztenie kell, vagy a piacon vásárolnia. Szóval nem biztos hogy 300 tápból mindenkinek meg lehet csinálnia az egész eventet. Nekem is a majommal lesz gondom, jó lenne pár bőgőmajom, különben én bőgök. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.11.17
    maszilva, Sonche, _Cygnus_ és 18 más kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Amire utalsz, az a 2014.06.27 és 2014.07.01. között megrendezett Titokzatos meglepetés minievent volt.
    Leírása: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/titokzatos-meglepetés.10724/
     
    _Cygnus_, -W-595-, brekkencs. és 8 más kedveli ezt.
  18. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Neon ólakra fel:p
     
    -W-595-, genka53, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  19. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    és 15FA volt xD Ennek ellenére ha jól emlékszem a legolcsóbb is 75FA volt előtte, így 5 ládát lehetett vásárolni amibe tuti volt 1 játékóra de inkább 2db - no ez volt az igazi nagy esemény, olyan mint eventben a Majomkirálynő :p
     
    _Cygnus_, taga1, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  20. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    A farmon unatkozom. Az életben soha. Nem értetted a hsz-emet, bocsi. De mindegy is;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.