Visszajelzés Neonfényes ólak VII. - 2018. május - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Húúúúú, de milyen igazad van!!! Én az új felhő hatását nem is vettem figyelembe, csak a dekorokat, megyek is és kiegészítem azzal, hogy + az új felhő hatása, nehogy bárkit is megtévesszek. Nekem is a medve a választottam. Szeretem a macikat ;).
     
    csio70, hóóvirág, Gio és 7 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    De ha a macskát választanád , ott a Dorombolás felhő . A gyorsítással hamarabb jutnál a többi ól TP-jéhez is
    Mennyi a macska ól TP-je ?

    [​IMG] Dorombolás nevű : +100 TP 3 órán keresztül macskaólból és kartondobozgyárból

    [​IMG] Nyuszirománc 2 : +40% TP 2 órán keresztül az állatos ólakra

    [​IMG] Orion : +10% Tp 12 órán keresztül az ólakra

    [​IMG] Szerelmi alagút : + 10% TP 30 percen keresztül az ólakra

    [​IMG] Sajtpalota : 1 órán keresztül +25% TP az ólakra

    [​IMG] Pompás kacsalak : 1 órán keresztül +40% TP az ólakra

    A tojásokat meg a termékeket már le se írom . :D
     
    csio70, Maszatka47, Gio és 5 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Toma, Genka! :inlove:
    Ne keserítsetek el, hogy az egérólat nem lehet jobban lerövidíteni! :(
    Kénytelen leszek számolni és gondolkodni. Pedig most mindenhez van kedvem, csak ahhoz nem, hogy a fejemet használjam. :(

    xDxDxD

    Keresek egy kávét valahol és egy "kockás papírt". :D
     
    bendi1121, jucus1976, kovacstne és 16 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egér alap 8:00
    Rúna -10%: 7:12
    Karneválkirálynő felhősor -10% (hatás 1h, aktiválás 36h)
    Húsvét 2012 felhősor -5% (hatás 10h, aktiválás 16h)
    Szárnyas ovi felhősor -5% (hatás 30perc, aktiválás 24h)
    Neonfényes ólak felhősor 7 -10% (hatása 2h, aktiválás 23h)
    4 db neon egér dekor -20% (hatás 1h, aktiválás 23h)
    Valentin-napi cserép -10%
    Sajtgolyó vagy Tojáspuncs -5%
    Összes felhő és termék -65%
    Egéról mindezekkel: 7:12 x 0,35 = 2:31
    Víz -20%
    Szupertáp -50%; Űrcsigusszal és Valentin-napi maci dekorral -60%
    Egéról mindennel: 2:31 x 0,8 x 0,4 = 48 perc 23 mp. Ennyire lehet max. lerövidíteni. Ez is csak egyszer minden másfél napban. (A sárga ól is csak 43 percre megy le.)
    A következő indításnál már nem él a Szárnyas ovi felhő, így az idő 1:09.
    A következőnél már kiesnek a dekorok és a karneválkirálynős felhő, de a neonos felhőre is figyelni kell, ki ne csússzunk a 2 órából: 1:43
    A következőnél meg már csak a szokásos dolgok hatnak...
     
    Pharmer500#2, tamaboy, kukori80 és 18 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt sajnos nem tudom kijavíttatni az event végéig. Hosszadalmas a grafikában lévő szövegek javítása. :(
    Köszi, hogy szóltál, de ez sajnos így marad az event alatt.
     
    Maszatka47, Gio, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Jancsika! :)
    Ezeket a TP növelő bónuszokat adó dolgokat igen szépen összeszedted :inlove:, csak ezek sajnos nem csökkentik az ólak érésidejét :sleepy:.
    Nagy TP vadászoknak jó ez az összefoglalás, bár attól tartok, ők fejből lökik már ezeket az infókat xD:D:inlove:. Mindenesetre köszi, hogy foglalkoztál a dologgal.:inlove::inlove::inlove:

    Szia Toma! :)
    Nagyon köszönjük a szakszerű érésidő csökkentés levezetésedet! :inlove:
    Te olyan professzionális szinten űzöd ezt, hogy az már utánozhatatlan! :inlove::inlove::inlove:
     
    csio70, kisjanos78, mebajah és 10 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az érésidő táblában szerepel a levezetés, hogyan kell számolni. Növényre is, állatra is.
     
    Gio, Imi*, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Genka

    Inkább fordítva közelítsük meg :p
    Kevesebb idő alatt kapsz több TP-t , ha megszerzed az ól rövidítő kitehetőket . :p
     
    Imi*, genka53 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Jancsika! :)
    Ez igaz, és ezt tudjuk is, hisz egyikünk sem ma kezdte;).
    Csak én döntő részben mindig mérlegelni szoktam mi mennyiért, ugyanis ezek a neonos dekorok ugyan igen jól lerövidítik valóban az érésidőt, de mint ahogy írtam is, meg tudjuk is, meg ahogy Toma is levezette, utána csak 23 óra múlva tudjuk megint érvényesíteni a hatásukat. :wuerg: Ezért is jelentkezik hatékonyabban a medvénél mert a három közül annak az alap-érésideje a leghosszabb, és mert nem mindegy, hogy mennyinek a 20 %-nyi lerövidítéséről beszélünk. Úgyhogy én valószínűleg a macira csinálom meg a 4 dekort, a másik kettőre pedig lehet hogy csak 1-1 darabot, vagy maximum kettőt fajtánként, hogy azoknak is legyen. :D
     
    hóóvirág, Janata9, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  10. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Ezt az eventet senki nem akarja csinálni? Azt hittem jól felmegy az állatok ára, hát nem igazán. Úgy látszik, a Bp annyira túllőtt a célon a beadási számokkal, hogy mindenki inkább eladja az alapállatait, ahelyett, hogy a feladatba adná, vagy eltenyésztené. :mad:
     
    andi01291, imi010, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  11. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    Én is ezt tapasztalom. Már utol is ért minket a piros kosárka újítás. Szerintem nagyon sok csp áramlik ki a farmokról, ezért nincs vásárló erő. Ahogy figyelem a piacomat még a tenyészállatok sem mennek. Vagy mindenkinek ennyi szupertápja lenne?
    Hát majd talán du. kiderül. Lehet mindenki jobban foglalkozik a másikkal. ;)
     
    kovacstne, genka53, kisjanos78 és 2 más kedveli ezt.
  12. Flowerfield

    Flowerfield Törekvő

    Hónapok óta lehetett tudni, milyen állatok kellenek. Ha belegondolsz egyedül a medve újabb, amiből nagyobb mennyiség kell, azt meg le lehetett gyártani akár ebben a hónapban is. Egér, macska olyan régi, ha valakinek csak 2 ólja volt kint eventmentes időszakban, simán van neki 2000 darab minimum. Sztem majd boom előtt, alatt hétvégén lesz némi kereslet, ha lesz. Mert a számok tényleg húzósak lettek.:oops:
     
    ursa11, JósJónás, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  13. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    karbantartás, most?
     
    Imi*, zoldliget és csian kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ismét pihi....:oops::oops:
    Ti látjátok a banneremet? Mert én nem látom.
     
    zoldliget kedveli ezt.
  15. Laja77

    Laja77 Utánpótlás-írogató

    és ilyenkor az elfogyasztott bájitalok gyakorlatilag pocsékba mennek... :(
     
    Zsuana55 és bendi1121 kedveli ezt.
  16. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! igen, remek...>:(:mad:Most lett volna pár percem elkezdeni mindkét eventet és ez a pihi fogadott-.- Nem vagyok boldogxD
     
    bendi1121 és ljanika6 kedveli ezt.
  17. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    Nem látom! De a fórum is akadozik, nem enged írni, valami 502 kódot írogat ki, 3x nyomom a küldést mire elmegy! :(
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  18. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    én sem látom,
     
    Imi* kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Köszike. Más képfeltöltőt keresek. :)
     
    dagi18 kedveli ezt.
  20. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Hát ennyi állat a világon nincs, amennyit itt be kellene adni. Én meg fogom tudni csinálni, mert van sok csp-m, szupertápom, de a kissebb szinten lévő, vagy nem régóta játszó farmereknek esélyük sincs szerintem. Remélem tévedek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.