Visszajelzés Nyári napok - hétvégi küldetések csevegője - 2021. június/július

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 10.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Átvittelek máshova, mert ez egy csevegő. Maradjuk az eredeti témánál.
    Itt olvashatod a választ. Legközelebb itt kérj ellenőrzést, vagy segítséget tőlünk itt előbb látjuk.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-egyéb-kérdés-ide.19464/page-80#post-1212944
    Köszönjük!
     
  2. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok. Napelemet hogyan tudnék előállítani? Köszönöm szépen a választ.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kuzdern és szellorozsa kedveli ezt.
  4. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    szellorozsa kedveli ezt.
  5. Borosgazda

    Borosgazda Aktív író

    Sziasztok! Mindenki végig tudja vinni ezt az eventet, mert én hiába csináltam éjjel-nappal szó szerint, nem lesz meg és így a felhőrevalók hiányoznak.
    Kérdésem az lenne, hogy esetleg a későbbiek során nem lehet-e megvásárolni?
    Id: 1468438
     
    ulmo12, szida57 és szellorozsa kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem tudjuk.
    Javaslatom, Cserenapon próbálj hozzájutni a hiányzó dekorokhoz.
     
    Kuzdern és szellorozsa kedveli ezt.
  7. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Szerintem reménykedj a cserenapban, ha a felhőket kiváltottad. Írd meg a fórumon, mely kitehetők hiányoznak, vagy melyeket szeretnéd és talán lesz felajánlás, mint a 372. hozzászólás is bizonyítja egy oldallal visszább.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  8. Borosgazda

    Borosgazda Aktív író

    Nagyon szépen köszönöm a tanácsot! Szép napot és estét!
     
    Kuzdern és szellorozsa kedveli ezt.
  9. Pribojani

    Pribojani Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nagyon pórul jártam.
    Csak a 2. felhősort tudtam teljesen megvenni és még kettő kitehetőt.
    Megyek a paszúlyhoz és nincs meg a felhősorom.
    Vajon mi történt?
    ID:4321542
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérdést vagy problémát nem egy eventcsevegőbe kell beírni, mivel ott ritka a moderátori jelenlét.
    Legegyszerűbb felhősort keresni, úgy, hogy kiválasztod az Összes felhősort és a Paszulysor keresőjébe beírod a keresett felhősor nevét.
    Ha semmiképp sem találod, hozz kérlek problémát, farmnevet, ID-t ide:
    Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)
     
  11. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Nekem is csak egy felhősor lesz meg teljesen. Pontosabban egy már üzemel. Már az első héten láttam, hogy csak segítséggel tudom majd aktiválni mind a hármat ezért a kisfarmon gondoltam beszerzem a hiányzó dekorokat és átküldöm. De közbe szólt a technika ördöge és nem tudok belépni elfelejtett jelszó miatt. Nem akartam feladni felélesztettem egy régi kis farmot és elkezdem ott gyűjtögetni. Az utolsó héten amikor be lehetne fejezni már nem jelent meg a játék, mivel még csak a 74-es szinten van a farm. Így jártam nem figyeltem, hogy 77-es szintet kérnek a befejezéshez bár nem is értem miért kell szinthez kötni ha 74-es szinten is van szalamandra és most is repkednek a kókuszvizek. Az nem vigasztal, hogy potom áron visszaváltják majd attól még 2 felhőm hiányos marad. Valószínűleg a locspocs is kimarad, mert az ovi 4 hétre bezárt és a barátnőm csak 2 hét szabit kapott, így bevállaltam a 4 éves kisfiát. De nem akarom kínozni, hogy bent üljünk a lakásban ezért programokat szerveztem neki a fiammal kimaradnak aratások. Majd a következő biztos sikerül. Sok sikert mindenkinek és szebb napot, mert nálunk szakad az eső.
     
  12. vihence

    vihence Haladó

    Sziasztok!
    Felajánlást szeretnék tenni. Nekem már üzemel a nyári napok 2-3 felhősor, az 1-t elengedtem, de van 75 érmém. Ha kell valakinek kitehető: Maradj a felszínen, Őrületes csapatmunka, Maci squash, szívesen kiváltom, és cserenapkor átküldöm neki. Ezekből csak 2-t tudok kiváltani, mivel 1 érmével kevesebb van. Mindenkinek jó játékot, hétvégét kívánok.
    Sziasztok!
    Már csak a Maradj felszínen, és az Őrületes csapatmunka közül az egyiket tudom még kiváltani.
    Sziasztok! Minden elkelt, sajnos többet nem tudok kiváltani.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.7.21
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Még 200 felreppenő választ el a sikertől:music: Dolgozok az ügyön...:p
     
    .Khrone. és zotya280303 kedveli ezt.
  14. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Reggel arattam hortenziát, már csak 124 felröpi kell. Meglesz ez...
     
    zotya280303 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. 435345

    435345 Járnitanuló

    Szép napot kívánok mindenkinek!

    Lenne egy kérdésem, még nem találkoztam ilyennel. /vagy elkerülte a figyelmem :( /
    A nyári napok kosárban van 168 órás Teliholdas bónusz, de a Telihold területe viszont nincs nyitva. Azt olvastam, hogy azonnal aktiválódik a bónusz, de ezzel egyidejüleg nyílik a terület is?
    Mondjuk a kókuszvíz jól jönne, mert elég nagy az elmaradásom. :(
    Köszönöm a segítséget.
     
  16. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Sajnos 2 nyári napok kimaradt, így nem tudtam minden kitehetőt megszerezni. Ha esetleg valaki tudna segíteni, megköszönném:)
    Aki tud segíteni, írjon a farmomra: gyulaika
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    A terület nem nyílik meg... de a dekoros horror területen hat a bónusz;) - ez tapasztalat!
     
    gyulaika és 435345 kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Teliholdas bónusz nem nyit Teliholdas területeket.
    Sem most, sem egyébként.
    Sajnos, most elmarad a tervezett Telihold is, mert már megtartottnak minősül a Fényösvény-eventtel.
    Viszont a bónusz hat a Kísártetjárta Kúria dekorjaira, az pedig mindig nyitva van.

    Arra kérlek, hogy felröppenőt ne a Csevegőben kérj, hanem itt:
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje
     
  19. 435345

    435345 Járnitanuló

    Szia!

    Köszönöm az információt a Teliholddal kapcsolatban.
    Felröpit nem kértem. Tudom, hogy annak nem itt van a helye. Csak megemlítettem, hogy a kosár másik eleme nekem hasznos lenne. Lehet pontatlan volt a fogalmazásom, elnézést kérek érte.
    Eredményes, szép hétvégét kívánok.
     
    bactriaanus és Othep kedveli ezt.
  20. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Én végigcsináltam, szépen kiszámoltam, megterveztem mindent. Aztán az elmúlt heti játékban elkövettem egy "apró hibát": elaludtam az utolsó aratást a vízisí növényből. xD Így aztán van egy Maci squash hiányom. Majd megpróbálom cserenapon pótolni. :)
     
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.