Visszajelzés Nyuszikánaán - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 27.3.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 5.4.24.
  1. 1

    68 szavazat
    17.0%
  2. 2

    16 szavazat
    4.0%
  3. 3

    15 szavazat
    3.8%
  4. 4

    7 szavazat
    1.8%
  5. 5

    24 szavazat
    6.0%
  6. 6

    10 szavazat
    2.5%
  7. 7

    19 szavazat
    4.8%
  8. 8

    33 szavazat
    8.3%
  9. 9

    40 szavazat
    10.0%
  10. 10

    167 szavazat
    41.9%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Én is azt tervezem, mint HB, hogy veszek 10 kosarat, aztán meglátom.
    Ami jobban izgat, hogy a Manyalóka Holnap vissza nyal? :D :)
     
    rokaro1, Supernagyi50, mamszi5107 és 13 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdekes gondolat:music: Kár, hogy drága....:oops:
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Locsólópénzből kijön ? Sokat kell locsolni ? :inlove:

    De 15 terület farmaranyfáért jóhogy drága . :D
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Eléggé őrült ötleteid vannak, de talán jogos, ha van rá 17900, 26900 vagy 35900 FT-od.
    Ha van rá ennyi Ft-od próbáld ki, mert én erre a választ nem tudom. Esetleg kérdezd meg Dolhpint az általános kérdésekben, talán tudja a választ, vagy pedig ellenőrizheti teszten.
    Igen, sokat és még add hozzá a locsolókölni esetleg szóda árát.
    Szerintem jobb lesz ha bérelsz egy tűzoltóautót és azzal mész locsolkodni.xD:cry:xD

    PS: Sok sikert és sok szép lányt aki ezt neked viszonozni fogja.
     
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    A lényeg, hogy a farmos területek szabadok, nem kell előre készülni. Azt csinálok ott amit akarok, reggel hosszú, este hosszú és marad csak kezelés alatt az eventes terület.
    Nem is értem miért nincs használva többet.
     
  6. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    A normál farmos és Bahás termelő területeken az az alapelv, hogy az azonos tulajdonságú bónuszoknál, a bónuszrekeszben levőknek a hatóideje nő, amennyiben egynél többet aktiválunk belőle, mert az adódik össze, ezért az hosszabbodik, viszont, amely a fölötte levő bónuszsávon látható, annak a hatása adódik össze, vagyis a mennyiség (db-szám) arányában növekszik.
    Amennyiben itt is úgy érvényesül a bónuszhatás, akkor pl. két db gyümölcsdzsemes palacsinta 2*10% idővel rövidíti az aktuális eventnövény érésidejét, és nem 2*48 óra hosszú ideig hat, csupán 1*48 óra hosszan.

    Ha nem azonos a hatásmechanika, akkor nem így érvényesül a bónuszhatás. ;) :p
    Ha annyira kíváncsi vagy rá: a puding próbája az evés. Ja, és kevés lesz a tűzoltós locsolókocsi, inkább vízágyúval menj összeszedni a rávalót. ;)xD
    És majd írd meg a tapasztalataidat. :D:inlove:
     
  7. pixel_72

    pixel_72 Fórum-zöldfülű

    halihoó!
    Találtam egy régebbi palacsintát. :)
    Gyümölcsdzsemes palacsinta
    [​IMG]
    20 %-kal gyorsabb érés az eventnövény számára minden területen, 48 órán keresztül.
    Egynél több aktivált gyümölcsdzsemes palacsinta hatóideje összeadódik.
     
    juliannakoczkas, jucus100, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszi, hogy hoztad, ez érdekes. Az utolsó mondat már nem szerepel a a GYÍK-ban, a külföldiekében sem.
    Őszintén szólva én nem szoktam venni, ezért nincs róla saját tapasztalatom.
    Azért is írtam fentebb, (#46.), hogy a "rendes", azaz a farmos és Bahás művelhető területeken hogyan működik a Bónuszrendszer, amitől akár el is térhet az eventes területen szokásos gyümölcsdzsemes palacsinta.
    Itt egyértelműen az látszik, hogy a rekeszsor fölött található a Gyümölcszselés palacsinta:
    [​IMG]
    Viszont gyanús a fölötte levő sor az eventleírásból, ahogy most ismét elolvastam:

    "A rekeszek feletti bónuszsorban tudjuk ellenőrizni, hogy az "elfogyasztott" gyümölcsdzsemes palacsinta hatóideje meddig tart."
    Ez azt erősíti meg, mintha a hatóidőidő hosszabbodna több palacsinta aktiválásával, vagyis eltér a bónuszhatás mechanika a farmosnál megszokottól.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.24
    pixel_72, juliannakoczkas, vihence és 7 más kedveli ezt.
  9. mátrixtomika

    mátrixtomika Utánpótlás-írogató

    köszi! :)
     
    Lenczy, juliannakoczkas és genka53 kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A farmos területeken már pénteken indul a Puzzle típusú kirakós event. Nem lesz hosszú a szabadon választott foglalkozás.
     
    juliannakoczkas, vihence, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én a jós képekből kindulva nem a farmos területekre várom a kirakós eventet, kérlek menjél fel a pletyisbe és nézd meg magad is pl. ezt a linket. A képek alapján nekem ez az event nagyon rémesnek tűnik :), aztán lehet, hogy tévedek sajnos... nem vagyok biztos abban, hogy jól érzem :)
     
    juliannakoczkas, vihence, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen! Megvilágosodtam a sötétségben!:D Nem tudtam mi hiányzik a húsvéthoz. Nekem a sírkert biztosan nem! :cry:
    Először arra gondoltam, hogy talán egy-egy puzzle kirakós azt annyi. Ám az általad hozott link nem ezt sejteti. Siralmas!:(
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nos, én úgy gondolom, ha a hatóideje összeadódik, ezáltal hosszabbodik. :D ;)
     
    Swartsch, sutimami57, vihence és 3 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Yess! Úgy tűnik. :D:D:D
     
  15. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Két növényt termelünk az eventes területen.
    Itt semmi más nem hat csak a víz és a trágya (esetleg a kosából megvásárolható Gyümölcsdzsemes palacsinta 10%)

    A Manyalóka alapból 6:00, vízzel 4:48, vízzel és trágyával 4:20
    A Színes tojásfa alapból 5:00, vízzel 4:00, vízzel és trágyával 3:36
    Mindkét növénynél a napi 4 aratás a reális.

    Indulásként kapunk 40 db 1x1-nek megfelelő területet.
    A gazdák kapnak 10-10 db vetőmagot. A prémium gazdák 15-15 db vetőmagot.

    Először célszerűnek tartom a Manyalóka minél gyorsabb felszaporítását.
    A termeléshez terület kell és újabb területeket a Manyalókával tudunk kiváltani.

    Nem tudom, hogy az indulásként kapott 40 terület milyen kiosztásban "jön".
    A területet először 2x2, a maradékot 2x1, majd 1x1-es területekkel fedjük le. Így kapjuk a legnagyobb hozamot a kezdő vetőmagból.
    Elvetjük a Manyalóka magokat a nagy területekbe, haladva a kisebbek felé. A "maradék" területbe Színes tojásfát vetünk.

    Az első körökben a Manyalókát szaporítsuk, hogy minél gyorsabban ki tudjuk váltani a teljes területet.
    Közben a Színes tojáfából is állítsunk elő legalább 63 magot, hogy amikor kiváltottuk a teljes területet,
    be tudjuk azt vetni maradéktalanul Színes tojásfával.

    Az "alapjátékhoz" 1.100 növényre lesz szükség. Ez könnyen letermelhető, mert egy kör teljes terület hozama 200 db növény.
    Ez a mennyiség 6 körrel (másfél nap alatt) letermelhető. A hátralévő időben lehet ismételgetni a 4-es mezőt.

    Az elég fura, hogy egy kör hozama 200 növény ami 2 malomtermék, de a tesztek alapján egyik kombináció sem ad
    legalább 20 felröpit. A végén lesz sok-sok növényünk és nem lesz hozzá felröpi. Hacsak nem változtatnak a beállításon.

    A felhő csúszással is aratható kétnaponta (45:00)
    Kapunk egy jó adag TP-t és TTP-t és +1 állatot ólanként, ami nagyon hasznos.

    A megnyerhető dekorok nem kellenek a felhőre.
    Sajnos a 20:00-ás dekorok már megit 2x2-esek lettek. Az egyik a Bahára hat, ahol a nagyobb gazdáknak már úgy
    is sok-sok pontja van. De a kicsiknek hasznos lesz.
    Az 1x1-es pedig kétnapos (40:00).

    Kosarat most nem veszek, mert nem látom sok értelmét. Az új láda bontásából a Piccolo elég zsákbamacska.
    Igyekszem folyamatosan termelni és a 4-es mezőt minél többször ismételni.

    A folyamatos termeléshez mindenféleképpen a 44 db 2x2, 5 db 2x1 és 14 db 1x1 a leggazdaságosabb.
    Egy-egy körhöz 63 db trágya kell. Nekem van elég trágyám, de a kis farmoknak szinte biztos hogy nincs.

    Sok sikert, jó játékot.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.24
    maszilva, jucus100, PalMa és 21 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia szomszika köszönöm, hogy megosztottad a terved. :) Az eleje pontosan egyezik az én terveimmel, a végét még nem látom, majd menet közben alakul. :D

    Jenleg hátra dőlök, pihenek egy picit és várom a nyuszit. Ott vagyunk már?

    [​IMG]

    Az sem baj, ha több jön csak az "időt" is hozzák el, amit velük tölthetek :)
     
    jucus100, Swartsch, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  17. Markitooo

    Markitooo Törekvő

    Sziasztok! Több kosár vásárlása esetén a 10%-t adó bónusz ideje hosszabbodik csak meg. Jó eventet mindenkinek! :)

    [​IMG]
     
    Swartsch, PZoli64, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Nyuszikánaán event élő, online!


    14 óra után lépjetek be újra a játékba, s ezt követően ellenőrizzétek az eventórát, a hírek felületét!

    Csak ezt követően kezdjétek a műveleteket az event területen, s a Varázsfák aratását!

    Akinek első belépéskor lassú a játék esetleg, vagy nem tölt be megfelelően, az lépjen ki, zárja be a böngészőt / klienst és indítsa újra. Event indulás után az első belépés mindig lassabb.


    Sikeres játékot kívánunk,
    a Farmerama csapata
     
    Swartsch, Kuzdern, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  19. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Csak nem lehet megnyitni az eventes területet! Hiába frissítek, tisztitok nem nyílik meg.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    A bankos oldal nem működik, nem lehet kosarat venni :oops:
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.