Oázis | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. delfin929

    delfin929 Fórumprofi

    Tegnap délután befejeztem! Végig vittem a jobb oldalt is :). 107 játék kellett hozzá. Volt benne hullámvölgy, egér is feladta közben, meg néha a türelmem is eflogyott :cry:.
    Tetszett a mechanikája, de ennyi játékot soknak tartok. Meg a szerencse faktor ugye. Hol jobban adta, hol kevésbé a szükséges szörnyeket.
    Holnaptól meg a baltás. Na, ott aztán nem szokott szerencsém lenni, elsőre az elmúlt 3-4 ilyen eventben sosoem sikerült eltalálnom.
     
    ursa11, Sali~*.*, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  2. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Sziasztok! Ma mintha kicsit oldódott volna a ködpárna, már nem érzem nyomasztónak.
    A dobálás jól szokott menni, lehet hogy belevágok, csak közben többször is szüneteltetnem kell, doki-event miatt. A tenyésztésben sikerült két gkörit befejezni, egy másikat meg majdnem.
    Meglátod, ha kisüt a nap, minden jobb lesz. Sose gondoltam, hogy örülnék egy jó kis szélnek, az elkergetné a felhőket.
     
    ursa11, Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  3. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok mindenkinek, Sziasztok!

    Nekem is sikerült megszerezni a Farmaranyfát.
    179 játék kellett hozzá. Egyáltalán nem feküdt nekem ez a minijáték...
    Szerintem túlságosan is túlkombináltam.:music:
    Már az elején bizossá vált, hogy "sokba fog kerülni" = sok minijáték, sok idő stb.
    Növényem is maradt huszonezer.xD (Vésztartaléknak)
    De már a baltákat dobálgatom.
    Ez ingyen levesből, elég jó eredményt sikerült összehozom.:)
    Kicsit a lovak közé csaptam. Pörgettem egy kicsit, hogy hamarabb meglegyen a gaz.
    A bolti árak a "változást" követően is elképesztőek.-.-
    Sajnos a fix 15 csillagos érme is kevéske... aztán itt be is fejezem.:oops:
    Örüljük a változásnak.;)
    18 minijáték vagyok túl eddig. A számomra mumus elsőre telitalálat még nincs meg.:cry:
    Nekem ez nem megy, nem igazán érzem... De inkább ez mint a szörnyes.xD
    Nálatok mi a terv?:music:


    További szép estét kívánok mindenkinek!
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Imi!
    Kicsit kiírom magamból most, hogy előkerült. :)
    Nagyon szerettem volna én is megcsinálni, sajna elment az egész nálam is. Túlságosan is. 80 játékig jutottam el, kb. 2 milla volt akkor a jobb fele. Jött egy kis segítség, lett 105 játék és 3,2 milla. Minden hozzávaló megvolt, sőt túlzásba is vittem. Szerintem összességében 1000 felett pörgettem. Elcsúsztam egy nappal is, mivel azt hittem hétfőn, hogy még vasárnap van. :D Lekevertem még 60 párnát és nekiláttam délelőtt. Sajna nem sok időm volt, temetőbe járás, jöttek is, nem is ez a lényeg. A végén bent maradt 29 játék, ez zavart a legjobban. 40000 átlagot már hoztam a végére, sajna nem ment jobban. A piccoló előtt elkezdett pörögni a napraforgó, ránéztem az órára, 14:00 volt. Na Géza, ezt jól bec.. tad. :D Gondoltam magamban, nagyon elvoltam kenődve.
    Az volt a baj nekem, hogy nem láttam a játékot. Nekem az segít. Emlékszek, amikor Wolfnál voltam, ő feljött a gépemre és láttam, mit csinál. Ilyen vagyok.
    Nem is kell reagálni erre, jó volt kiírni magamból!! :)
     
    delfin929, ursa11, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  5. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    :(:(:(
     
    delfin929, ursa11, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Úhhhh, akkor már értem , hogy felhúztad magad. :sleepy: Bakker azt hiszem én cifráztam volna, mint egy kocsis:wuerg:
    Vagy megint szétvertem volna egy egeret:oops:
     
    delfin929, ursa11, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép estét, szerencsés játékot kívánok!
    Gratulálok a FA fádhoz, megérdemled, megdolgoztál érte.:)
    Ezek a szörnyellák nem lesznek a kedvenceim, de csak halkan mondom. Még meghallják odafönt és sok hasonlót dobnak be. :D

    Nagyon sajnálom, tudom mit éreztél, ne csüggedj, FA fa majd jön a piccolókból.;)

    Hasonló véleményen vagyok mint Imi*! Túlkombinált, túltolt event volt.
    Sokat segített volna, ha legalább ahogy meghúzzuk a vonalat ott is marad addig amíg össze nem zárjuk. Nem kicsit segített volna.
    Nálam a héten volt minden, áramkimaradás, ehhez jött hogy net sem volt. és ugye a véghajrá. Nem sikerült a tervem kifutottam az időből, pedig nem az utolsó napra hagytam az összes minijátékot, mert menet közben is húztam a köröket.
    Ma elindítok mindent, mindennel, totális lefagyás. Se ki, se be Besenyő Pista bácsi.
    Amit igazán sajnálok az a szupertrágyára ható bónuszok. Sikerült megoldanom a problémát, de nem őszinte a mosolyom.-.-
    Első cél a felhő, a függöny is jó lenne, a többi majd alakul, vagy nem.........
     
    ursa11, Sali~*.*.*, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  8. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok mindenkinek, Sziasztok!

    Ki tart velem?:music:
    [​IMG]
    Végre meglett a telitalálat elsőre, akarom mondani 54.-re.xD
    upload_2022-11-3_11-51-23.png
    Nagyon drága ez a bolt! Sajnos a fixen járó csillagos érmék száma, koránt sincs összhangban az árakkal.-.-
    A léggömgyár fejlesztéseket már kivettem a 2 Piccolo ládával együtt. Még a 3.-at kiveszem és ágyő.:)
    Lenne még kedvem csemegézni de ilyen árak mellett, meghagyom másnak.:(
    Újraindult a Farmáruda órája.:music:
    Akinek van farmpengője lehet vásárolgatni.;)
    A "rémes" ólak mindig jól jönnek.


    További szép napot kívánok mindenkinek!


    Szia!

    Én se voltam jobb. Bár ez nem vigasz.:(
    Én valahogy ezt a Farmaranyfát nem tudtam elengedni. Igaz, hogy nem az életem múlt rajta de valamiért akkor sem.
    Valakinek könnyen ment. Láttam, valakinek 80+ játékból meglett.
    Ekkor kérdeztem magamtól. Tényleg ennyire "ügyetlen" lennék?:music:
    Mindenesetre örülök, hogy vége. Ilyen minijátékot nem szívesen játszanék mosatnában.:wuerg:
    Sajnálom, hogy nem sikerült!:oops:
    Bízzunk benne, hogy lesz még olyan event ahol ilyen főnyereményre lehet számítani.;)


    xDxDxD

    Köszönöm Sali.:)
    Én ezt szenvedésnek éltem meg.:sleepy:
     
    delfin929, ursa11, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Gratula Imikém!
    Szinte egyszerre jár a bioritmusunk, meg a játék béli szerencsénk is:)
    Az előbb kévéztam és az 53. játéknál lett meg a telitalálat:)

    [​IMG]
    Van 110 érmém, tehát még kell 240 a 3. piccolóért. Az 16 játék még. Szerencsére a gazom majd mind megvan,
    1536 hiányzik, még a piros levelű bazsalikom után kénytelen vagyok ültetni 1 kört, a rekeszes bónuszok még
    estig élnek. A felröpi meg összejön a hétvégén hozzá.;)
    Szóval baltára fel, sikereket mindenkinek:)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.22
    delfin929, ursa11, Imi* és 5 más kedveli ezt.
  10. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Én csak olvasgatlak benneteket. :music:
     
    delfin929, ursa11, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem gondolom, hogy "ennyien" ügyetlenek lennénk. Nagyon időrabló volt a minijáték, rengeteg gaz kellett hozzá. A táblák is különbözőképp jöttek. Gondolom ezzel sem voltam egyedül. A boltot meglátogattam, köszönöm hogy szóltál.
    Tudom nem vigasz, de nem voltál egyedül a szenvedésben.
    Gratulálok Gabi! Nálam elsőre még nem jött össze, Ingrid kicsit ügyetlenkedik. Abban talán itt is egyet értünk, hogy ez is eléggé szerencse függő. Van kiknek soha nem jön össze sem elsőre, sem utolsónak.
    Jó, hogy itt vagy! :inlove: Legalább látlak, olvashatlak.
    Ingridnél 66 lejátszott játékom van, 11 bekeverve, kellenek a piccolók még egy biztosan, a többi meg majd menetközben alakul. A függönyöket kiváltottam.
    Ne feledjétek beváltani a szezonpontokat!
    Jelenleg ólakkal nullázok, már nagyon unom, de még van kb. 2 óra a bónuszokból.
    A trágyát piacra dobok biztosan sokat emlegetnek, mert úgy, de úgy levittem az árát, hogy csak na. Nem minden kanyar után, de mikor elfáradok kicsi megpihenek a piacon is. ;)
     
    ursa11, Imi*, magandangsalita és 7 más kedveli ezt.
  12. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Stziasztok! Megint szürke minden.
    Bizony kozmetikázhatnák már a trágya-tartályt is meg a pörgetés-számot is. Én bizony elhasználom a trágyákat, így vennék többször is, ha lenne hova.
     
    delfin929, ursa11, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  13. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Csatlakozhatok hozzátok? Újra folytatom a farmozást hosszú kihagyás után. Csak kapkodom a fejemet olyanokat mondtok, meg írtok ami nekem egyenlőre kínai.az event nekem egyenlőre elérhetetlen álom,egyet azért sikerült dobnom és még van idő,nem adom fel. Egyenlőre a terményeim szaporításán ügyködöm,mert igen csak meg van csappanva a pajtám a gazdakörik miatt. Azt se tudom hirtelen mibe kezdjek mindent is csinálni kellene.Alakul ez majd szépen. További szép estét és jó farmozást meg dobálózást!
     
    delfin929, ursa11, mimi és 3 más kedveli ezt.
  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok mindenkinek, Sziasztok!

    Ezeket láttátok már?
    https://board-hu.farmerama.com/thre...os-pletykapartija.22406/page-104#post-1285294

    Újdonságok érkeznek hamarosan a jelek szerint:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...os-pletykapartija.22406/page-104#post-1285296

    Valami event is érkezik...
    https://board-hu.farmerama.com/thre...os-pletykapartija.22406/page-105#post-1285500

    Jóslat
    https://board-hu.farmerama.com/thre...os-pletykapartija.22406/page-105#post-1285512

    Gratulálok Gabi.:)
    Azóta már a 80. minijátéknál tartok. Annyira értelmetlen az egész, hogy csuda...
    Mivel kicsit túltermeltem magam, így lesz még pár minijátékom.
    Felröppenőt vadászom a 20 ezer gaz mellé.:music:
    Kár, hogy a fixen járó csillagos érme mennyiség ilyen kevéske.:cry:
    A Piccolok megvannak. Hogy mi kerül még a kosaramba azt nem tudom.:)

    Szia! Légy üdvözölve nálunk.:)
    Idővel biztosan visszarázódsz.:D
     
    DevilMókus, delfin929, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  15. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szép napos időt mindenkinek!
    Itt szürkeség, eső egy kicsi, egész nap.
    Imi*
    Ugyanez dettó, sikerült ezt is elrontaniuk:eek:
    Piccolók kész a többit nem tudom, de nem is hatnak meg nagyon.( lett egy pockos, egy Ingrid tanítványai, és egy kukacosodás):music:
    Hát a hírek számomra , ..........no majd látjuk:)
    unnamed (5).gif
     
    Imi*, delfin929, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok Mindenkinek! :)Sziasztok!
    Imi*!:inlove:
    Névnapod alkalmából gratulálok! Kívánom teljesüljenek az álmaid, vágyaid.;) Legyen még sok boldog névnapod, erőben-egészségben, boldogságban, békességben!
    Isten éltessen sokáig!:inlove:
    [​IMG]
    :);)
     
    Imi*, delfin929, vízöntő és 5 más kedveli ezt.
  17. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    upload_2022-11-5_17-1-0.jpeg

    Jövök én is köszönteni.:)

    Nahát ezt remekül kitalálták, nem azért kattogsz, hogy több érméd legyen, hanem azért, hogy hamarabb vége legyen. Gratulálok-.-
     
    DevilMókus, Imi*, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  18. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Imikém! Írtam neked messengeren. :inlove:
     
    ursa11, Imi*, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  19. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia Imi*!
    No nehogy már lemaradjak a köszöntők sorából.
    Isten éltessen sokáig névnapod alkalmából
    Remélem torok nem maradt szárazon, jót ne haljak rólatok!xD;):inlove:
     
    ursa11, mimi, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Boldogot Imi !

    [​IMG]
     
    ursa11, mimi, Imi* és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.