Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. gretag

    gretag Utánpótlás-írogató

    Kedves barátaim :)
    Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok !

    [​IMG]
     
    alex0824, ursa11, delfin929 és 9 más kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Kívánok Kellemes Húsvéti Ünnepeket:)
    Szép időt és jókedvet hozzá:)

    [​IMG]
     
    ursa11, delfin929, vízöntő és 5 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Kedves zsani_apja!
    Születésnapod alkalmából gratulálok! Kívánok még sokat és nagyon boldogot, jó egészségben!
    Isten éltessen sokáig!


    [​IMG]
    :)
     
    ursa11, delfin929, Sali~*.*.* és 6 más kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Boldog születésnapot kívánok zsani_apja !

    [​IMG]
     
    ursa11, delfin929, apja_72 és 6 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm! :)
    Szerintem a bariton ott vagyok. ;)
     
    ursa11, delfin929, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  6. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Mindenkinek örömmel, békével, áldással teljes Ünnepet!+
    Apja, neked meg még sokat és vidámat!
     
    ursa11, delfin929, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  7. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Húsvét alkalmából két ajándékkóddal is kedveskedtek nekünk.:)

    1.
    2.


    Plusz van egy ajándék amit a hírek felületéről lehet átvenni.


    További szép napot kívánok mindenkinek!

     
    genka53, ursa11, delfin929 és 5 más kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    [​IMG]
    Hogy vagytok? Hogy haladtok a gazdaságban? Lassan itt a tavasz, jönnek a fecskék... Imi* kedvenc madarai........Hozzátok megérkeztek már?;)
    [​IMG]:inlove:
     
    Borzas.Kata, ursa11, mimi és 6 más kedveli ezt.
  9. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok, hozzánk megjöttek a fecskék, ott a fészek az eresz alatt és be is költöztek, az egyik kukucskál kifelé a fészekből néha, a másik viszi neki a kaját, talán a tojásokat költi.

    Gazdaság is alakul, rengeteg mosómedvét tenyésztettem az egytápos alatt, csináltam rózsa ólat, meg rózsa terményest és még a gazdakörbe is beadtam mindent.
    Most a mamutfákra hajtok, nem sajnálom az extrákat, végre egy használható minijáték. Igaz, hogy ez is elég sokáig tart, de legalább nem kapok tőle idegbajt, mint a tárgykeresőstől meg a legújabb összekötős-kör-rajzolóstól. Előbbit a farmaranyfa után már mindig kihagytam, és utóbbira is ez vár ezután.
    De ezt szívesen lejátszom, 51 lekevert kártyapakli, és 60 ezernél több eventgaz vár felröpire, ill. párat már játszottam is.
     
    -elzemari-, ursa11, mimi és 4 más kedveli ezt.
  10. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Köszi a reggelit, jól esett.
    A fecskéket már én is nagyon vártam, tegnap láttam egy párt, remélem csak azért nem látom őket, mert építkeznek. A belváros felett viszont már a múlt héten is láttam azt a kisebb fajtát. Nem tudom megállapítani, melyik fajta. Az erkélyről a füsti fecskéket látom, de még nincs "tömeg".
    Nagyon ügyes vagy, nekem közel sincs ennyi mindenem. A gazdakörben a maszkos letudva, a mosómaci a 9.szinten várja a befejezést. Lehet hogy előbb nekem is a rózsákat kéne megcsinálni.
    A minijátékot csinálom, igyekszem pontosan aratni. Majd egy nullázást beiktatok, mert hiába a gaz, ha a motorok nem jönnek.
     
    Imi*, -elzemari-, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Nellikém!:inlove: Szerencsés vagy! Felénk egyre kevesebb fecskét látni. Kertes városrészben lakom, de már állattartással mondhatni senki nem foglalkozik. Gondolom ez is befolyásolhatja, hogy erre kevesebb a fecske.
    Gratulálok a rózsás maci ólakhoz.
    Szia Mimikénk!:inlove: Közel laksz a tavakhoz, a parti fecske ideális helye. Ez a legkisebb termetű fecskefaj.
    Nálunk már évek óta költenek a rozsdafarkúak, van kettő odú kihelyezve nekik. Egy évben többször is költenek.:)

    Az eventtel én is jól haladok, igaz sok gyorsítót felhasználtam, de még szeretnék egy Kkata mamutfát, egy fejlesztést már kiváltottam.
    Ebből van a legkevesebb, jelenleg 9 db.
    Annak idején olvastam Toma hozzászólásait, emlékszem az ő számításai alapján indítottam a vonatokat. Azóta is hálás vagyok érte, nah meg ugye éppen jókor voltam jó helyen.;) Megérte a vonatoztatás, hisz azóta nincs gondom a hozzávalókra.
    A piccoloval szemezgetek, hisz soha nem tudni mit rejteget.
    A kerékről nagyon rossz tapasztalatom van, több száz pörgetés és ....... inkább kipontozom. :( Gondoljon mindenki oda azt, amit, ....
    azt hát!
    Jön a 7vége, várnám a jobb időt, hogy a kertbe is lehetne végezni a tavaszi munkákkal, hisz a gaz úgy nő, mintha vetnénk, vagy még jobban.
    További tartalmas, szép napot kívánok Mindenkinek!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.4.23
    Imi*, mimi, -elzemari- és 4 más kedveli ezt.
  12. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!


    Móra Ferenc_ Fecskehívogató ⋆ Óperencia - Google Chrome 2023. 04. 29. 13_12_25 (2).png minden képek 102.jpg
    minden képek 106.jpg sk fénykép.( régebbi)
    ******
    Hát a VV az nem egyszerű, az event kész, a 2 piccolóból 1 pöttyös ernyőgomba 1 levéltánc lett, az ólakat is kiváltottam szinte semmi, a fákat is kiváltottam az meg egyenes tűzrevalók, befejeztem, kicsit csalódtam . no de....
    Imi* igen régen járt már erre felé:music:
    Szép napot nektek
     
    Imi*, .sylvia72., mimi és 5 más kedveli ezt.
  13. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Szép napot tovább is!
    A zöld cseppes mamut már a pajtában, felhő üzemel. Most majd jön a piccoló, meg még ami vbelefér. Általában nekem se jön semmi új a talányosokból, most se várok semmit, de örülnék.
     
    Imi*, CoraQueen, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem nagyon foglalkozok már a titkosokkal én sem. Ez élteti a Gyopit nálam, ami felesleges, tolom bele, mint lakatos a kulcsot a zárba. :D
     
    Imi*, alex0824, CoraQueen és 2 más kedveli ezt.
  15. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Ááá én ráálltam az alma, a tojás, a disznó beadására, nem nagyon keresgélem. Növényből is ami a legtöbb, abból hajigálok. Egyedüli nehézség, a deszka folytonos hiánya.
    Tudom, nem sietek sehova. Nem szeretem, ha valami nincs kész.
     
    Imi*, alex0824, CoraQueen és 2 más kedveli ezt.
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Kedves Genka!
    Köszönteni jöttem, születésnapod alkalmából szeretettel köszöntelek!
    Kívánok sok boldogságot, hosszú életet, jó egészségben, vidámságban.
    [​IMG]

    [​IMG]
    :inlove:;)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.5.23
    Imi*, genka53, alex0824 és 5 más kedveli ezt.
  17. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Tudom, hogy már réges régen jártam már erre fele, és nem tudom hogy szívesen láttok e még engem.:oops:
    Csak szeretném megosztani veletek egy jó hírt, ami megtörtént velem.:D:music:
    Már ezer éve, pontosabban 5-6 éve vágyott a szívem rá, hogy lehessen farmaranyfám, de most a játék megajándékozott vele.:):music:
    [​IMG]
     
    Imi*, genka53, jófarmerlány és 8 más kedveli ezt.
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia Palika! Jó látni, bizony régen jártál erre. Örülök az örömödnek! Megértem a vágyakozásod a FA fa iránt, hisz én is átéltem hasonlót.
    Nekem sem volt egészen addig, míg nem került újra elérhetővé.
    Hogy vagytok? Milyen a munkád? Az időjárás gondolom felétek is elég mostoha. Elmúlt május közepe és bizony még fűteni kell, hűvös van. A május 27.-i találkozóra készültök-e?
     
    Imi*, -Palika17-, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  19. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Örülök az örömödnek. -

    Salikám! Az időjárás .... Dupla bundabugyi és egyéb melegentartó ruhadarab szükséges. >:(
     
    Imi*, -Palika17-, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Mimike!
    Jó, jó,, de május második felében? Ősök elmondása szerint régebben március második felében, már mezítláb járkáltak, nyári szerkóban.
    Pár nap és bezúdul a kánikula.
    Az erkély virágositásával kapcsolatosan, hogy döntöttél? Idén mit ültetsz? :)

    [​IMG]
     
    Imi*, genka53, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.