Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    A lájk nem a fájdalmadra való, gyógyulj gyorsan+!

    Hárt persze, belül folyt a víz az ablakon, megint a panelhézag... És egyszer aki ígérte, meg is csinálja, amit lehet. Addig csak imádkozhatok. Fürjtojásnyi jéggel volt beszórva az erkély.

    Amit neked írtam, elvitte a cica... :D Szóval: bármi hiányod van, a csere-eventnél írd meg, mert szinte mindet tudunk adni.

    Soká jövök megint, a kezem ócska, nem szívesen írok. Értesítéserkert a farmra kérek, cím a banner alatt.

    És ha lesz ajándékozós event, szólj mit küldjünk, a mi szintünkön rengeteg mindent tudunk neked adni, NE szégyenlősködj, bátran kérj!
     
    Imi*, Kergekacsa, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nagyon sok kárt okozott azon a részen a jégeső és a vihar. Redőnyök, kocsi szélvédők, fólia sátrak, kidőlt fák.
    Kérlek gyere csak és írj, ha nem esik nehezedre, majd megértük. Ha látunk és olvasunk akkor tudjuk, hogy nincs nagy baj!:inlove:
     
    Imi*, Kergekacsa, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  3. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Csalánba - tudod - nem üt a menykő... :D Amivel meg együtt kell élni, azt elfogadom, nem kesergek. ;)
     
    Imi*, Kergekacsa, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Mimikénk! Azért csak óvatosan, soha nem lehet tudni.:) Ahogy írod, jobb az elfogadás, mint a kesergés.;)
    Olvastad? Most kis odafigyeléssel lehet spórolni 132 szupertápot!
    Merilin jóslata: .."Kedves Varázsló - tanoncok!

    Ha valaki szeretné a szívecskés házat spórolósan feltölteni, akkor talán érdemes lehet a sötétebbik kék, a bordó mellett lévő lila és a zöld színűek között körülnézni. :music: #11:music:.."
     
    Imi*, Kergekacsa, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Még jó, hogy itt is olvastalak, hamar lecseréltem a szárnyas egereket. :D
     
    Imi*, Kergekacsa, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Kérlek nyugtass meg, hogy nincs csőlátásod! :)
     
    Imi*, Kergekacsa és Sali~*.*.* kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Mivel csak kulcs van a játékban, lyuk nincs, nem fenyeget ez a veszély.
     
    Imi*, Kergekacsa, Samborg és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok Mindenkinek! Sziasztok!

    Szia Jucus!
    Áthoztalak ide, ott off lett volna. Igen, Toma egy "főnyeremény" a magyar játékosok számára! Csodálni lehet a végtelen türelmét, ismeri a játék minden csinját-binját, szívesen megosztja a tapasztalatait, már a kezdetek óta. Igen, oktat is, ami dicséretes és nagyon jó.
    Ő tudja, hogy egy "hétköznapi" már nem tini ember nehezebben boldogul a számítástechnika világában. Sokan itt, Tőle szereztek nem kevés tudást, a játék kezelhetőségében, stb. Maradjon meg sokáig nekünk és okítsa az arra fogékonyokat, rászorulókat, nem azért mert "dolga lenne", csupán a játékosok tudásának gyarapítása céljából. Köszönjük Toma!
     
    Imi*, Kergekacsa, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  9. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Mwegnéztem az új eventet, nem kérek semmilyen ajándékot. Sárkányt se, barkácsot se, eventest se. :(
     
    Imi*, Kergekacsa, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Én viszont elhoztalak ide az Oázisba. Itt beszélgethetünk és nem offoljuk szét az aktuális topikot.
    Elsősorban gratulálok, nem kevés munkád van az újrakezdés utáni szintlépéseidben.
    Várom én is a listát, szívesen segítek.
    Kölcsey után szabadon: "Hass, alkoss, gyarapíts": s a farmod fényre derül”.:)
     
    Imi*, mimi, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  11. Swartsch

    Swartsch Fórumlakó

    Szia Sali :)
    Uhhh bocsánat, teljesen igazad van, elnézést kérek érte. Én is gondoltam rá, h nehogy megharagudjanak az adminok, mert oda írkálok!

    Nagyon szépen köszönöm neked is. Felveszem veled a kapcsolatot!
    Puszi neked ( Örülök, h írtál... :) ) :inlove:
     
    Imi*, mimi, zsani_apja és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Nem hiszem, hogy nagyon fognak haragudni, hisz látod mennyi segítőkész gazda van, sokan szeretnének segíteni, kárpótolni az elveszetett javakért. . Jó, hogy leírtad. Látod mennyire népszerű lettél?;) Azért mondom mindig, hogy nem szabad minden ajtót becsukni magunk után, így rövidebb-hosszabb szünet után vissza lehet térni, újra gondolni, játszani.
    Ami elmúlt, már nincs, de a jövő akár szebb is lehet!:)
     
    Imi*, GA-BI-O-Farm, mimi és 4 más kedveli ezt.
  13. Swartsch

    Swartsch Fórumlakó

    Teljesen igazad van!
    Sajnos visszafordítani már nem tudom, de teljes gőzzel előre! :)
     
    Imi*, GA-BI-O-Farm, mimi és 3 más kedveli ezt.
  14. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Jó reggelt kívánok!

    Kipp kopp kopogok az ajtó előtt topogok.Bejöjjek vagy ne jöjjek ez az én gondolatom.Csak bejövök és írogatok, hátha még mást is rajtakaphatok, hogy ide tart.

    Hogy szerettem volna én is egyszer kipróbálni a vizisízést, de csak gondolat maradt, mint oly sok más is.Ám most helyette a kikötörcsin és a csavaros kakukkfű magját ültetem szorgosan.
    Azt tudtátok, hogy a kakukkfű teája hatásos köhögés/szamárköhögés elleni szer. Illóolajának erős fertőtlenítő hatása van, oldja a nyálkát és a légutakat. Lehűlés, bakteriális bél- és gyomorpanaszok esetében szintén, sőt hasmenést is enyhít a főzete.
    Külsőleg rovarcsípés, bemasszírozva reuma és ízületi gyulladáscsökkentő. Egyes kutatások szerint mérsékli az öregedési folyamatokat.
    Na, erre az öregedési folyamat mérséklésére én is befizetnék.....

    Kedves Swartsch , hányadik szinten vagy, mivel tudnék segiteni neked?

    Legyen szép és derűs a napotok...
     
    Imi*, GA-BI-O-Farm, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Jó reggelt kívánok Mindenkinek! Sziasztok!:)
    Jó hogy látlak végre már erre is alkalmanként /máshol is/! Nyugodtan veheted panasznak!:sleepy:
    Hol hagytad a bicajod? Marcsikám:inlove: elvesztetted, lenyúlták? ;)
    Látom vízisíelnél? Úszni tudsz még? Mentőmellényt küldjek? Hogy haladsz, meg lesz?
    Képzeld új tagunk tegnap lépett a 200-ra, ma feljövök nézem, gondoltam biztosan rosszul látok, de nem már 201!!
    Mondtam is magamba, no Szélvész kisasszony nagyon meglódult.:)
    Megyek hozok egy kávét? Velem tartasz?;)
    Már itt is vagyok!
    [​IMG]
    :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.8.23
    Imi*, Swartsch, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  16. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szia Salikám,
    ó éppen most gondoltam egy laza kávé jól jönne.Igen gyűjtöm a mentőmellényeket, de jobban a kitörcsinyt.Igaz soha nincs türelmem végig várni, hogy mind össze jöjjön, eljátszom, és utána számolhatok megint.Bízom benne, hogy meg lesz, báááár ma is idő hiányom lesz, sebaj.....
    Tényleg a bicajom, látod már el is felejtettem olyan régen használtam,azt sem tudom hová tettem.

    Ez igazán nagy haladás, amikor én is Alsódughagymafalván jártam, én is olyan jól haladtam, nem úgy mint most....na de egy a lényeg játszani kell....

    Szép napot kívánok.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.8.23
    Imi*, mimi, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Figyelj arra a gazra, én is túltermeltem magam belőle. Kirándulni mégy? Ha igen, egy élménybeszámolót szívesen olvasnák tőled.:)
    Aztán meg hová sietnél? Közel a 230-hoz már a biztonságos haladás a lényeg, a száguldásnak ott már nemsok jelentősége van.
     
    Imi*, mimi, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  18. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    A csudába elveszett a bicajom, a boga életbe sem tudom vissza hozni.de sajnáloooom.....

    Igen voltam, ha nem is kirándulni 3 napot velnesztem Visegrádon.Húúú de jó volt..

    A beszámoló a Tiszántúlon van.
     
    Imi*, mimi, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Na, látod? Nem szabad felügyelet nélkül hagyni a bringát, sajnálom. Esetleg Dani nem tudna neked ebben segíteni? Nem mentetted el a gépedre? Megyek a Tiszántúlra. Elhiszem, hogy jó volt, de megérdemled!!;)
     
    Imi*, mimi, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  20. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG] Saliiii..
    megvan, olyan nincs, hogy nem tudom megcsinálni!!!!!!!!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 6.8.23
    Imi*, mimi, Kergekacsa és 4 más kedveli ezt.