Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Elzemari!:)
    Egész jól haladok a gyopárossal, kezdek ráérezni az ízére.:D:music:
    6. szinten vagyok és a barackfát kifejlesztettem teljesen, illetve nem sokára a cseresznyefám is ki lesz.:music:
    Aztán még két szint és betekintést nyerhetek a kert részbe is.:D

    Feléd mi újság, hogy haladsz a gazdasággal?:music::)

    Sehol senki, hol bújkáltok?:D
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.23
    -elzemari-, szöszi50, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  2. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    [​IMG]
     
    zsani_apja, Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia Ayrin!
    A bannered nincs jól elhelyezve. Kérlek menj be az aláírásodba . Tudod hol van ugye? Ha mégsem akkor kérlek jelezd.
    Megkérném a moderátorokat, hogy engedjék a gyakorlást, ha kell majd a törléseket megoldjuk. Én biztosan, Ayrin pedig szintén sikeres lesz.
    Kérlek kattints a linkre Aláíráskép beillesztése és módosítása
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.23
    -elzemari-, Imi*, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  4. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Szia!Bementem beillesztettem,de a másikat kikell törölnöm,na azt nem tudom hogy kell!!!!!!:cry:
     
    zsani_apja, Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Vidd oda a kurzort és töröld ki, ahogy a szöveget törölnéd.
    Ha az aláírásodba kerül a banner kép akkor ott fog megjelenni ahol most egy zászlós képed van. Ott vannak a farm, a baha szintjeid is megjelölve és a piac számozásod is.
     
    -elzemari-, Imi*, zsani_apja és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Your signature may only have 1 image(s).Ezt írja ki az aláírásnál!!!
     
    zsani_apja, Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mindent törölj ki kérlek a mostani képet és az alatta lévő számozásokat is!! A minden alatt értem a vonal alatt lévő összes bejegyzésed.
     
    -elzemari-, Imi*, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  8. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Na most a jó!!!!!!!!!!Köszönöm!!!!!!!!!:inlove::inlove:
     
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ez az!!! Nagyon ügyes vagy!!!:inlove: Látod nem is volt annyira bonyolult! Gratulálok!!!;)
     
    -elzemari-, Imi*, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  10. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Sziasztok Barátaim!:)
    Mi újság felétek, ki hogy van?:music: Nagy a csend itten, ki merre bujkál?:D
     
    -elzemari-, Imi*, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Remélem a kóddal megnyílik a szezon újra. :D
     
    -elzemari- és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Majd holnap eszükbe jut újra betenni, aztán ismét hosszabítás bla-bla-bla:oops:
     
    -elzemari-, Samborg és zsani_apja kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, már akartam írni, hogy ezek a hónapok a nagy farm meghosszabbítások nevében játszódnak. :D
    Képzeld tegnap 4.- re jutottam be. Nincs ilyen falhasználó, azt írta. Már megijedtem, hogy a sikeres top jelenlétem nem tetszett nekik. Aztán lehet gondolták, 72. lett, akkor született, lapozzunk. :D ;)
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép napot kívánok Mindenkinek!
    Örömmel látlak Palika! :)Hogy vagyok? Palikánének hogy tetszik a tanítás?
    Tudod az úgy volt, hogy a TOP kicsit leamortizált. Ilyen késő még sohasem volt vége eventnek, főleg nem a TOP-nak.:music:
    Egyébként szépen, lassan halad a gyopáros, a farmon épp táblajátékhoz ültetem az egazt, még lesz egy, esetleg két köröm és be is fejezem. A felhő és a rávalók meglesznek, a többi már annyira nem érdekel, kivéve a matricát mert ugye anélkül mit ér egy event?:D
    Mesélj, hogy halad a farmocskátok, a gyopár? A vv-ben úgy alakul-e minden ahogy elterveztétek?
    Nálunk leesett az első hó! :)
     
    -elzemari-, Samborg, Imi* és 5 más kedveli ezt.
  15. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Sali!:)
    Köszi, ez kedves tőled, azért igyekszem itten is felbukkanni!:D:)
    Hát látod, az év egyik legfontosabb eseménye szinte majd nem mindenkit totál magába szippant.:D
    Gratulálok egyébként a szép helyezésednek!:music::)
    Nem is tudtam, te oda vagy a matricákért?:D
    Jól van, akkor látom szépen haladsz az event-el.:music:

    Palikané nagyon is élvezi, szereti a munkáját.:music: Természetesen, ahogy az lenni szokott, megvoltak a kezdeti kisebb-nagyobb
    nehézségek a témában, de most már túl van rajtuk és minden szépen halad neki.:music:
    Én is mondtam neki, szerintem erre a munkára született.:inlove::)

    Képzeld, mindkettőnknek nagyon is remekül haladnak a farmjai. Régen szinte lassú csigán haladtam, de egyre több és több sikeredik szépen.:music: Palikané meg csak úgy hasít, még a végén utolér és le is hagy.:D
    Pl. A majom szentélyt teljesen kifulloztam, akkor a teliholdasba is minden ól és fa kipipálva.:music:
    Következőnek a bölcs tölgy elmaradott hiányzó részeit szeretném befoltozni, azt ki is megcsinálni teljesen.:)
    A gyopár is teljesen jó most, mert mindketten 5-6-os szintnél járunk és a három fa szinte teljesen kifejlesztve van.
    Most kövinek a 8-as szintég kell eljutni és megszerezni a másik barackfát.:D

    Hát mondjuk úgy, hogy vannak amik igen és van amik nem, az élet kiszámíthatatlan.:D
     
    -elzemari-, CoraQueen, Samborg és 7 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    1017 db Bónuszláda III- at nyitottam. :)
    Aki ezt überelni tudja, annak több ládája van. :D
     
    -elzemari-, Imi*, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Jöttem meggyújtani az első gyertyát.;)
    [​IMG]


    Szia Sali!

    Jó kis top volt, öröm volt nézni a listát.:)
    Gratulálok a szép szerepléshez mindenkinek!
    A gyopár elég döcögős, főleg most... Elértem a 25. szintre és "csiga" fokozatra kapcsoltam.:)
    Amit szerettem volna az sikerült, a többi meg majd jön valamikor...
    Táblajátékos event kérdései nagyon tetszettek. Többet is elrontottam, nem volt kedvem puskázni.xD
    Olykor több percig gondolkodtam egy-egy lehetséges válaszon.:wuerg:
     
    -elzemari-, Marika312, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Szia Palika!:)
    Köszönöm szépen! A matricákért nagyon oda vagyok, az évek alatt azért már gyűjtögettem párat, majd ha nem lesz mit csinálnom nézegetem és emlékezem.;)
    Örülök, hogy jól vagytok, párodnak sikerült "az első nap az iskolában" életre szóló fejezet.;)
    Szépen haladtok a farmotokon, a gyopáron.
    Advent tájékán mindig gondolok Rád is, hisz tudom, hogy szereted felépíteni, feldíszíteni a saját adventi kis faludat, ami szerintem már nem is annyira kicsi.
    Felétek, hogy alakul az időjárás? Behavaztatok?
    Szia Imi*!
    Az, hogy jó volt a top kicsit túlzás. Szerintem elment, de a mostani zárás rányomta bélyegét, embertelennek tartom.
    Azt csak remélni lehet, hogy nem lesz ez mindig így az elkövetkezőkben.
    Az eventeket csinálom, a mostanit is gombolyítom-gombolyítom a fonalat, néha még éjszaka is.:oops:
    Lassan a végére érek, még az utolsó részhez kell termelnem a sütivirágot. Mehetett volna gyorsabban is, de úgy döntöttem, ha meg lehet csinálni extrák nélkül, akkor így készül.
    Egy kedves kérésnek teszek eleget!
    Drága Mimikénk :inlove:megkért, hogy közöljem, egyenlőre nem kíván a farmmal foglalkozni. Majd jelentkezik, valamikor.
    Mindenkit üdvözöl.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.23
    -Palika17-, -elzemari-, CoraQueen és 4 más kedveli ezt.
  19. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Szervusztok!
    Azért remélem Mimi az adventi kalendáriumot nyitogatja legalább. A vége egy felhő.
     
    -elzemari-, Imi*, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Viki!
    Feltételezem, hogy gondoskodik;) a farmjáról, a felhőt is látja,:p hisz nagyon mutatósra sikeredett.
    Te hogy haladsz a farmocskádon?:) Gyopit csinálod? Rég jártál erre felé. Milyen az időjárás ott a felső csücsökben?
    Szia!
    Gratulálok! Nem rossz, de arányaiban nem is annyira hűha!!
     
    Imi*, Samborg, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.