Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. gyuszti0000

gyuszti0000 Törzsjátékos

Ijesztő mennyire uborkaszezon van, nem véletlenül rakták be a karnevált is különben szét lehetne unni a farmot. Ma reggel végeztem a "farmerama adásban" eventel gondoltam húzom egy picit hogy legalább legyen valami értelme belépni a farmra, legalább Merilin kicsit aktivizálná magát hogy a fórumon legalább teljen az idő egy kis kitalálósdival de sajnos elnyelte a föld, az se segít ezen hogy még a német fórumon is csönd van, 1-2 kép és semmi több.

zsani_apja kedveli ezt.
  2. kakukkszegfű

kakukkszegfű Haladó

Szia!

Cirkuszjegy évek óta van... a jutalom könyv vagy társas mellé:inlove:
    Ha privát üzenetben írsz... szívesen segítek abban, hogy lehet megpróbálni azt az utat amit mi végigjártunk:inlove:
    Sőt az egyik jutalmunkat, meg is tudom osztani;) a gyerkőcöddel! - egy kincskeresős városnézés feladatlapja!

Hogy mennyire része az életünknek a farm:inlove:
    Mesélek valamit...
    Minden gyerkőc készített valamit ajándékba a szervezőknek... amitől ő különleges... Ezt kellett jelképeznie az alkotásnak!

Gyermekem 1 nagy és 6 kisebb kétkaros mérleget rajzolt... a nagy mérleg a családot jelképezte... egyik serpenyőbe amit kapunk... a másikban amit adunk ... Pl színházba járunk/ trombitás zongorás fellépést vállal az egyik gyerkőc....
    A kis mérlegek egyik serpenyőjébe a munka, a másikba a szórakozás... Az engem jelképező mérleg szórakozást jelképező serpenyőjében birkák tolták a talicskát....:pxDxDxD

A szervező rácsodálkozik... ez miiiii a csuda???? Csak neeeem?:music: De bizony ez a -Farmerama:inlove:

Kicsi a világ8)

zsani_apja és jófarmerlány kedveli ezt.
  3. alex0824

alex0824 Mindentudó orákulum

Biztos vagyok benne, hogy kb az utolsó lehetőség miatt nincsenek a játékban a dinoszauruszok és nem is lesznek!
    Gondolj el egy ilyen hsz-t:
    "Proterosuchida archosauriformes ólamat cserélném campylonodyscus vagy mikropachycephalosaurus ólra."
    Ami valószínű ebben a formában jelenne meg:
    "Prosztataformaszaurusz ólamat cserélném kalmopyrinus vagy mikrocsipszaurusz ólra!"
    Mekkora fejtörést jelenthetne pl a "Bambiraptor"?
    Vagy:
    14-es piacon keresnék nagy mennyiségben ausztrosaurust és hesperonychust.
    A játékosok egy része meg valószínű csak azt értené az egészből, hogy valami osztrák herpeszről van szó. Bagolyban meg mennének a kérdések, hogy "Ejj Te jány, hát nem védekeztetek?"
    Na meg a jobbnál jobb tanácsok, hogy milyen kenőccsel kenegesd!

xD:wuerg::p:cry:

4. kakukkszegfű

kakukkszegfű Haladó

xDxDxD Jó reggelt!
    Értem, a reggeli kávém mellé meg volt a mosoly:inlove: Köszönöm!

Komolyra fordítva a szót... a dínók nem illenek egy farmos játékba... 8) Bambiraptor... akár cuki is lehetne:p
    De mindig szívesen olvasom a soraidat:inlove: így ilyenkor úgy érzem van egy kis élet itt;)
    Játszani jó:inlove:

zsani_apja, alex0824 és Swartsch kedveli ezt.
  5. alex0824

Létezett, és ezt az elnevezést kapta hivatalosan.
    De itt tuti felmerülne, hogy emlős vagy hüllő kategória vajon?
    De a Bp valószínű, hogy némi, alig több hónapos fejtörés után, a teliholdas kategóriába sorolná, és egy pikkelyes őzike lenne krokodilfarokkal.
    :D

6. kakukkszegfű

kakukkszegfű Haladó

Itt a csiga sem puhatestű....:D Sőt a medúza sem:oops: Bár gerinc ezekből is hiányzik....:oops: a besorolásuk mégis más.... 8)
    Pikkelyes őzike... krokifarokkal:oops: Háááát hogy őszinte legyek nem tűnik vonzónak.... :wuerg: Kb annyira illene a horrorkertbe mint az utoljára jött róka...:eek: Szóval akár még meg is érkezhet!xDxDxD
    Lehet érdemes lenne átvinni az ötletelősbe:p Hátha megvalósul;)

Jujj ezt el kell mesélnem...
    A 11 évesem, kavics festő és elrejtő csoportba lépett be...
    Némi tanakodás után úgy döntöttünk a kis kavicsok kapnak egy háttérszínt és egy Birkafejet... innen a fórumról...
    Természetesen kézzel festve!:inlove: Ráírva Farmerama, Játszani jó:inlove:

Kirándulásaink alkalmával, kis tasakban kis levéllel elveszítjük őket.... s talán néhányról visszajelzés is érkezik!8)

Mi is találtunk már hasnó kis elrejtett/elvesztett kincset;) Jó Móka:inlove:

GA-BI-O-Farm, zsani_apja és alex0824 kedveli ezt.
  7. alex0824

Ó hasonlót én is szoktam játszani!
    Általában mindig, minden kis alkatrészt vagy szerszámot gondosan elszoktam pakolni, olyan helyre , hogy biztos meglegyen. Később, amikor szükség van ezekre és nem találom őket, mert szuper biztonságos helyre rejtettem őket, akkor van az, hogy elveszítettem őket valahol. Amikor pedig abszolút nincs ezekre szükségem, akkor mindig előkerülnek véletlenül , váratlanul, a házban történő kirándulásaim során. A család mindig tudja , hogyha sűrű anyázást hallanak, akkor apa elrejtő játékot játszik és csupán ez csak visszajelzés, hogy megtalált valamit, amit hónapokig keresett, de jelenleg, akkor pont nincs rá szüksége. A család szerint is ez egy jó móka, én másként szoktam értékelni!
    :DxD:wuerg:

GA-BI-O-Farm, zsani_apja, Sylja és 2 más kedveli ezt.
  8. kakukkszegfű

kakukkszegfű Haladó

GA-BI-O-Farm, alex0824, Sylja és 3 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia Alex :(
    Hogy vannak a tömítéseid?
    Ez az elrejtő játék nekem jobban tetszik, mint pár alig használom valamire ól itt a játékban.

10. kakukkszegfű

kakukkszegfű Haladó

Alkatrészeket szeretnél elrejteni:music: Az ólakat itt csak a menüben vagy a vadaskerben tudjuk elrejteni;)

alex0824 kedveli ezt.
  11. alex0824

Kaptam tömítéseket! de itt semmi nem egyszerű, tegnap ahol voltam az szabadság miatt zárva volt, ma reggel visszamentem és kiderült már másik cég van ott, azok nem tartanak klíma tömítéseket, így mentem oda ahová költözött a cég. Ott kaptam hozzá gyári tömítést, 2 db kis vacak gumi 5.000. Mert ez nem sima tömítőgyűrű, hanem tömítőbugyi, ahogy ezt nevezik mert másként néz ki. Szóval a két új bugyi mellé vettem, nem gyári sima tömítő gyűrűket is 6 darabot, hogy legyen ha majd netán kell, ez a 6 db volt 1200Ft. (Tuti nem fogom őket megtalálni ha kellenek majd) Reggel korán megyek nyomáspróbára, majd a másik autót viszem délbe vizsgára, aminek még most este állok neki vizsgára felkészíteni a szomszédok örömére. Most nappal inkább a medencében kuksoltam délutánig. Nem is én lennék ha nem délre kaptam volna időpontot. Nem reggel nyolcra, vagy kilencre! Délre, amikor a legmagasabban van a nap! De találékony gyerek vagyok , valahogy túlélem. Valamelyik nap úgy vittem az autót ugye klíma nélkül nyomáspróbára, hogy jégakkut fásliztam a testemre, így vezettem. A franc sem fog megdögleni az 50 fokos autóban ha nem muszáj. Rendesen már fáztam!
    :)

12. -gyöngy-581

Jaj Te szegény :D
    Hozok neked valamit . Nézz körül a fagyasztó ládában hátha találsz valami ehhez hasonló célhűtőt :D
    Szerintem ez is jó :D

GA-BI-O-Farm, Kuzdern és alex0824 kedveli ezt.
  13. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

Szia!
    Lehet nem a fagyasztó ládában kell ezt keresni. :D

GA-BI-O-Farm, alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. kakukkszegfű

kakukkszegfű Haladó

Talán itt... Ez csevegő topik... kötetlen témában;)

alex0824 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

Én úgy gondoltam, hogy fagyasztott zöldborsóból/babból ki lehetne egy ilyen formát alakítani..:oops:
    Szerinted hol lehetne még a nyaki verőereket hűtő "szerkentyűt keresni"?

GA-BI-O-Farm és alex0824 kedveli ezt.
  16. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

Egy fiókra gondoltam. Megnéztem, ez egy hűsítő jégakku nyakpánt. Inkább néztem lufinak, mint kígyónak. :D

GA-BI-O-Farm, -gyöngy-581 és alex0824 kedveli ezt.
  17. alex0824

Kolbászból jobb, mert ha kiolvad rögtön meg is eheted. De ha még vársz egy kicsit, ilyen hőségben még meg is sülhet rajtad, így a zsírját letunkolhatod magadról pluszban, ha viszel magaddal kenyeret.

GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

Hogy Te milyen leleményes vagy... álmomban sem gondoltam volna erre, de ok igazad van xD:cry:xD
    Sok sikert a holnapi vizsgához és a klímához is.. vagyis hajrá autók!

Hogy jött ide a kígyó, csak úgy magától? De az ötlet egyébként jó, vízzel felfújt lufi fagyasztva :D

zsani_apja, GA-BI-O-Farm és alex0824 kedveli ezt.
  19. alex0824

Vizsga után sem áll meg az élet, mert cserélem a küszöböket, meg a padlólemezt majd alatta. Már érett a cserére, de még vizsgán egy kis jóindulattal átsiklik. De ilyen időben hegeszteni kész kínszenvedés. Jó, egy nap alatt lezavarom a dolgot, csak lehetőleg legyen hozzá jó idő. Ne essen meg ne legyen csak vagy 25 fok.

20. -gyöngy-581

Sajna az én meteorológiám még a jövő hétre is forróságot mond.. Bár most azt írta ki a kisokos, hogy három órán belül esni fog.. no majd meglátom:D:D:D