Visszajelzés Pávák parádéja csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 7.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gymikii

    gymikii Fórumlakó

    Miért erőltetik ezeket a kitehetőket??? Egyszerűen nincs nekik hely és nem is éri meg kirakni őket...12 trágya? Ugyan már :)A havi farmmunkások árát is felemelték egy ezressel, kezd elegem lenni ebből a játékból...:(
     
    Cyra65, pukinyúl, csillagocska19 és 11 más kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha csak a 195 tenyésztéshez számítod, nem a beadáshoz, akkor 780 db páva kell.
     
    zotmar, Gio, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia! Hogy tudod betenni a pávát előre? Nekem is elárulhatnád. Megspórolnám a bájitalt. :)

    Amúgy 1 fa 4 termése nekem többet ér naponta, mint 1800 tp. Ha a kergében találok neki helyet, mást kivéve, kiteszem, ha nem, nem. Biztosan nem fogok még fél helyet sem pazarolni a szántókon 1 kitehetőre :cry: Persze aki alacsonyabb szinten van, annak megérné, de annak meg jobban kell a termény, növény akármi, hogy csp-t szedjen össze v feladatba betegye. Gondolom én :) Ördögi kör ez, amolyan melyik ujjam harapjam meg, ha mindegyik fáj effektus :D
     
    heureca3, genka53, soresne és 7 más kedveli ezt.
  4. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Hát ez meg most már miféle dolog? Baby boom lesz de szupertáp akció nélkül? Most már ez lesz a divat? Na és persze ugyanakkor egy tenyésztős event is. Nem semmi. Azt hittem a BP nem tudja alulmúlni az eddigieket. De rájöttem tévedtem. Lehet hogy nekem is lassan elegem lesz ebből.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.17
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Hogy lehetett ebből annyit összeszedni? Még én sosem találkoztam vele, szerintem nekem nincs, hacsak valamelyik kergesarokban nem bújik meg :) Eventkellék v mi volt?
     
    genka53, csopke1, bindi5454 és 3 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Harapd az almát az ujjad helyett. És máris kikerültél a bűvös körből. És vitaminból sem az utolsó.
     
    heureca3, almáspite48, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  7. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Nekem az sem egyértelmű hogy a fejlesztett ólakhoz lesz-e alapól is?
    Mert ezt nem írják az ismertetőben szerintem..
    Építeni nem szeretnék.. amikor ilyen lassan jönnek az építő anyagok..
     
    genka53, bindi5454 és alex0824 kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    missuzy_53, Gio, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Szupertáp akció lesz majd hétvégén a szokott időben.Hidd el a Bp semmi pénzért ki nem hagyná!
    Ez csak egy amolyan kis boom,hogy aki esetleg rendelkezik szupertáppal az már most is megcsinálhatja az eventet ha akarja vagy tenyészthet a piacra, eladásra a hétvégére.
    :)
     
    Cyra65, missuzy_53, zotmar és 16 más kedveli ezt.
  10. szabi.fero

    szabi.fero Törekvő

    A BP helyében bevezetném a vetési engedélyt, hozzá lehetne adni a termőterületekhez, és néha jönne a bizottság, és amelyik területen folyó munka nincs engedélyezve, az törlődne.
    Aztán persze aki 100euróért megveszi, annak ezzel sem lenne gondja, a kövi event főnyereménye pedig már dobhatná ezt is a víz mellett. :D
     
    genka53, kovacstne, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  11. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia,nekem is csak egy volt,a többi cserebere.
     
    genka53, Gio, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  12. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    értem köszönöm szépen.
     
    genka53, kovacstne, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    és még szeretem is :D

    Hali! Akkor valahol biztosan megvan valamelyik kergében v a felhőn csücsül. Majd, ha több időm lesz felkutatom :) Na, de 500 egynéhány, az rengeteg :D

    Emlékszem valami sporteventre, talán vmilyen szurkoló volt, 1x1es kitehető, abból volt nekem rengeteg, de más hasonlóan sok számú kütyüre nem emlékszem.

    Hisz annyi volt már, külön könyvtár kéne nekik a fejemben :D
     
    zotmar, genka53, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek arra, változtasd, kicsinyítsd le a bannerképedet. A magassága a szabványos mérettől nagyobb sajnos.
    mostani méret: (átméretezve: 450px × 225px)

    A fórum szabályzata szerint: 500*200 pixel az engedélyezett méret.
     
    genka53, Gio és kukori80 kedveli ezt.
  15. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Köszike éppen azon ügyködöm
     
    genka53, Gio, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akinek van pillangótojása az ne felejtse el aktiválni tenyésztés előtt, több TP-t ad.
    Csináltam helyet a császári trónnak hogy jól tudjanak a pávák pöffesszkedni. xD De most már inkább szokjanak vissza a felhőhöz, különben hajnal 3-kor mindenkit felébresztek.:)
     
    Cyra65, 1csendes, missuzy_53 és 26 más kedveli ezt.
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ahogy így mondod, sehogy! Pedig jól elgondoltam!
     
    heureca3, zotmar, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A help topicban is kérdezted, kaptál is választ.

    Nem kapunk a műhelyes színes fejlesztések alá alap műhelyt. Meg kell építenünk, ha több műhelyes fejlesztést szeretnénk kihelyezni.
     
  19. bündihugi

    bündihugi Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Bővennnn kapjuk a trágyát :wuerg: ,de minek??? Talán azzal kéne fizetnünk a sok ajánlatért :DxD
    Nem jó felé halad a játék!! Semmi ösztönzés nincs már benne:p nem úgy mint rég:oops:
     
  20. bundusz68

    bundusz68 Törekvő

    Sosem voltam odáig a pávákért, de a tenyésztést megszerettem. Idő és táp hiányában az eventezést elhalasztom hétvégére. A kitehető nem hozott lázba, trágya a jutalmunk a sok játékban eltöltött időért és a hűségünkért? ez egyszerűen nevetséges. Hamarosan 100-as leszek, de amikor ilyeneket olvasok munka után azaz érzésem hogy valaki itt nagyon nem százas. Akinek nem inge....ne sértődjön meg.
     
    zotmar, almáspite48, pukinyúl és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.