Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Döncike02

    Döncike02 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok Szeretném megtudni miért van az , hogy event vége elött miért nem érhetö el a játék? Nem mindenki tud állandóan a gép elütt úlni! Ez salynos már nem az első eset több eventet ezért nem sikerült befelyezni! Nagyon bosszantó !
     
  2. özséb

    özséb Aktív író

    Szia! Segítséget kérek. Lejátszottam a (városi térkép 1) a "Valentin-nap" eventnél kapott kártyapaklit, de nem kaptam meg a 4db csillagos érmét.
    Mit csináljak?
    özséb ID 3640116
     
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek írj a játék supportjának, az általános kérdések témakört választva.
    Részletesen írd le a problémát (min. 140 karakterben)
     
    -ágianyu33- és katagazda0317 kedveli ezt.
  4. özséb

    özséb Aktív író

    Szia! Köszi a segítséget.:) További szép estét és jó játékot! :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Tisztelt Moderátorok, Adminisztrátorok!

    Észrevétel. Tegnap, a csere topikba egy nagyon részletes és egyértelmű hirdetést tettem közzé. A hirdetés eredetileg Word dokumentumban van, meg tudom így még mutatni. Törölve lett, mert hosszú és állítólag túl bonyolult az, hogy leírom, hogy 5 dolgot választhat az érdeklődő, cserébe én ezt és ezt a fajtát kérek kivéve...stb. Ma órák óta egy kétszer olyan hosszú fent van. Nem azt bánom, hogy az fent van, hanem a következetlen eljárást.
    Erre ma bátorkodtam egy egysoros hirdetést feltenni négy tétellel és kiindulva tegnapiból csak annyit írtam, hogy rózsa vagy neon cuccot kérek cserébe. Erre ma, egy másik munkatárs, mint aki tegnap volt, törölte, hogy nem egyértelmű, hogy mit kérek cserébe. Nem azt bánom, hogy törölte, hanem azt, hogy megint, hol a rendszer. Meg komolyan, most ebbe kellett belekötni? Ha tényleg mindegy, hogy abból milyet kapok? Ez egy hirdetés, priviben úgyis lelevelezzük neki milye van és abból mit választok.

    Tisztelettel:

    mandityalexandra
     
    Matold és -BombadilToma- kedveli ezt.
  6. 1Pancsa

    1Pancsa Utánpótlás-írogató

    Kedves Moderátor!
    Sajnos az utóbbi időben nem nagyon van időm játszani, így a prémium tagságomat le szeretném mondani. Mivel egy éve csak ritkán lépek fel teljesen kiestem a gyakorlatból és nem találom azokat a lépéseket, ahol ezt megtehetném. Válaszodat előre is nagyon köszönöm, és elnézést kérek ezért (gondolom másoknak) oly egyszerű kérésért.
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Prémiumtagság tart egy bizonyos napig.
    Ha nincsenek mentett banki adataid és legkorábban a lejárta előtt 3 nappal nem veszel újat, akkor az megszűnik magától.
    Nincs vele teendőd.
    Ha vannak mentett banki adataid, akkor azokat törölni kell, és akkor a tagságod nem tud majd automatikusan megújulni.

    Banki adatok törlése:


    Ehhez a banki oldalon van teendőnk.

    Üzlet felülete.
    Jobbra fent az Állapot és felmondás kapcsolót kell használni.

    A személyes fizetési adatok törlése sort kell kell kattintani, majd a Kuka jel következik.
    Csak az adatok törlése fog megtörténni, a fizetett szolgáltatás marad az aktuális időpontig.

    [​IMG]


    A művelet elvégzése után ki kell lépni, hogy a rendszer végrehajthassa a változtatás tényét.
    (Ha a kilépést követően visszatérsz, megnézheted, nem lesznek elmentett adataid, olvashatod az információt.)

    Egy esetleges új vásárlás során újra fel tudod majd vinni a kártyaadataidat.

    Legközelebb ha problémád kérdésed van, inkább valamelyik Segítségkérő topikot használd, kérlek.
    Ott hamarabb kapsz választ a kérdésedre.
    A Panaszkönyv a negatív visszajelzések gyűjtésére szolgál, ritkábban néz be ide moderátor.
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Már nagyon régen írtam ide, de most úgy érzem ki kell írnom magamból ami nagyon-nagyon arra visz hogy végleg abba hagyjam a játékot.
    A Bp már évek óta tudja hogy megszűnik a flash és biztosan van nagyon sok jó szakemberük akik meg tudták volna zökkenőmentesen oldani az átállást.
    Igaz hogy az utóbbi időben sok hiba javításra került. De élvezhetetlen a játék, minek kellett minijátékos eventeket indítani ha ennyire nem megy? Idegesítő hogy a való életből nagyon sok időt és türelmet elvesz a játék. Most már ez nem arról szól hogy leülök este, vagy reggel és kikapcsolom magam, hanem az állandó bosszúságról. Miért kellett a piacot úgy átrendezni, hogy sokkal bonyolultabban tudunk egy-egy vásárlást lebonyolítani. Miért kellett megszüntetni azt ha vetés közben elfogyott a trágya rögtön a piacra lehetett kattintani és máris tudtunk trágyát venni. Minden belépésnél a piacra kell belépni, mert ha nem így teszek később nem tudok semmit venni, mert kiakad forognak a virágok, és frissíteni kell.
    Nagyon sajnálom a moderátorokat, mert minden panasz rajtuk csattan, de ők a kapocs a játékosok és a központ között. Sok gazdát veszít a Bp ha ez így megy tovább. Addig amíg nem működik a rendszer nem kellene ilyen eventeket betenni, az aratás-vetés még elfogadható mert az legalább működik.
    A játék fejlesztése csak úgy tud működni, ha előre és nem hátra visz.
     
    szuszika55 és Csoki54 kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia mandityalexandra!
    Ajánlom figyelmedbe az alábbi, vonatkozó topiknak a nyitó írását:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándék-cserebere-Új-szabályokkal.16300/
    Kiemelem belőle az egyik leglényegesebb mondatot:
    "Néhány hasznos tanács a cserével kapcsolatos hirdetésekhez illetve a csere lebonyolításához:


    . A hozzászólásodban próbálj meg világosan és egyértelműen fogalmazni. Mit keresel, illetve mit ajánlasz.
    Egy hozzászóláson belül jól elkülönítve: Keresem illetve Kínálom.
    "

    Ennek a kritériumnak messze nem felelt meg a péntek kora délutáni hirdetésed, emiatt is jelentette egy játékostárs, ami alapján igaza volt, és ezért került törlésre általam a hirdetett áruhalmaz.
    A moderátori észrevételben kértem tőled, hogy rendszerezve legyen a hirdetésed, idézet:

    "Világosan és egyértelműen kerüljön meghatározásra, hogy mi az, amit szeretnél megszerezni, és azért cserébe mit adsz.
    Köszönöm az együttműködésedet.
    Havasi Gyopár"
    ezt a hirdetésed utána törölted is egyébként.

    Amennyiben nem tartod kielégítőnek a válaszomat, a support felé jelezheted azt.
     
    Bohémélet, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  10. farmer199705

    farmer199705 Járnitanuló

    sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy ebben az évben lesz e olyan nap amikor normálisan fog működni a kliens, vagy az őskorba megyünk vissza? Olyan szinten vibrál betöltéskor, hogy élvezhetetlen a játék. Nem csak nálam . köszi a választ
     
    zigus46, -Márticska- és csili68 kedveli ezt.
  11. szilagyimama57

    szilagyimama57 Fórum-zöldfülű

    Tiszteletem! Nem frissült a farmárudám. Mit tehetek?
    szilagyimama57 ID 27797363
    Előre is köszönöm a segítséget
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Farmáruda frissítése azt jelenti, hogy bekerült oda néhány új tétel, amit sárga háttérrel láthatsz. De nem jelenti azt, hogy ismét megvásárolhatod a februárban már egyszer megvásárolt dolgokat; arra havonta egyszer van lehetőség.
     
    szilagyimama57, Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. -mascara-

    -mascara- Utánpótlás-írogató

    Éveken át hallgattam, játszottam, fizettem, elértem a 226/532 szintet és belátom, egy gramm öröm nincs már a játékban.
    Az üzemeltető hallatlanul kicsinyes, minden úgy van beállítva, hogy még véletlenül se jöjjön semmi "ingyen", ami ér valamit.
    104 narancs hódvár, 157 narancs szamáról után nincs kedvem pörgetni.
    A tenyésztések sikertelenek, még véletlenül sincs egy meglepetés, nem érdemes belefogni.
    A tenyészállat piac üres, a cserenap érdektelenségbe fulladt.
    Titokfák, titokólak között még véletlenül sincs valami, ami hasznos lenne.
    Akadozik a játék, az egérmutató ugrál, én visszalépek a befizetésektől, mert szó szerint semmit nem kapok érte.
    Csodálom, hogy ennyire rossz üzletpolitikával még van pár játékos.
     
    zigus46, moric67, Dana64 és 5 más kedveli ezt.
  14. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Kedves bp!
    "Köszönöm, hogy előbb bezárt a telihold, köszönöm hogy ezt az event indulása után sikerült kitalálni (annyira nem jó ez a játék már, hogy folyton itt lógjak és óránként tájékozódjak). örülök, hogy még délután elindítottam a +2 bónuszt és este nem a 8 órás növénnyel zártam." Teljesen felesleges egy napos teliholdat nyitni, mert mire az ember feleszmél (és még félre is vezetnek) már be is zárt. Sajnálom, hogy ez a játék egyre csak süllyed és süllyed a lejtőn. Ennyire nem kellene igyekezni szerintem, hogy mindenki itthagyja, már így is sokan megtették és sokan állunk még a kapuban, akiknek nem nem sok kell, hogy végleg bezárja a kapukat!
     
    Dana64, mucus253 és Anna051955 kedveli ezt.
  15. -Márticska-

    -Márticska- Haladó

    Sziasztok! Eddig a letöltéssel kisebb nagyobb szenvedéssel jutottam el, ameddig lehet. A mai nap volt a tetőfok! Borzalmas. Nem megy a letöltés sem. El fog ez is veszni? Mert csak azzal lehetett még játszani. Az online játék borzalom.

    Sajnálom, de egy kilépés és belépés jobbá tette a letöltési játékot. Nem tökéletes, de sokkal jobb, mint korábban. Azért sajnálom, mert titeket hibáztattalak. Még egyszer bocs. Viszont, ha már jeleztem, akkor csak szólok, hogy a letöltésnél, ha például játszom a most Romantikus szezonnal, akkor nem tudok visszalépni, csak úgy ha ki-be lépek. Ugyan így a kerekkeréknél. Nem lehet frissíteni, ezért léphetek ki és be. Viszont, sokkal gyorsabb, mint az online forma. Köszönöm
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.2.21
  16. 53rozsa

    53rozsa Utánpótlás-írogató

    Szeretnék segitségst kérni a világitótoronyrol
    A századik szintet átléptem és mégsem birom megkapni mi az oka ennek ?
    köszi ha segitetek
     
  17. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    A Világítótorony megszerzéséhez az alábbi feltételeknek kell teljesülnie:
    Megszerzés alapfeltétele:
    - 100-as farmos szint
    - Bölcs tölgyön kiváltott Kerge kert rúna

    Kiváltható:
    a hozzáférés jogát a Bölcs tölgynél kell kiváltani, a terület további darabjait pedig a farmpengőért lehet "kitisztítani".

    A teljes ismertetőt itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/világítótorony-új-farmos-terület-a-dekoroknak.20222/
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Valaki elmagyarázná nekünk játékosoknak,hogy mi folyik itt? Elmegy Bekó, elmegy Wellwi... Tudhatunk valamit? Mert ez semmi jót nem jelent...:cry:
    Nagyon szomorú vagyok, és értetlenül állok a tények előtt...
     
  19. CrystalDmon

    CrystalDmon Junior szaki

    Sziasztok!
    Már megint kiment nálam a biztosíték, most a kerekkerék miatt!! Már próbálgattam korábban is és a normál forgatásnál az a rengeteg "szemét", amit beleraktak, már csípte a szemem, tele van műhely alapanyagokkal, csp. tp, aminek nincs nagy jelentősége, hiszen a csp már mindenkinek milliókra rúg, amit fel sem tud használni. Ma próbáltam kipörgetni az új főnyereményt, de amint látom, semmi esély rá. Egyetlen főnyeremény sem sikerült (nem pedig az új) a 24 pörgetésből. Kaptam viszont narancs ólakat (hurrá!!) és még egy citrom tehenészet is bejött. Ez egy normál pörgetésbe elmegy, de egy partyban? Jönnek a 2-4 db csillagok. Szerintem a partyban minimum 10-et kellene adni. Kacsa Kata 8db (ez többször), adjon 20-25 db-ot és azt mondom oké. Na és nem feledkezem meg a kuponokról sem, mert azt is kaptam 12 órásat, de másmilyen nem is volt benne. Eltűntek a terményes, fás, ólas bónuszok, elvétve láttam, de megközelítőleg sem annyi, mint korábban volt, pedig akkor sem bővelkedett benne. Nem is részletezem, mert ez már undorító, amit itt csinálnak. Először a tenyésztést lehetetlenítették el, amiben legalább lehetett egy kis sikerélmény, most pedig a party pörgetést.
    Úgy elcseszték az egész játékot, de a különböző akciók, napi szinten azok mennek. Mint már korábban is írtam, semmi újat nem tudnak felmutatni az eventekben, mindig a régire építenek. Az egész fantáziátlan, tulajdonképpen a régi tollakkal ékeskednének, de valahogy nem jön be. Már nem veszek előfizetést, eljátszom a kuponokat, ha egyáltalán addig lesz hozzá türelmem és game over.
    Üdv
    Crystal
     
    Anna051955, zigus46 és Dana64 kedveli ezt.
  20. ~Cinderella~

    ~Cinderella~ Utánpótlás-írogató

    Hello! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Ahogy beléptem a játékba felugróablak tájékoztatott a szalamandra tenyésztés bevezetéséről. Ott lehetőségem nyílt szalamandra ólat és sárga fejlesztést vásárolni .Meg is tettem,csp-t levonta de én az ólakat nem találom sehol. Meg tudnátok nézni hol lehet ? Lehet csak én bénázok el valamit :oops::p
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.