Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GreekYogurt

    GreekYogurt Törekvő

    Szia!

    Sajnos az utóbbi időben megindult a játék lefelé a lejtőn.
    Folyamatosan kapkodnak, csúsznak az event indulással,hosszabítanak, változtatnak, kompenzálnak stb.
    Szerintem nem is kellene ennyi event. Már azt sem lehet nyomon követni lassan, hogy melyik területen mi folyik. Egyszerre zajlanak az események és megállás nélkül megy az ültetés és/vagy a tenyésztés.
    Nem tudom mi a cél, de akit eddig nem sikerült rávenni a vásárlásra azokat szerintem ezután sem fogják.
    Sőt sokkal inkább keresnek a játékosok idővel valami mást mert lassan ez már nem jelent kellemes szórakozást.
    Kár lenne érte mivel egyébként egy szerethető játék lenne.
     
    Kukackukac, Zsuzsikan, Goldros és 10 más kedveli ezt.
  2. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Nagyon szeretném, ha a rendszer nem befolyásolná hátrányosan azok játékát, akik nem használnak segítőket a Gyopárvölgyben. A megrendelők teljes kiszolgálása függ a felröppenők mennyiségétől. A felröppenők mennyisége viszont,- a tapasztalataink szerint-, attól függ, hogy kézzel vagy géppel aratunk. Ha, ez szándékos , akkor negatív hatást gyakorol a játékra. Nem csak a játékosok kényszerítése miatt, hogy vásároljon segítőket, hanem a szabad próbálkozások, saját stratégiák kidolgozása is hátrányt szenved.
    Sajnálnám, ha ez így maradna....
     
    Kukackukac, Zsuzsikan, Sziszi1950 és 5 más kedveli ezt.
  3. Arrah

    Arrah Törekvő

    Szép napot kívánok!
    Újra bahamás felröppenős event és megint hátrányban vannak azok a játékosok akiknek nem terem maja maszk... Tudom ..tudom.. lehet kunyerálni a régi játékosoktól..(ami igen kellemetlen érzés) De mi lenne akkor ha nekünk is elérhetővé tennék?? Szerintem erre sokunknak szüksége lenne,és szivesen költenénk rá ha megvásárolható lenne...
    Kérlek jelezzétek a központ felé, hátha nem ellenségük a saját zsebüknek...
     
    Utoljára szerkesztett: 4.7.23
  4. olivabogyo70

    olivabogyo70 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok

    A tegnapi hiba miatt, nem tudtam belépni...így a nyári kalendáriumnál bent ragadt az ajándék.
    Valami orvoslás erre a hibára????
     
    aida2330 kedveli ezt.
  5. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Már dolgoznak rajta, Itt a bejelentés erről: #1
     
    olivabogyo70 kedveli ezt.
  6. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Hatalmas dicséretem szeretném tolmácsolni a fejlesztőknek a mostani eventek kitalálásáért. Remekül sikerült az össze területet lefoglaltatniuk. A ma 16:00 órakor induló a Főfarmot és az Erdei tisztást igényli. Így azokat a dekorokat, amik még nem lettek maximálisan learatva használhatatlanná tették, vagy a növények termesztésére szánt földet csökkentették jelentősen.
    Nálam ez úgy alakult, hogy ami mozdítható volt azt áthelyeztem a Szédült szántóra. Erre a mai nap kaptuk az új event (Népmesék) játékterét (Szédült szántó). Így sikerült elérniük, hogy komoly terület vesztésem van, ami akadályozza az eventek teljesítését. Feltétlenül valami érdemérmet javasolok a fejlesztőknek! További sikeres játék rombolást!
     
    Goldros kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Népmesék event alapvetően tenyésztős event. A szántón való növénytermesztés csak egy plusz lehetőség azoknak, akik nem rendelkeznek elegendő szupertáppal ehhez. Nézd meg, Nálad mi a helyzet; feleslegesen ne szabadítsd fel a szántót.
     
    Othep, Goldros, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  8. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Most számoltam utána. 70 db 1x1-es föld maradt szabadon. Remélem az elég lesz a hiányzó szupertáp pótlására. Nagyon szépen köszönöm a segítséged! Attól függetlenül a fejlesztőknek javasolt "kitüntetéseket" továbbra is fenntartom!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  9. *Titi56*

    *Titi56* Járnitanuló

    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.27c5dd58.1690148892.f23ec0f
    Remek! Megint nem tudok belépni!
    Fél órája küzdök -ujcivis- és *Titi56* farmokon.
    ID számot belépési gond miatt nem tudom megadni.
     
  10. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Már belehet lépni.
     
    *Titi56* kedveli ezt.
  11. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Na végre beléphettem a farmra, még 5óra van az eventből, nincs hosszabbítás. Köszi BP, csak így tovább.>:(:music::eek::oops::wuerg:
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    amint kapunk hivatalos információt, megosztjuk Mindenkivel.
    Türelmedet köszönjük!
     
    aida2330, GA-BI-O-Farm és denisadina kedveli ezt.
  13. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    T. Moderator! Türelmem végtelen,de rajtam kívülálló okokból buktam az eventet.:oops:
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sali~*.*, aida2330 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. csilla1865

    csilla1865 Utánpótlás-írogató

    Nagyon szomorú vagyok nemtudtam az eventet befejezni azért miért nem lehetet meghoszabitani ez nem fer nem a játékosok hibája !
     
    Anna051955 kedveli ezt.
  16. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. Melanie0410

    Melanie0410 Járnitanuló

    Szia! Az észrevételed nemcsak a Gyopárvölgyre vonatkozik, már megfigyeltem, hogy a farm többi területein, ha nincs lehetőségem farmmunkásokat venni, vagy nem tudok a keréken szerencsés esetben kipörgetni, ugyanez a helyzet. Ha kézzel aratok le mindent jóval kevesebb a felröppenő, mint gépi aratásnál. Ez különösen eventeknél jelent hátrányt, ahol számít az eventhez kapcsolódó felröppenők száma. Így próbálnak rávenni a vásárlásra, ami valljuk be egy elvileg ingyenes játéknál undorító. Persze tudjuk, hogy ez a játék már régóta nem ingyenes, mert bizony sokszor vásárlások nélkül nem teljesíthető a küldetés, csak ha éjjel-nappal a gép előtt ülsz, ami lehetetlen ha dolgozol, de még egy nyugdíjas sem teheti meg. Abban szerintem biztos lehetsz, hogy ez így marad, mert a BP-nek is élnie kell valamiből és ha belegondolsz mi tartjuk el őket. Én nem :D
     
    -ujcivis-, zsani_apja, ErzsiMama és 2 más kedveli ezt.
  18. Marco1964

    Marco1964 Fórum-zöldfülű

    Segítséget kérnék mivel nem az én hibámból nem tudtam belépni nem is tudom még megvenni sem a lakatnyitást... Hol kell még és hányszor ezt jelenteni? Számomra felháborító fizetek és még kárpótlást sem kapok..
     
  19. pajtagyongye

    pajtagyongye Utánpótlás-írogató

    Segítséget kérnék mivel nem az én hibámból nem tudtam belépni nem is tudom még megvenni sem a lakatnyitást... Hol kell még és hányszor ezt jelenteni? Számomra felháborító fizetek és még kárpótlást sem kapok..
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Attól,hogy több farmodról is leírod,nem lesz jobb. Ha olvastál, akkor tudnád,hogy még nem zökkenőmentes a játék. Fog futni egy szkript, ami megoldja majd ezt, de még nem most. Türelem kell.... Mindenki vár...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.