Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Hbelushi

    Hbelushi Utánpótlás-írogató

    Kedves Susubolondság!

    Megtisztelő a rajongásod!

    Majd nyitok egy virtuális öltözőt, ahol elhelyezheted a hervadt virágokat.
    Nem vagyok pedagógus. Ha láttál már gyerekeket üvöltve sorba állító "tanárnőt", akkor ezt akár burkolt sértésnek is vehetném :)
    A többit innentől már láthatatlan tintával írom, hogy nehogy megsértődjön valaki.
    Szóval :


    Szerinted is?
     
    sosoump, zsani_apja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. magika

    magika Fórum nagymestere

    A fórumba akkor is be tudsz jönni (igaz, hogy csak olvasni) ha a játékba belépés nem megy. Mikor megjeleni a belépési felület, akkor nem írom be a felhasználónevet és a jelszót, hanem a lap alján a fórum feliratra kattintok.
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én egyet értek veled. Sőt, az lenne az igazi kompenzáció, ha a következő cserenapra elérhetővé tennének mindent. :)
    Nem, mintha szükségem lenne mondjuk mamutokra vagy farmaranyfára, tovább nem sorolom, de ez olyan megnyugtató lenne. Jót tenne az élmezőnynek is, de ebbe most bele sem gondolok...
     
    tompaker, Hbelushi, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  4. melcsi67

    melcsi67 Haladó

    Sziasztok! Engem az egészben csak az zavar,hogy mi régi-állandó-fizető játékosok vagyunk jelen,tartjuk fenn a BP-ot,cserébe silány szolgáltatás,letolás,türelem,alamizsna kompenzáció.. és hosszú a sor!!! Gyalázat!!! Minden hosszúnak van egy vége,a türelem és magyarázkodás is véges!!!!:cry::cry:
     
    Szomszika, a1a4, adry_02 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. a1a4

    a1a4 Haladó

    Nem szoktam a fórumon panaszkodni (sem). De most valóban tele a hócipőm. Az állandó problémák mellett próbálom teljesíteni az egyébként nem valami izgalmas event-et (már csak megszokásból), de felháborít, hogy egész egyszerűen nem ad felrepit, ezért képtelen vagyok befejezni. Egyet értek melcsi67-el, régi-állandó-fizető játékos vagyok, és ezért leginkább bosszúságot kapok. Azért se panaszkodtam, hogy elhasználtam több, mint 360 szupertrágyát, és természetesen nem lehetett belépni amikor arathattam volna. ja, kaptam kompenzációban talán 20-at. Most viszont látom, hiába próbálok játszani, eredményt nem érhetek el.
     
    zsani_apja és Szomszika kedveli ezt.
  6. LLOYD75

    LLOYD75 Utánpótlás-írogató

    nálam most fagyott le teljesen
     
    zsani_apja, melcsi67 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A tegnapi nap sem telt el leállás nélkül! Tehát még nincs rendben a rendszer!
    Erre beraknak...egy nagyon időigényes eventet! Miért?
     
    Utoljára szerkesztett: 24.8.23
  8. Nyucsi

    Nyucsi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Már megint csak a hiba hiba hátán. Alig lehet belépni, ha sikerül állandóan kidobál, lefagy stb. Jó lenne végre. ha kijavítanák, mert ez már nem az a mókás játék, amibe több min 10 éve belekezdtem. Ráadásul ez az egymást toló eventek, kész robotolás. Már az előző kettőt is kihagytam, de ebbe is kár volt belekezdeni, mert csak kínlódás az egész. Bocsánat, de le kellett írnom! Akinek sikerül jó játékot!
     
    zsani_apja, melcsi67 és ho-hoboy kedveli ezt.
  9. macasnagyi43

    macasnagyi43 Junior szaki

    Sziasztok! Mi van már megint? Miért nem lehet normálisan végig vinni egy eventet? Már megint csak a virág pörög, nem tudtam befejezni a játékot!!!! Ezt akkor elveszítem, már a türelmet is elveszíti az ember, az elnézésekkel tele a padlás és folytathatnám.
     
    20zeno13, zsani_apja és melcsi67 kedveli ezt.
  10. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Szia mindenki! Már megint belépési problémák, az event meghosszabbításának a hosszabbítására lesz szükség.xD
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  11. bündihugi

    bündihugi Fórumlakó

    Sziasztok! Tudom a modik nem tehetnek semmiről, de azért már kezd tele lenni a hócipőm..... Több hete támadás csak Magyarországon.... kapunk szegény kárpótlást... Szem.szerint tegnap partyból 70 db kaptam terménybónuszt 24 órára.. ezért mindent beáldozok,hogy végezzek mivel tudom nem jól megy a játék.... Ma lese tudtam aratni amíg a bónuszok hatnak!!!! Több száz szupikaki ,de ti adtok 10-10 ezt azt.... Több szomszim jelezte nem tud bankon keresztül vásárolni,mert tiltják BP vásárlást!!!! SMS, telefonos vásárlás megszünt ,van még Paysefecard.. de aki nem lakik az OMW közelében,hogy vásárolna stb..... Szerintem nézzetek jobban szét és profi szakembereket alkalmazzzatok,mert ez itt nagyon gagyi!!! Szép hétvégét , az event úgyse halad... de a reményhal meg utoljára :)
     
    farmer199705, suba_klara és zsani_apja kedveli ezt.
  12. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Na ez nekem füri. nekem egedet vásárolni hogy a francba nem tudom. Lehet sarokba kell álmon mert mindig szoktam venni titokólat. De most nem vettem. Én is sajnálom a módikat régieket és újakat egyaránt. Mert ugye ők védik a BP azazzaz a mundér becsületét. Tul leszünk ezen is. Én csak ritkán csinálok eventet. De azt se tudtam rendesen elkezdeni amit szeretek. Úgyhogy szomorú voltam. De vannak kőnyveim dokumentum filmjeim és egy hallom olyan dolog a váltakozáshoz amit intéznem kell. Majd ha megjavult itt minden szolnak. Feleslegesen állok neki pufogni fájni fog a gyomrom. Hozzáteszem így is fáj. Tényleg Ágit majd megkérdezem mit ajál mielőtt el megy kórházba.
     
    suba_klara és zsani_apja kedveli ezt.
  13. jojan0691

    jojan0691 Aktív író

    Álmodsz Kedves, a remény meghal, de mi próbálkozunk.. T. Bp !! Szerintem van az a szint, amikor Valaki, Valakik elérik : Nagyon utálják Őket !! / A magyar modik nem tartoznak bele !! / Önök simán perelhetőek lennének egy korrekt rendszerben, és gyanítom, egy pertársasággal szemben még buknának is !! Amennyiben kilépünk abból a közhelyből, : ez egy játék, bla-bla-bla, akkor ott kezdeném, ahol Önök írták !! Egy ingyenes játék ! Persze Pötyi, de ha nem költesz rá, 50 év, mire ott leszel, ahová PÉNZ ellenében Bárkit eljuttatunk !! Az utóbbi nincs Leírva !! Ahogyan az sem, a hibáért és esetleges kárért, amit mi, vagy az általunk üzeméltetett játék okoz, abszolúte NEM VÁLLALUNK FELELŐSSÉGET !! Na Ne !! Jogilag ez már támadható !! Önök nyíltan PÉNZT KÉRNEK egyes dolgokért, melyek előnyhöz juttatják az Illetőt , Aki fizet !! Miért nem írják ki : Akinek nem tetszik, lépjen ki !! / v. menjen el / Az, hogy 3 nagy M.o.-gi bank, tiltja az utalást Önök felé, ez nem az én szégyenem.. kompenzálnak ? Rendben, nézzék vissza, mit költöttem, utalják vissza, én elmegyek nyaralni, Önök használhatják a farmokat !!
     
    20zeno13, suba_klara, Anna051955 és 2 más kedveli ezt.
  14. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Szia mindenki! Már nagyon elegem van abból, hogy ha géppel szedem le a FA fát nem számolja el.!!!!:mad:
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Farmnevet és ID-t hozz valamelyik Segítségkérő topikba, hogy ellenőrizhessük.
    Pl. ide (kattints):
    Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

    Azt is írd meg, hogy mely időszakot vizsgáljuk.
     
  16. cicimsincs

    cicimsincs Aktív író

    Szia!
    Csak érdeklődnék, lesz valami kompenzáció?
    Legyen szép a napod!
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönöm. :)
    Jelenleg semmilyen információnk sincs erről.
    Amint lesz bármi is, a szokott helyen, a Fórum hivatalos részén megosztjuk Veletek.
    Szép estét kívánok én is.
     
    Kukackukac és cicimsincs kedveli ezt.
  18. cicimsincs

    cicimsincs Aktív író

    Köszönöm a választ:)
     
    Othep kedveli ezt.
  19. zigus

    zigus Törzsjátékos

    Na sziasztok.. kezdi már megint , embertelen ami ezzel a játékkal művelnek ...és semmit nem lehet tenni , már nem is írom ,hogy mi van , csak egy kérdés minek kellenek az Eventek , ha úgy sem lehet befejezni, se ültetni se le szedni se belépni se , se, se, hát ennyi ,,dühitó az egész játéknak nevezett valami,sajnos ....hát ennyi ...panaszkodtam de minek ??? még jó ,hogy most ide is beengedett nagy nehezen ....
     
    G.Máté., lenoxa, tompaker és 5 más kedveli ezt.
  20. Dr.Szotyoládé

    Dr.Szotyoládé Törekvő

    Bocsi, bocsi!!!! A szomszimnak sikerült megtréfálnia, most vallott színt!;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.