Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kati1980

    Kati1980 Utánpótlás-írogató

    Most kezd elegem lenni.Eljön a 13:30 alig lehet bejutni a játékba.Itt van 15:08 és még alig lehet bejutni a játékba.Ha be is jutok, akkor semmit sem tudok csinálni.Észhez kellene már egy kicsit térni, így sok gazdát veszítenek el.
     
    zigus46, -MacKay- és sticzmaria55 kedveli ezt.
  2. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Az egy dolog, hogy semmit sem lehet a farmon csinálni, de legalább jól esne, ha valaki értesítené a játékosokat, hogy a központ kijavította a hibát.
    Türelem volt, de egyszerűbb lenne pár napig pihentetni az event indításokat, hiszen csak akkor vannak gondok.
    Be tudtam lépni, viszont sehol sem arat területen.
    Ebben a formában azért ez komoly vicc és minden event így indul pár hónapja avagy menetközben jön hiba.
     
  3. Neni60

    Neni60 Járnitanuló

    Tévedsz! A vásárlás az működik! Milyen érdekes, nem?
     
    zigus46 és -MacKay- kedveli ezt.
  4. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Ide pihenni és egy kicsit kikapcsolódni jön az ember, ezzel szemben hónapok óta több a hiba, mint a kezdet kezdetén volt. Ha meg akarják szüntetni a játékot az üzemeltetők, mondjuk mert nem rentábilis .kétlem-, akkor húzzanak egy vonalat és azzal vége. Úgyis ez lesz, mert végtelenül bosszantó ennyi hibával "játszani", mindenki elpártol.
     
  5. babi358

    babi358 Fórummogul

    SZIASZTOK !csak szeretném jelezni , nem megy az aratás ,vetés gépi. ha esetleg tudjátok ,akkor stornó.
     
    zigus46 kedveli ezt.
  6. évaauth

    évaauth Haladó

    Én már el sem kezdem az eventeket, mert mindig ez van.Infarctust nem akarok kapni.
     
    zigus46 és -MacKay- kedveli ezt.
  7. csibike54

    csibike54 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Most már ez elég gáz, hogy minden egyes eventnél ez van. Nem működik a játék, ha be tudok lépni akkor sem működik semmi, az ingyen kockapoharat megkaptam de amikor játszani akartam 0 volt. A kockát el tudtam ültetni, de azon kivül semmi sem megy. Úgy néz ki, hogy minden ki van pipálva, mintha kész lennék a játékkal.
    Nem is értem, ha ennyire nehézkes, akkor miért kell ez a sok event, kellenne egy kis pihenő és a játékot fejleszteni.
     
    zigus46, -MacKay- és margittka66 kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen a Hiba topicban (is) írtam már bejegyzést arról, hogy tudnak a Központban a belépési problémáról.
    Türelmeteket kérjük
     
  9. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Kedves Dolphin! Úgy látszik, csak az én hozzászólásom nem tetszett, pedig sokunk véleményét írtam le! Senki sem kap az el nem végzett munkáért fizetséget, jó lenne, ha kicsit összeszedné magát a BP, mert így elveszíti a fizető játékosait, ugyanis a bosszankodásért nem jár fizetség! Remélem, hogy maradhat!
     
    zigus46, -MacKay-, Neni60 és 3 más kedveli ezt.
  10. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Épp most döntöttem én is. Most már csak úgy játszogatok néha néha. Egy fillért nem költök rá. Egyébként is az eventek most már csak ismétlődnek, nincs semmi újdonság, és a nyeremények is nullák.. Bocsi, tudom Panaszkönyv.
     
    zigus46 és -MacKay- kedveli ezt.
  11. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Felháborító, hogy képtelen elindítani az eventeket hiba nélkül! Megértést és türelmet kérnek, na meg a pénzünket, hogy vásároljunk ezt is, azt is. Nagyon sok gazda kezdetektől játszik, de sokan vannak itt legalább 10 éve is. Miért gondolja a BP, hogy továbbra is maradni fognak, ha a játék már nem játék, hanem csak bosszankodás, nyűg, mérgelődés és kínlódás?
    Esetleg tudatná a BP-vel valaki, ha nem lesznek játékosok, nem lesz bevételük sem és nézhetnek másik munkahely után?

    Amennyiben az a cél, hogy a játékosok feladják és a farmerama megszűnjön, akkor tisztességesebb lenne, ha leírnák: Kedves Gazdák, a farmerama XXX időponttól megszűnik, vásárlásaitokat, gazdálkodásotokat ennek tudatában tervezzétek! :mad::mad::mad:
     
    zigus46, Anna051955, simi1955 és 5 más kedveli ezt.
  12. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Meddig?
    Betudok lépni és sehol nem tudok aratni!
    Mikor derül ki, hogy működik rendesen?
    Kapunk valamilyen értesítést avagy magunk kísérletezzük ki?
     
    zigus46 és -MacKay- kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    természetesen ha kapunk információt a Játék működéséről és lesz itt Modi, akkor tájékoztatunk Benneteket. Én is próbálkozom a bejutással, de egyelőre várakoznunk kell.
    Egyelőre nincs információnk, hogy mikorra tudják a hibát elhárítani.
    Megértéseteket köszönöm
     
  14. Kati1980

    Kati1980 Utánpótlás-írogató

    Nem volt jó a bejegyzésem, és azért lett törölve?
    Ismétlem: eljön a Fél kettő és nem lehet belépni és még eljön a három óra tizenöt perc és még mindég nem lehet belépni.Sok gazdát veszítenek el vele.Ja, és ez nap-mint nap megtörténik.
     
    -MacKay- kedveli ezt.
  15. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    Kedves Fejlesztők! Kapcsoljátok már ki a Gyopárvölgyet pár hétre.....minden vissza fog állni a régi kerékvágásba. Próba, cseresznye.... túl nagy falat volt ennyi helyre fejleszteni, és támadásokra fogjátok. o_O Aki pénzt rak ebbe a játékba, valós pénzt, az bosszankodik, mert nem tud vetni, aratni, az idő meg ketyeg....;)
     
    zigus46, Anna051955, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  16. mártonb

    mártonb Járnitanuló

    megint buktam a FARMMUNKÁSOKAT!!!!
    semmi köszönet!!!!
     
    zigus46 kedveli ezt.
  17. piro0515

    piro0515 Utánpótlás-írogató

    HÁT EZ MÁR TÉNYLEG KÉSZ RÖHEJ, AMI MOSTANÁBA VAN.
     
    hefti1963, kamylla64, -ujcivis- és 2 más kedveli ezt.
  18. H`oótch™

    H`oótch™ Fórumlakó

    Sziasztok!

    Eddig türelmes voltam... De ez már több a soknál!
    Úgy gondolom elég pénzt és időt áldozok a játékra...
    Nagy nehezen tudok aratni, amikor persze engedi a játék... De a szomszéd ajándékozás után szeretném átrendezni a kerge kertemet, amivel aránylag jól is álltam.
    Akkor kellett frissítenem egyet, és minden visszakerült az eredeti helyére!
    A szupertrágyafákat pedig ciklusonként engedi trágyázni a rendszer, jó pár hete. Így ott is csúszik az aratás mindig!

    Kezd unalmas lenni így a játék...
     
    zigus, kamylla64, zigus46 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! pont azt néztem Én is.Vásárolni lehet dögivel.de játszani nem..Nem szoktam panaszkodni,eddig türelmesen vártam hogy megoldják a hibáikat,de már nálam is elgurult a gyógyszer..
     
    Pocok70, zigus, hefti1963 és 8 más kedveli ezt.
  20. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Szia mindenki!Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. A Gyopárvölgy egy kudarc, nehogy a Farmeráma a Fantasyrama sorsára jusson.-.-:cry:Már nemzeti eventek sincsenek, pedig érdekes volt.
     
    kamylla64 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.