Visszajelzés Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egy kis gőzkieresztésre jöttem...
    Gyopár völgy... Sokan nem szeretik... Én látom/látnám benne a jót...
    De napok óta nem lehet vele haladni... Nem sajnálnám a ráfordítást.... DEEEEEE Felreppenőért nem adok naponta többször aranyat... annyit amennyit kér annyit meg pláne nem....
    Végülis itt is lehet spórolni.... sokan bebizonyították, hogy lehet ezt ingyen is játszani.... Majd kipróbálom én is...
    Mert azért nem fizetek, hogy törölgessen a megtermelt dolgokat.... Haladásért észszerű mértékben fizetnék... mint eddig is tetem...
     
    Haar-Anna, zigus és szöszi50 kedveli ezt.
  2. vasaló57

    vasaló57 Utánpótlás-írogató

    Szép napot! Napok óta alig tudok belépni,csak az a talicska...
     
    Haar-Anna, laccem és dinka kedveli ezt.
  3. dinka

    dinka Utánpótlás-írogató

    Ó de jóóóóó.... megjöttek az eventek lelassult a játék olyan mint a csiga...,hogy én minek játszom már ..lesz valaha élvezhető ez a játék ..mert ez így idegbaj nem játék....
     
    szemike50, wrola, Haar-Anna és 2 más kedveli ezt.
  4. zigus

    zigus Törzsjátékos

    Hát ez a játék már nem játék... amint megjönnek az eventek ez már rémjáték,, azt akarják ,hogy hagyjuk abba ...mert ezt másképp nem lehet érteni...ez már semmi...
     
  5. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    Tessék mondani leesne a BP újáról a gyürű hogy a bónuszládába nem csak TP tesz bele --+ növény is kellene akár mennyi van én még nem találkoztam vele---dühítő
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  6. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Üdv. farmerek! Bosszantó, de területváltás utáni aratásoknál megáll minden, tejszerű köd a farmon . Semmit sem lehet csinálni, a Farmeráma exe. nem válaszol. Kilépés és újra kell etetgetni.>:(
     
    monster_02 kedveli ezt.
  7. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, hogy töröld a klienst a gépedről / letöltések, alkalmazások, lomtár / és egy CCleaneres takarítás után telepítsd újra. Ezek után indítsd újra a gépedet. Ha továbbra is problémád van az alkalmazással, akkor egy segítségkérő topikban farmnév és ID szám megadásával jelentkezz ismét.
    Köszönöm.
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Miért kellene törölni a klienst? Jó ideje fennálló probléma, hogy aratáskor, de időnként vetéskor is a kliens lefagy egy időre. Ez van a főfarmon, utána a szántón nem. A Bahán és a teliholdason is ugyanígy: az első terület aratásakor jön a fagyás, a többi már megy rendben. Nem kell bezárni sem, ki lehet várni a végét (változó, de kb. egy perc), és megtörténik az indított művelet; de közben ha kattintok, akkor a háttérre ráül az a "tejszerű köd", amiről a játékostárs beszélt, és a címsorban kiírja, hogy a program nem válaszol. Ha újratelepíti, ez a jelenség megszűnik? Nem hiszem... Mindannyian tapasztaljuk, akik a klienst használjuk. Én is áttértem rá, mert böngészőben (Firefox) a játék rettenetesen lassú. Időnként megnyitom benne a farmot, de semmi változás.
    (Tájékoztatásnak szántam, ismerem az összes jótanácsot, amivel el tudtok minket látni.)
     
  9. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Ez a játék, az utóbbi időben olyan lett mint az állatorvosi ló.
    Mindig kipróbálnak rajta valami de csak rosszabb lesz.
     
    tavirózsa1 kedveli ezt.
  10. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Üdv. Tisztelt -BombadilToma! Igazad van nem telepítem újra a klienst, javítsák ki ezt a problémát, kellemetlen ez kilépéskor is.
     
  11. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Nálam folyamatosan lassú a játék, hetek, hónapok óta. A gépem nem változott, a többi program pillanatok alatt működik. De itt a farmon a belépés is 2-3 perc, vagy több, majd 5-6 másodperc is eltellik, mire reagál a program a klikkre. Azon a területen pedig, ahol a bónuszokat adó dekorok vannak csigalassúsággal felmegy a számláló 100%-ra, majd nem jön be semmi, újra klikkelni kell rá. Nem várok feltétlenül választ, mert már ismerem. Csak azért írtam, hogy tudjátok, hogy semmi nem oldódik meg, minden marad a régiben. ( Illetve jó lenne, ha olyan lenne, mint a flaschplayer idejében.)
     
    Pitemano, vazulneni8, Pandapoc♥ és 3 más kedveli ezt.
  12. -ladybug01-

    -ladybug01- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Gondoltam, kipanaszkodom magamat, már régen tettem, pedig naponta megtehetném. Nem elég a rengeteg probléma a játékkal, -még bivaly erős gépen is tudok szenvedni vele-, még a piacomon is hagyja a BP ,hogy két gazda, Sagittarius69 és saalegokart őrült árleverős, egymás alá licitálós ámokfutást csináljon. Direkt tönkre teszik a piacot. Már az elején, mikor belekeztek ebbe az ***** dologba ,jeleztem a supportnak. Nem tettek semmit, ezért hónapokra abbahagytam /megint/ a farmozást. Na , idővel jött az email, miért hagytam abba a játékot? Na miért? Aztán gondoltam egyet, ó már úgyis kifogytak, mert ennyi állatot meg a tápot hozzájuk nem lehet győzni ennyi időn keresztül, hát újra el kezdtem játszani. Aztán jól meglepődtem, hogy DE!!! Még mindig ámokfutnak, mások is panaszkodnak. Nem költünk már annyit vagy semennyit sem a játékra, titokólra biztos nem, de ez sem érdekli a BP-t. Komolyan mondom, a pofám leszakad! Szinte a kezdetektől játszom, kisebb-nagyobb megszakításokkal, és nem vesz komolyan a BP. Hát ez meg milyen üzletpolitika? Sokmindenen átmentünk már együtt, rengeteg változás volt, ezek között olyan is ,amit kimondottan gyűlölök, meg olyan is ,amit nagyon szeretek.Piacozni mindig is imádtam.DE az összkép az már teljesen negatív. Ha nem lesz a piaci problémára hamar megoldás, akkor végleg búcsúzok.

    Remélem, nem talál süket fülekre !!!

    További szép napot !
    Alexa
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.6.24
    Neni60, Ms.AbyZu, Ninett79 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórumprofi

    Kedves Bp!
    A 14. piacon normálisan nem lehet árulni, lehetetlenné van téve, egy bizonyos versengés miatt.

    Olcsón vásárolni jó, aláírom.
    Szinte a felhő és a csp kitehetőkből lehet gyűjteni, a piacon hosszú ideje legolcsóbban árulni, ha mögéjük tenném a tételt, még picike bevétel se lenne, a kitett tételek, meg csak úgy repkednek vissza.:cry:
    Milliós állatok eladása csak mínuszba vert, utóbbi időkben túl sűrűn.:oops:
    Nem jó ez így.o_O
    Héten minimális időm volt farmozni, lehet így is.



    köszönöm!

    Szép napot!
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.24
    -ladybug01-, Neni60 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A játék szép lassan eléri a megelevenedett dög unalom szintjét... :oops:
    A piac... nálam már rég óta nem játszik...8) Az előtem szóló okai miatt...:wuerg:
    A Gyopár... Haladok ,mondhatni száguldok.... de a cukorkám ha elfogy.... már pedig ha ilyen ritkán jön vásárlási lehetőség akkor el fog fogyni.... :wuerg: akkor abban a részben sem lesz semmi érdekes...
    Titok ólat és fát a piaci káosz miatt nem veszek...:music:

    Olga szindróma... - meg sem tudom számolni hány néven ügyködik-.- Olyan mint a Gyik.... állandóan vedlik... vagy inkább színváltós mint a kaméleon... Ön szórakoztatási céllal...>:(


    Piccoló láda sem érdekes már... A tp csík komótosan telik.... de minek? Nem hoz semmi izgalmasat a következő szint...
    Leginkább az Olga szindróma zavar....8)
     
    -ladybug01- és Ms.AbyZu kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Most szembesültem A múlt kincsei event dekorjaival: 10 óránként 500 TP?! Értem, hogy felhőre szánták, és ott voltaképpen mindegy, mit ad; de ha nem akarom felhőre tenni? Ilyen dekorok 10-12 éve voltak divatban, nem manapság...

    Alkimistalabor. Az eddigi legszánalmasabb gyár típusú dekor. Az alapdekor 30 óránként ad 10000 TP-t. A 2018-as Banyatanya 20 óránként adott ennyit, a 2019-es Lombház 20 óránként adott 20 ezret...
    Mindig is 2x5 fejlesztés volt megvehető, mindig is 25 FA-ért. Csakhogy a Banyatanya 50 szintes volt, aztán ez egyre csökkent. Most ott tartunk, hogy 12 fejlesztés szerezhető eventekből, és 10 vásárolható.
    Ezzel párhuzamosan folyamatosan csökken a legmagasabb szintre fejlesztett dekor TP-bónusza. Előre kellene haladni, nem visszafelé.

    Az ismertetőben eddig mindig szerepelt, hogy az egyes dekorok hány fejlesztéssel voltak elérhetők. Ez nagy segítség volt, most ez kimaradt. Lassan ugyan már görgetni sem kell az összes sor átnézéséhez, de akkor is jó lenne, ha nem kellene számolgatni a képernyőn.
     
    Anna051955, Sylja, rencsike982 és 7 más kedveli ezt.
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem szokásom panaszkodni, azonban most kikívánkozik belőlem. Mai Gyopár tevékenységemnél szembesültem az Átalakító UH leszedésénél /2 db termelési hely/, hogy sutty.... egy villanás és semmi értesítés, hogy vajon mit is adott. Ha naplóztam is érdekes mód hűlt helye! Nem elég, hogy a rendszer beállítása folytán kénye-kedve szerint osztogat sallangokat is ATP helyett, akkor még itt a nagy semmi. Úgy gondolom, mindez érzékenyen érinti a játékosokat. Játszani szeretnénk kérem szépen, már ha engednék is!
     
    Neni60, Swartsch, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Valószínűleg meg lehet nézni, mit adott az Átalakító.
    Ezért kár idegeskedni.
    Hozz kérlek, farmnevet és ID-t a Segítségkérőbe.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult kolléga, hozom az eredményt. :)
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen, Te egy tündér vagy! :inlove:Nem rablom senki drága idejét, nem idegeskedem, mert nem ér annyit az egész Gyopár. Gondoltam, "csak" szólok. ;)
     
  19. -pekudli-

    -pekudli- Törekvő

    Nem tudtam, hogy hova írjam.
    Hat gurításból a kerekkeréken ma 3 szor sikerült gurítani 20-as bájitalt. Jó arány. :D
     
    Sali~*.*.* kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kiegészítettük. :)