Visszajelzés Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Ugyanezt mondom én is. Csak nálam nem csak új eventeknél, hanem folyamatosan lassú a játék. Ez a játék már nem öröm, de sajnálom a ráfordított pénzt itt hagyni.
     
    zigus46 és monster_02 kedveli ezt.
  2. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Junior szaki

    Sziasztok!
    Vagy itt ülök a gép előtt kétszer-háromszor annyit, mint korábban, vagy frissíteni kell, mert nem működik rendesen! Mint most is, megcsináltam a pék következő szintjére lépő feladatsort és ugyanúgy ott maradt a felkiáltó jel a sor végén, vagyis frissítenem kellett! Komolyan ennyire nehéz lenne egy normálisan és jól működő játékot összerakni? Ha meg nem képesek rá, rúgják ki a fejlesztőket, vagy ha ennyire nem érdekli őket a játék és a játékosok véleménye, csak a pénz, akkor meg adják el az egészet!
     
    zigus46, monster_02, Neni60 és 2 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Finomhangolást javasolnék a Gyopár területén... - mert nagyon nincs meg az egyensúly...
    A növényes rész... teljesen jól működik, simán duplán visszahívható Barna, a növények trágyázásával még jelvényt gyártani is lehet... Így a felreppenő elegendő...
    AZ ERDŐBEN... agyrém a beállítás...
    Ha gyorsítom a fákat... nem tudom hova tenni fatermést mert még naponta duplán visszahívva pontosan érkezéskor kiszolgálva sem szívják fel a gyorsítottan megtermő fatermés mennyiséget a megrendelők... sőt a jelvény tárolás is véges... tehát ha a jelvényeket ujrahasznosítóba teszem... így is kevés a tárolási kapacitás... - de az ujrahasznosító tölthető farmos javakkal is;)
    2 megoldás lenne optimális.. megemelni a felreppenő számot, virágzó ág és borostyán tekintetében... így gyorsítás nélkül ki lehetne szolgálni a cukorkával visszahívott megrendelőket.... Vagy jöjjön még egy megrendelő és vigye felreppenő nélkül a megtermelt fatermést....
    Ugyanis a gyorsító trágya pénzbe kerül... a cukorka pénzbe kerül.... Ezzel nincs gond... De ha költök rá... elvárom, hogy ha használom akkor ne a kukába kössön ki a termés...
     
  4. monster_02

    monster_02 Junior szaki

    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ de jó megjöttek az eventek megint troty lett a játék.. miért is... miért kell több eventet egyszerre betenni ha még eggyel sem müködik rendesen.. ez nem játék ez már idegbaj...én vagyok a hülye ,hogy még veszek farmmunkásokat is ..csak egy költöi kérdés lesz még jó ez a játék ....
     
    Pincsyyy kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem tapasztalunk semmi problémát a játékban sem az eventek indulása óta, sem előtte.
    Kliensben vagy böngészőben játszol?
    Pontosan mit tapasztalsz? Internetsebességedben nincs fennakadás?
    Gépeden mikor futott utoljára takarítás? WiFi modemet / Routert szoktad időnként kikapcsolni, pihentetni?
    Böngészőben történő játék esetén érdemes minden belépés előtt a Gyorsítótárat üríteni és a Cookies-kat törölni.
    Itt pedig megtalálod Ableotory TL javaslatait a témához kapcsolódóan:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/
    Remélem Nálad is helyreáll a Játék!
    Sok sikert!
     
    Swartsch és aida2330 kedveli ezt.
  6. NagyG1950

    NagyG1950 Törzsjátékos

    Sziasztok! Igen, de évek óta áll 800-as szinten. Az eventek legalább a fele a Bahamák pontjait növelnék. Így valóban nem túl motiváló a játék. A főfarmon irreális, horribilis pontot kell gyűjteni egy-egy szint lépéséhez. De legalább van mozgás, nem egy holt területen dolgozunk. Olyan nagy dolog lenne pl. 200 szintet megszámozni? Kösz!
     
    Neni60 és szoknya kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bocsánat az idézés miatt... De lehet itt jobb helyen lesz a gőzkieresztés....
    A játék jövője pletyka.... :music: Ki tudja mi lesz belőle...:oops: ha lesz is még változhatxDxDxD
    A pletykaként hozott képek max gyenge kedvcsinálók... - még soha nem ezek miatt csináltam meg az eventet... sőőőőt olyannal sem találkoztam aki ezek miatt állt volna neki az eventnek... Már az érdeklődés fenntartásához is harmatgyengék... :wuerg:
    Ez nem a hírhozó hibája... a hírcsepegtetőé...8)
    Tele van a fórum halál felesleges topikokkal... egy halom hiba topik... MINEK? A minap olvastam egy Moderátor tollából... kérdésed hozd valamelyik hibatopikba.... :p;) Akkor nem is kell csak 1... a többi felesleges:oops:

    Egy beszélgetés elágazó....
    Pl a közvetve az eredeti témához hozzátartozó dolgok miatt ne kelljen már 3 különböző topikba írni...
    Petyka... ugye nem gondolja senki hogy egy még változó nevű dekorról, pár eventkosár képről lehet csevegni úgy hogy az ember másról nem beszél? Ez életszerűtlen... :oops: Jönni fognak ötletek... jönni fognak panaszok... erre válaszok is érkeznek... melyek nem feltétlenül kötődnek a hozott képhez... De egy beszélgetés részei...
    Életszerűbben vezetve jobb lenne a fórum... De végül is a vaskalapos kripta hangulat is jó.... Csak ne csodálkozzunk hogy úgy jár mint a régi pezsgő csere topik... A mostani az új szabályokkal egy kalap kaka.... Mindenki máshol intézi a cseréket8)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.24
    Ms.AbyZu kedveli ezt.
  8. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Na, valaki azért a fejéhez kapott, és valamit rendezett a góliátbogár tápjának botrányosan magas alapanyag-szükségletén. Csak jelzem, hogy még így is sok; egyszerűen képtelenség lesz ennyi event mellett ennyi tápnak valót megtermelni, úgyhogy érdemes lenne még egy "kicsit" gondolkodni, és kb. 5-5-re levinni a végleges számot...
     
    Éva0315, Ms.AbyZu, zigus és 2 más kedveli ezt.
  9. gyuszti0000

    gyuszti0000 Törzsjátékos

    Rant! Annak örülök hogy új party pörgetés fő nyeremény dekor van, de annak nem hogy bármilyen akár régi akár új dekor felbukkanási esélye 100%-on van, 40 party pörgetésem volt és abbol 2x!!!!! láttam termény bónuszt, 1db 100%-ost és 1db +1 növényt, természetesen egyik közelében sem voltam. Az összes party pörgetés főnyereménye valamilyen dekor volt, értem én hogy az új dekor pörgetésének esélyét akarták felnyomni, de ne már akkor amikor 2 event egyszerre fut párhuzamosan és mindkettő elég sok növényt igényel... Rant vége.
     
    zigus kedveli ezt.
  10. zigus

    zigus Törzsjátékos

    Hát gyerekek én ezt megszívtam, valamilyen kalandvágyból mivel összegyült a csillag a gyopárra én hülye megvettem, de semmit nem tudok benne csinálni egy ovodás müsor az egész.. én azt hittem ,hogy ez egy egész modern valami lesz az ember a farm után azt várná hát nem.....ez egy borzalom ,....hát ennyi ...
     
    Anna051955, tavirózsa1 és Ms.AbyZu kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én egy Farmaranyfáért vissza adnám. :D ...hát ennyi... ;)
     
    zigus és tavirózsa1 kedveli ezt.
  12. zigus

    zigus Törzsjátékos

    Hát én is , mert ez így marad parlagon, ha nem lehet visszadni,,,sajnos a kezdetektől játszom ,de ez nem nekem való ..hát így jártam buktam a csillagokat....
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    visszaadni nem lehet, ha már kiváltottad. Itt találod az ismertetőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/
    Ezen a linken találsz egy összefoglalót a kezdeti lépésekről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-43#post-1293080
    Érdemes a kis videót is megnézni ami a Gyopáros területen elérhető, az is segít a megértésben.
    Másképp működik mint a farm, de ha ráérzel, még lehet meg is tetszik Neked is.
    Ami fontos, hogy türelmesnek kell lenni, s amit megtermelünk, megszerzünk, azt valamilyen módon fel is kell használnunk, mert a Raktár fala nem gumiból van.
    Ha konkrét kérdésed lenne, mert elakadsz, akkor azt a Gyopáros csevegőben fel tudod tenni, ahol Játékostársak tudnak segíteni Neked, akik már előtted járnak az úton - ha pedig ellenőrzést is szeretnél kérni, vagy Moditól várnál választ, akkor mindenképpen Segítségkérő topikba gyere és add meg a Farm neved és Farm ID-dat is a kérdésed mellé.
    Az 5. szintre érdemes eljutni, mert az a dekor, amit ott kapunk, a farmunkra van jó hatással - ha már befektetted a csillagokat, akkor szerintem eddig juss el :)
    Persze, ha nem szeretnél ténykedni a Gyopárvölgyben, az a Te döntésed. Sok sikert, ha mégis belekezdesz.
     
    Sali~*.* és zsani_apja kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    új Party pörgetés főnyeremény bevezetésekor mindig ez a Kerek keréken a tapasztalat, ilyenkor a dekorok megnyerése van fókuszban, nem az egyéb bónuszok. Ilyenkor azoknak érdemes sokat pörgetni, akiknek még hiányzik vmelyik dekor a majdani felhőhöz a sorozatból.
    Persze, megértem panaszodat, csak gondoltam jelzem, hogy ez minden ilyen alkalommal így lesz, amikor új dekor érkezik :)
    Megértésedet köszönöm, további sikeres játékot!
     
  15. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    Hát lenne ötletem a Piccoló láda belsejéhez....nem tudom mi alapján dől el, mi van benne....de , hogy a múltkor 17 ládából nem volt érdemi nyeremény benne( farmarany fa pl) , a mai 20 kinyitása is csalódás. Mennyit gyüjtsek ösze egyszerre? 50? Az algoritmus kissé le van szabályozva...Csalódott vagyok,de nagyon.
     
    Sali~*.*, adry_02, Neni60 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. adry_02

    adry_02 Junior szaki

    Sziasztok.. valamilyen kalandvágyból vettem egy vadaskertet egy pár hónapja és nem tudom tovább bőviteni mert hiányzik belőe 5 db. fúrógép de se venni se nyerni nem lehet, egyet kaptam a legelején azóta semmi,,,vajon miért ilyen ez az egész játék..??? a hiányzó felhősor kitevőkről és a kerekkerék ajándékokról nem is beszélve, vagy a sok felesleges mesterségek vőlgye termékekről amit se eladni se elajándékozni nem lehet de azért a nyereménybe benne van garmadával nevetséges.....
     
    Marika312 kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    egy témában tudok segíteni Neked:
    a Fúrógép egy speciális szerszám, ami csak Raktárházak (Füvészkert, Vadaspark, Manufaktúra) aratásakor érkezik a farmunkra. Ezt más módon nincs lehetőséged megszerezni.
    Helyezz ki minél több Raktárházat a területeidre, arasd őket rendszeresen és fog érkezni Hozzád is Fúrógép, hogy bővíteni tud a kapacitást.
    Ötleteket, javaslatokat a játékkal kapcsolatban pedig ebbe a topikba hozhatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/játékban-lévő-elemek-továbbfejlesztése-Új.15521/
     
    Sylja, adry_02 és Marika312 kedveli ezt.
  18. nemo-kapitany

    nemo-kapitany Aktív író

    Helló Margit!!!! Normális?! Ja, a Margit nem is a BP-nél van... vagy kölcsönkérték bérmunkásnak? xD
    [​IMG]
    Most értem csak ide, de kb. egy órával ezelőtt csináltam a szezonban a vevők kiszolgálását, és pofátlanul már sirályt kért Lee Ba. :p
    A sirály ma 14 órakor került játékba, én meg 17:42-kor szezonoztam. Kissé elhamarkodta a vásárlási kívánalmat a Lee Ba. :oops:
    Mondtam neki, majd legközelebb! Ennyi! ;)

    [​IMG]
     
    aida2330, kakukkszegfű és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem idézem be sagit, de sajnos igazat kell hogy adjak neki a felháborodása a két féle hibával kapcsolatban igaz.

    Egyrészt a gyopáron mindenki átélte már, hogy a fák géppel való törlésekor a kis négyzetbe belekerül egy pipa és a gép tarvágást csinál. Amikor meglátom az üres területet, majd a szívem szakad meg... Elveszik sok értékes még alig termett fa, alapanyag, idő és energia stb
    Nem tudom, hogy a pipa mitől van bent a négyzetben és mi hívja azt elő. De nagyon kellemetlen érzés... Nem szeretném mégegyszer átélni, de sajnos átfogom, ha így marad...

    Pannis aratás: általában 60 pannival szoktam aratni, három részletben szakaszosan raknám ki azokat.

    Az első 20-nál még nincsen gond, de a következőknél már igen.
    A learatott 1X1-es területeket nem hajlandó törölni, vagy csak nagy sokára...
    A megerősítő kérdésre hiába erősítem meg pipákkal, zárom be fönt az X-szel nem akarja abbahagyni a kérdezősködést a rendszer. Kész tortúra a pannikkal való aratás inkább nullázom a felröpikért, mint hogy bevállaljam, hogy használom a pannikat.. Pedig elméletileg a játékomat kéne könnyíteniük.
     
  20. kakukkszegfű

    kakukkszegfű Haladó

    Nahát... 10 percen belül az 5. fagyás....8)
    takarítottam.... ujraindult minden.... 8)
    A tabletta kezd hatni....:oops: