Visszajelzés Paradicsom küldetés - 2021. április - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Nem kapunk virágot.
    Azokat a megfelelő beadásokkal tudod kiváltani.
    Kiváltáskor kapsz mind a három helyről 1-1 db-ot,
    utána pedig 10 óránként a következőt.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...prilis-eventcsevegő.21080/page-5#post-1192781
     
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Ajánlom figyelmedbe az eventleírást:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paradicsom-küldetés-2021-április.21082/
    A képen látható helyeken tudsz szerezni 1-1 Napfényes virágot event növények beadásával: A Virágboltban a 14. és 9.; az Üvegházban a 19. pozícióban levő mezőn. Ne felejts el rákattintani a Használat szóra, ekkor azonnal megkapjuk a Napfényes virágot.
    Ezután elindul egy óra, és ugyanezekről a helyekről 10 óránként, további event növény beadása nélkül újabb virágokat szedhetünk be.
    [​IMG] [​IMG]
     
    inanna11, Sárika555, Boccio71 és 9 más kedveli ezt.
  3. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Nagyon köszönöm, de mintha azt olvastam volna, hogy a harmadikat /vagy elsőt/ belépéskor kapjuk ajándékba. Csak ezért tettem fel a kérdést. Egyébként elolvastam az ismertetőt. Köszi
     
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A mai feladatok készek, felhő is meg van,csak 1 kitehető hiányzik,melyet majd a 17.-én kezdődő feladatból lehet kiváltani.
    Rákerestem és csak úgy jöttem rá, azt hittem kihagytam valamit.Jó éjszakát,nem várom meg amig letelik a 10 óra a napfényes virág megszerzéséhez,mert csak
    2 után fog.Éjszaka alszom..
     
    marcsi152, soresne, erzsike511 és 3 más kedveli ezt.
  5. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Nálam 56 órát ir még az eventnek , akkor szombaton még lehet a fő farmon is növényt termelni? Sajnos napi két aratásnál többet nem tudok csinálni,mert telefonon nekem nem müködik.
     
    magdi06 kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    • Az event 1. részének kezdete (várhatóan): 2021. április 14. (szerda), 14:00 óra
    • Az event 2. részének kezdete (várhatóan): 2021. április 17. (szombat), 14:00 óra
    • Az event vége (várhatóan): 2021. április 20. (kedd), 14:00 óra
    Ezt én úgy értelmezem, hogy kedd 14:00- ig lehet csinálni az egészet, aztán lehet, hogy nem így van.
     
    Evita-55, marcsi152, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Minden feladat 6 napig tart,bőven lesz idő befejezni.Ez a feladat: 14.-20.ig tart.
     
    Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    A második rész kezdete annyit jelent, hogy akkor nyílik meg a Teliholdas terület és azt IS lehet csinálni az eddigiek MELLETT.
     
    Baby72, -Holdfeny-. és Nagyii58 kedveli ezt.
  9. Jégrém

    Jégrém Fórum-zöldfülű

    Ezt az eseményt sem játszom le. Agyon van bonyolítva. Egész nap dolgozom és itt már csak pihenni, szórakozni szeretnék, nem agytornázni. A szezonos játékot is nagyon nem kedvelem!
     
    mingo826 és szili48 kedveli ezt.
  10. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Hogyan lehet bejutni a virágboltba vagy az üvegházba? A mellette lévő terület kész, azt írja: a csapóajtó hamarosan nyílik, de hogyan és mikor?
     
    magdi06 kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Még nem jutottam fel a második szintre, mert rossz ajtóhoz indultam...
    Vagy mittudom én... még nincs kész az első szint... No de majd holnapra kész lesz...
    Addig meg termelődik a szigeten is az eventnövény;)
    A felreppenő nagyon lassan gyűlik, ebből szerintem 0 perc lesz a végén:wuerg:
    Sebaj, játszani jó!
     
  12. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Kivételesen nem nulláztam, gyékénnyel vártam az eventet és jól adta a felröppenőt.
    Az event növény is rendesen adta a felröppenőt.
    Kezdésnek megvettem a legkisebb kosarat, ezzel kihagytam a felszaporítást.
    Sikerült 100 party pörgetésből 4 darab 100 %-s termény bónuszt pörgetnem.
    [​IMG]
    Türelmesen várom a teliholdas területet a felhő befejezéséhez.
    Mindenkinek sok sikert kívánok az eventhez!
     
    missuzy_53, ladislaw11, marcsi152 és 19 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Ha az első emelet kész, kattints a 2. emeletre ott az üvegház.Sikeres eventet.
     
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Ugye milyen csodálatosak ezek a képek? Gratulálok.
     
    Nagyii58, zoldert és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. mija

    mija Járnitanuló

    Sziasztok ,ez első szinttel jól haladok , délutánra meg is lesz , már paradicsom zseton is begyűjtve .Másodikra már gyűjtöm a növényeket, Nekem semmi gondom szirommal több is lett , mint a feladat kér.
     
    Baby72 és Nagyii58 kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok!
    Én most kihagytam a kosarat:music: s csak egy 100% bónusszal ajándékozott meg a kerék... meg 2+1 növénnyel... kb 40 pörgetésből;)
    Ráérősen kocogok tovább!
    Ugyan ma pont fogorvoshoz megyek... így csúszik az aratás:wuerg:
     
    Nagyii58, Kuzdern és zoldert kedveli ezt.
  17. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Köszönöm! Igyekszem.
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  18. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Két szint készen van, az utolsó kitehetőre vár a felhő!xD
    Jó munkát mindenkinek! :)
     
    Baby72, zoldert, PZoli64 és 5 más kedveli ezt.
  19. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Derűs a hajnal
    Első emelet majdnem kész,de már simán 1*1-n gazolok.Második emelet félig kész.De már most örömet okozott az event mert a három jacobean fa adott egy újabb tule fát,lepényfát és lett egy viaszbogyó xl-m is.
     
    Baby72, Fatther, Feca29 és 3 más kedveli ezt.
  20. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Ezek a képek sokat segítenek:
    (Köszönet Havasi_Gyopárnak.)
    34805 csatolmány mutatása 34806 csatolmány mutatása 34807 csatolmány mutatása
    A Virágüzletben a 9-es és a 14 (a két órával jelölt, Napfényes virágot adó) mező után siettem kiváltani a 2-es mezőt.
    Ezzel be tudtam menni a 2. emeletre, az Üvegházba. Itt igyekeztem kiváltani a 19-es (Napfényes virágot adó) mezőt.
    Ettől kezdve párhuzamosan csináltam a két szintet. A következő cél mindkét szinten a Paradicsomzsetonok kiváltása volt.

    Nem kell a két szintet külön-külön csinálni. Ez azért sem célszerű, mert a pecás eventben a kapott Paradicsomzsetonokkal
    ki lehet váltani a második, horgászutalványt adó órát is.
     
    jutka190226, Baby72, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.