Visszajelzés Paradicsom küldetés - 2021. április - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Gyógyulj meg;) Bár tudom , hogy borda törés/repedés hosszadalmas és fájdalmas:wuerg:
    Kitartás, pihenj sokat... s közben kapálj a farmon... a kertben most nem ajánlott!:p
     
  2. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Szokás szerint megint benéztem a pajtakészleteimet. Szinte minden hiányzik csak a bahás van meg hiszen ott több idő van termelni, mert ritkán van event. Úgyhogy új technikát alkalmazok. Jegyzeteltem, hogy nekem mi a sorrend és melyik továbblépéshez mit kell beadni.A főfarmon ültetem a gazt ami kell azzal nem lesz gond. A szédültön megy a következő beadandóhoz a hiány a tisztáson meg maradnak az ólak mert kell a trágya is a gyorsabb termeléshez. Egy dolgot nem értek valószínűleg korral jár az értelmi felfogás,de most szombaton 14 óráig be kell fejezni az első szintet azaz az üvegházat? Ha addigra nincs meg minden akkor nem tudok továbblépni a következő szintre az üvegházba? Nagyon zavaró, hogy az event első részének kezdete ma van, de a vége az elsőnek szombat. Ezt nem nagyon értem, mert ilyennel még nem találkoztam pedig nem ma kezdtem a játékot hanem még 2010-ben. Célom, hogy végigvigyem nem feltétlenül a nyereményekért csak mert event. A felhő nem rossz sokat segíthet a szintlépésben, de az előző bónuszos láda jobban tetszett. Sok sikert szép napot és jó játékot kívánok mindenkinek.
     
  3. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Ha lesz majd egy kis baha mentes event özön talán eljutok kincses sziget meglátogatásához is.Vagyis lehet baha területen,csak ne kelljen kiváltogatni hozzá semmit.Na de erre az eventre most felkészültem idegileg,lelkileg(bekészítettem egy liter páleszt meg két sört.csak úgy nosztalgiából) na meg az eventhez tartozó betenni valókkal.
     
    Fuhur, jófarmerlány, Niki-Lak és 6 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szokás szerint sikerült reggel aratnom;) Mert ugye ez olyan rutin... :wuerg:
     
    Mica67, jófarmerlány, szikat73 és 6 más kedveli ezt.
  5. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Én nem arattam mert szerencsére úgy néznek ki a növények és a fák mint a Unity teszt idején, mintha most vetettem volna el a növényeket és most arattam volna le a fákat. Pedig minden be van érve. :mad:
     
    Kuzdern, Nagyii58 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A lényeg, hogy felreppenőt adjanak;)
     
    jutka190226 és Nagyii58 kedveli ezt.
  7. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Nem lesz vége szombaton az első résznek, csak jobb, ha lejutsz a pincébe is.
    A piros kosárból 2 nap alatt ki tudod szedni a farmos növényeket, ha már napi 300 darabot vehetsz a vetőmagból. Ez csak CSP-be kerül, olcsóbb mint a piacon.
     
  8. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Én most oly annyira koncentrált vagyok hogy nem felejtettem el hajnalban a csatnit,cetlit.Mondjuk már totál belekavarodtam de sebaj.Szezonból kikaptam a 18 AB-t.És felkészültem a horgászatra is.Reggel óta gyakorlom Blaireau (Horgász a pácban) horgászversenyen történő dobbantós mozdulatát.A monitor beremegésének hatására hátha nagyobb hal akad majd horogra.:)xD
     
  9. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Nekem tegnap délután nem sikerült learatnom (elfelejtettem), így nem tudtam hosszút ültetni. Ma reggel - vesszen, aminek veszni kell - learattam, és beültettem lucernával (az beérik 2-ig). Nem számítok túl sok röpire. Mindegy, amióta tudok 0 percezni, ez nem gond.
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Így van;) nem kell az első aratásnál meglenni a felreppenőnek!
    xDxDxD
     
    jutka190226, Nagyii58 és szekulagábor kedveli ezt.
  11. gomboc58

    gomboc58 Haladó

    Én már elfelejtettem hogy kell megnézni melyik piacon vagyok Tudnál segíteni???? Köszi :)
     
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    gomboc58, maszilva, Gio és 2 más kedveli ezt.
  13. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia Sanyat! Köszönöm a hozzászólást valóban 300- at tudok kivenni, de valamilyen okból inkább megpróbálom letermelni. A szezonhoz szoktam igénybe venni a piros kosarat, de most azt is hanyagolom, mert már az ismétlő soron vagyok. Még ebből is jön pont nem költök feleslegesen. Örülök, hogy szombaton még nincs vége csak számomra nem volt egyértelmű. Köszönöm a segítséget.Kezdetnek hortenzia 138 röpi. Csak engem gátol a karbantartás, mert én éjjel 2-kor kelek tehát éjfél előtt nem tudok ültetni csak reggel 8 felé mikor hazaérek. Ezáltal egy kör kimarad, de általában ennyi belefér. Sok sikert mindenkinek.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.21
    jófarmerlány, Sanyat és Nagyii58 kedveli ezt.
  14. Ági1999♥

    Ági1999♥ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nagyon el vagyok veszve, nem ismerem ezt az eventmechanikát. Hol érdemes kezdeni?
    Köszi!
     
  15. gyongyinagy

    gyongyinagy Fórum-zöldfülű

    Evita-55 és inanna11 kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Nyugalom.
    Nem esik ki semmi, ha éjfél előtt 5 perccel elveted a vetőmagot, az reggelre beérik.
    Éjjel aludni kell. Kell a pihenés mindenkinek.
    Én azt mondom, inkább éjjel csinálják, mint "dologidőben".
     
    Boccio71, maszilva, strawberry49 és 9 más kedveli ezt.
  17. máriamargit

    máriamargit Járnitanuló

    Nagyon kedves a biztatásod 6éve játszom most eszembe jutott az a sok kínlódás amivel ide jutottam230 baha 530 sokára találtam rá a fórumra most mindig elolvasom az event kezdés előtt még mindig tanulok jó kis event lesz sok sikert mindenkinek máriamargit
     
    jófarmerlány, Gio és Nagyii58 kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Paradicsom-küldetés" event első része élő, online a játékban!

    Kezdés előtt a játékból való kilépés majd visszatérés után ellenőrizzétek
    az eventórában az ikon meglétét, a Hírek felületén az event beharangozóját,
    az ültetendő területeken a vetőtáblában az új növények meglétét!

    Az első napon a főfarmon a szirom felröppenőt gyűjthetjük növényekből kezdésként, majd az útjelző bokor szaporítása következhet,
    a Bahamarama szigeten, az ültetvényen a tiki útjelző szaporítása a feladat.

    Érdemes a különleges kellékek használatát figyelemmel kísérni!

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Mica67, GA-BI-O-Farm, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Ági1999!
    Legelőször is javaslom, hogy te magad is ellenőrizd, hogy a hirdetőtáblán megjelent-e az event meghirdetése, megkaptad-e a vetőmagot, az event órában megjelent-e a beadási ikon, stb.
    Ezután gyűjts felröppenő szirmokat, és ültesd el a vetőmagot a fő-farmon és a Baha ültetvényes területen.
    Majd érdemes elolvasni a csevegő első oldalait, ahol a prominens gazdák - pl. lásd kukori80 - megosztják a taktikájukat, tanácsaikat, és javaslom, amíg érik a növény a földben, ismételten olvasd el az event kiírást:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paradicsom-küldetés-2021-április.21082/
    Segítségnek készítettem képeket a három helyszínről, a legfontosabb mezőkről:
    Paradicsom-küld.Virágüzlet.png Paradicsom-küld.Üvegház.png Paradicsom-küld.Pince.png

    Sikeres eventezést!
     
  20. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Sziasztok! Nálam a teliholdas terület zárva van. Pedig az útjelző tüskebokrot ott kellene ültetni. Vagy valamit félreértettem?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.