Visszajelzés Paradicsom küldetés - 2021. április - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

  2. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Segítsen légyszíves valaki, aki érti: az eventórán a paradicsomi küldetésnél nekem 47 órát mutat, az eventleírásban viszont kedden 14-kor lesz vége az eventnek és az eventleírásban semmit nem találtam azzal kapcsolatban, hogy a farmos, bahás területeken véget érne az ültetés mikor a teliholdas rész elkezdődik. Most akkor hogy is van ez? Lehet majd mindhárom területen ültetni szombattól, vagy a farmos, bahás részt addig kellene megcsinálni? Vagy csak az eventórán hibás a jelzés?
     
  3. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Az óra minden valószínűség szerint azt jelzi, hogy mikor kapcsolódik be a játékba a Teliholdas farm.
    Eléggé átverős, de:
    • Az event 1. részének kezdete (várhatóan): 2021. április 14. (szerda), 14:00 óra (Ez már elmúlt...)
    • Az event 2. részének kezdete (várhatóan): 2021. április 17. (szombat), 14:00 óra (Szerintem ezt jelzi az óra, itt lép be a játékba a Teliholdas farm...)
    • Az event vége (várhatóan): 2021. április 20. (kedd), 14:00 óra (Ennek kell(ene) lenni a vége időpontnak.)
     
    zsani_apja, GA-BI-O-Farm és Nagyii58 kedveli ezt.
  4. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Igen, eléggé átverős ha így van. Eddig az óra mindig az event végét jelezte. Bízom benne, hogy valaki, aki erre hívatott válaszol és megnyugtat bennünket!
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  5. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Minden ablakba be kell adnom mindent, hogy kapjak paradicsom zsetont?
    Köszi a választ
     
  6. Macska48

    Macska48 Utánpótlás-írogató

    Az egyik jó szomszédom segítségért fordult hozzám, de sajnos nem tudtam neki segíten. A problémája a jelenlegi feladatnál az első szintet teljesítette, az átjárót a kettes szinthez kinyította, de nem tudja elindítani!! Mi lehet a probléma??
    Ha tudtok a probléma megoldására javaslattal szolgálni előre is köszönöm.
     
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    [​IMG]
    Ezen a térképen a bal alsó sarokból indulunk, de a 15-ös mezőt csak akkor tudjuk kiváltani, ha az előző szinten kiváltottuk a 2-es mezőt, vagyis az átjárót az üvegházba. Itt kiemelendő a 19-es mező, amely egy harmadik Napfényes virágot adó mező. Ezenkívül fontos még az 1-es mező, ahonnan szintén átjuthatunk a harmadik szintre (pince).
     
    -vadocka70-, marcsi152, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Végre felmásztam a második szintre;)
     
    zoldert, konyhaszolga, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Rég olvastalak.Azt hiányoltam, hogy a teliholdassal is végeztél. :D ;)
     
    marcsi152, zoldert, Sárika555 és 6 más kedveli ezt.
  10. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    A hozzá vezető út ablakait kell "csak" teljesíteni. Vannak ablakok amik kihagyhatók.
    Ami fontos a Napfényes virágok ablakai, a Paradicsomzsetonok ablakai, az átjárók
    és természetesen a felhő.
    Ezek a képek segítenek benne:
    34805 csatolmány mutatása 34806 csatolmány mutatása 34807 csatolmány mutatása
     
    Havasi_Gyopár és Nagyii58 kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A második szinten elakadtam:wuerg: gaz és felreppenő hiányában... éjszakára valami hosszabb növényt ültetek... aztán reggel újra eventgazt... a szigeten meg éjszaka is teremhet a növény:music:
     
    Nagyii58, Kuzdern és PZoli64 kedveli ezt.
  12. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!


    A félreértések tisztázása érdekében...
    A második rész kezdetét követően az első rész továbbra is elérhető lesz. Tehát nem kell kapkodnia senkinek sem az első rész befejezésével. Továbbra is lehet majd ültetni első rész eventnövényeit, a második rész kezdetétől, az event végig.



     
    varga1234, szotyola2011, PalMa és 19 más kedveli ezt.
  13. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A második rész kezdetét követően, lehet továbbra is ültetni az első részhez tartozó eventnövényeket.
     
    marcsi152, GA-BI-O-Farm, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  14. elsolking

    elsolking Fórummogul

    tehát szo-vas-hétfőn is még? a teliholdas végéig.
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm, így már érthető!
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  16. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Eléggé forró nyomon követtem (én is) a válaszokat.
    Úgy tűnt akadt némi zűrzavar.xD:cry:xD
    A jelenlegi állas szerint ez lehet a hivatalos verzió:

    Az event 1. részének kezdete (várhatóan): 2021. április 14. (szerda), 14:00 óra

    Az event 2. részének kezdete (várhatóan): 2021. április 17. (szombat), 14:00 óra

    Itt lép be a játékba a Teliholdas farm. Ennek a hátralévő idejét jelzi az óra jelenleg.
    Az event vége (várhatóan): 2021. április 20. (kedd), 14:00 óra
    Ez a várható vége mindkét résznek (az 1. és a 2. résznek együttesen).
     
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Nekifutok még egyszer, mert úgy látom, hogy még mindig nem érthetőek a dolgok.
    Elkezdődött az első rész 2021. április 14. (szerda), 14:00 órakor, a második rész 2021. április 17. (szombat), 14:00 órakor kezdődik. Nem lesz vége az első résznek a második rész indulásával!
    Egyszerre lesz vége mindkét résznek: 2021. április 20. (kedd), 14:00 órakor!
    Elnézést kérek mindenkitől, én értelmeztem félre a dolgokat! De remélem, hogy már mindenki megnyugodott.:)
     
    Vilmos05, Sonche, -kaktuszable- és 21 más kedveli ezt.
  18. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    És mit jelez az eventóra? Minek a végét? :D
     
    HolabögRém kedveli ezt.
  19. szili48

    szili48 Törekvő

    köszönöm szépen
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  20. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Szerintem most a 2. szakasz kezdetét jelzi.
     
    Swallow, Nagyii58, mamarygen és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.