Visszajelzés Paradicsom küldetés - 2021. április - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Esetleg olcsón megcsinálható gazdaköröd nincs már? terményesek?
     
    tess6308, -Fülemüle-70 és Nagyii58 kedveli ezt.
  2. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Lehet, hogy rosszul látom, de az első feladatsor, 6. mezőbe 3 darab napfényes virág kell.
     
  3. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Köszönöm neked és szabi003-nak is a hasznos tippeket építő jellegű tanácsokat.Nehezen összegyűjtött 491 FP-t nem igazán erre a célra szánom.Zuhatagok szigete terület kiváltására kívánom felhasználni.Pajtakészletem nem elegendő készletű ilyen sűrű eventezéshez.Kicsit több mint két hónap alatt nem lehet mindent elérni.És valahogy nem is akarom elkapkodni a dolgokat mert hiába a gyors szintlépések sorozata attól még a pajta majdhogynem üres marad.De majd eljön az idő szerintem nálam is mikor már lazábban úgymond félvállról tudom teljesíteni az eventeket.De ahhoz be kell látnom többlet kell a pajtába.Így most inkább felkészülési módba megyek át.

    Hát egyik se volt olcsó de a többségén már túl vagyok azokon is.Már a viszonylag olcsóbbakon.Amik megmaradtak azokhoz próbálom termelni a dolgokat.Cápafog-eset több mint fele kész és az egy kis agyagozás majdnem fele is megvan.Eddig is úgy szereztem AB-t hogy ezeket csinálgattam.Nem volt olcsó és ami feladatok megmaradtak belőlük kész vagyon.De tevekiváltás elérése se volt olcsó.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.4.21
    Fatther, Nagyii58, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  4. elsolking

    elsolking Fórummogul

    Mi az a tollas ballépés?
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az egy gazdaköri küldetés , melybe csak papagájtollakat kell bedobni . .
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha a 14-es piacot koptatod... tudok segíteni;)
     
  7. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    DZA001 ! Hányas piacon vagy? Nekem tetszik ez az event, kivitelezhető, a falhő sem rossz, belevágok.
    Köszönöm, ennek a fórumnak a rengeteg segítséget, amit az eventezéseknél kamatoztatok:):):)
     
    _Ilona49_, barbi021951, szikat73 és 12 más kedveli ezt.
  8. elsolking

    elsolking Fórummogul

    ja, az már nekem is megvolt :) köszi honnan lehet tudni a piacszámot?
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kimész a piacra , megnézed a körte utolsó ajánlatát és a tizedes vessző utáni szám .
     
    _Ilona49_, szekulagábor, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  10. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Köszi,de ha jól emlékszek hármas piacot koptatom.Most picit számolgatok mennyi cspbe is kerülne nekem az a 44 AB.Ha nem találom túl drágának összeszedem.Habár nem szívesen csapolnám meg drasztikusan csp készletem.
     
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ütős kis eventes hétvégénk lesz...és még jön majd hétvégén, a tenyésztős mini event:)ez így királyxD
     
    barbi021951, -Erbrow-, koko.54 és 9 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    No lássuk, hogy miből élünk. :) Az első szint - Virágüzletben a jobb alsó sarokból indulunk. Utána gyorsan kiváltom a 16-14-s mezőket, hogy a 14-s mezőből minél hamarabb kapjam 10 óránként a Napfényes virágot, majd felkötöm a nyúlcipőt és iszkiri a 9-s mezőre, ( 21-20-19-15-11-10-9) ahonnan szintén kapjuk 10 óránként a Napfényes virágot. A következő a 2-s mező lesz, (7-1-2) hogy megnyíljon a második szint - az Üvegház. A 6-s mezőhöz (ami a pince bejárata) kell 3 db Napfényes virág.
    Az Üvegházban a bal alsó sarokból indulunk. Itt fénysebességgel el kell menni a 19-s mezőre, ami szintén Napfényes virágot ad, majd az 1-s mezőre, ami a pince lejárata.
    A felhőhöz és a 4 kitehetőhöz a következő mezők kellenek:
    Virágüzlet: 17-s mező ( Tavaszi csokor kitehető)
    Üvegház: 5-s (felhősor), 13-s (Varázslatos virág kitehető), 6-s (Éhes paradicsom kitehető)
    Pince: 8-as vagy 12-s mező (Stílusos kertészkedés kitehető)
    A Horgászós eventhez a következő mezők kellenek a Paradicsomzseton kiváltásához:
    Virágüzlet: 4, 12
    Üvegház: 4, 14
    Pince: 3, 5
    Sok sikert.
     
    _Ilona49_, Namiamano, SenMor és 58 más kedveli ezt.
  13. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A full teljesítéshez ezek kellenek.

    1. szint - Virágüzlet
    Eventes holmik:
    útjelző bokor 8.260 db
    napfényes virág 3 db
    Pajtából:
    bazsarózsa 600 db
    levendula 600 db
    liliom 600 db
    rózsa 600 db
    orgona 600 db
    pitypang 600 db
    gyöngyvirág 600 db
    tulipán 600 db
    gerbera 600 db
    ibolya 600 db
    búzavirág 600 db
    orchidea 600 db

    2. szint - Üvegház
    Eventes holmik:
    tiki útjelző 10.400 db
    szirom 490 db
    napfényes virág 6 db
    Pajtából:
    jovellana 800 db
    hibiszkusz 800 db
    ráncos sárkányfüzér 800 db
    cukorcserje 800 db

    3. szint - Pince
    Eventes holmik:
    útjelző tüskebokor 5.530 db
    hervadt szirom 208 db
    napfényes virág 7 db
    Pajtából:
    vámpírparadicsom 200 db
    harapós orchidea 100 db
    denevérvirág 200 db
     
  14. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nézd meg, hogy a rövid cuccokból mi pörög a piacon. Általában a kukoricáig bezárólag igen jó ára szokott lenni szinte mindennek. Termelj egy rakás olyat, add el gyorsan - még ha kicsit nyomottabb áron is, pl. 1000 helyett 900 CSP-ért, és abból fogsz tudni vásárolni. A 100 db piros-kosarasokat is érdemes megforgatni. Esetleg nézd meg a tápokat, mert pl. a tyúk 2 búzát kajál és lehet, h. lekeverve még többet ki tudsz belőle hozni. én a 30. piacot nyúzom, de ha mondod, melyiken tanyázol, biztosan lesz segítség bármelyiken.
    A Zuhatagot ha kiváltod, az is egy lépés új Baha szintekhez, hisz növekszik a területed. FP-t sajnos nem lehet küldeni :(
    Egyébként ilyenkor szoktam mondani, hogy alacsony/kezdő szinteken a részteljesítés is lehet sikerélmény. Nézd meg, mit enged a pajtád/időd/lehetőséged és pl. ha az 1. részt (főfarmos) be tudod fejezni, már az is nagyszerű. Ha 1-2 dolgot rá tudsz tenni a Bahásból és lejutsz a pincébe, ott a fele elég az "üdvösséghez".
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Imi, köszönjük. A Tiki útjelzőből 10400 db kell.
     
  16. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    juliannakoczkas, koko.54, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  17. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Javítottam és köszönöm az észrevételt!!!!!
     
    juliannakoczkas, koko.54, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  18. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Számolgattam és az eredmény picit elszomorít,de megfeledkeztem szezonról.Ha holnap beadásokkal sikerül összehoznom akkor onnan be tudok gyűjteni 18 AB-t.Úgy pedig már kapásból változik a helyzet.Mert annyival kevesebbel kell most kalkulálnom amiért cspt kell áldoznom.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez nagyon jó hír;) Így sokkal könnyebb lesz!
    Miért szomorkodsz?
     
  20. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sokba lesz még így is.A legtöbb bahás gazdakörim is pont AB hiányában van csak félig kész.sztevia,rákollóvirág,fóka,avokádó és sorolhatnám.Mindig eltervezek egy haladási irányt mikor mit kéne kiváltanom de az eventek mindig keresztülhúzzák számításaimat.A szezon most picit könnyít ha összejön a holnapi 18 AB kiváltása.Sokat tudnék vele spórolni ehhez az eventhez.De ha a következő is valami ilyesmi lesz akkor már tényleg meggondolom az eventezést.Nem kevés AB-be kerülnek a kiváltások sem.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.