Visszajelzés Piac - mit, miért érdemes venni, eladni

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    14-es piacosok!
    Tegnap elkezdtük árulni a csíkosmókust egy másik gazdával 22000 környékén.
    Saalegokart lehet, hogy még nem nullázott, de nem árulja, viszont folyamatosan nyomja le az árát, 0,1-zik, nehogy már legyen csengőpengője másnak is. :)
    Szóval újra hozza a formáját.
    Így aztán el lehet csípni sok 0,1-est tételét, én már háromszor elcsíptem és ha jól láttam, kétszer 50 darabot és egyszer tízet.
    Jó vadászatot!
     
    Arrah, farmer_puma28, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  2. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Szia.
    Jelenleg nulla tétel.
    Megyek vadászni én is xD
     
    Utoljára szerkesztett: 10.3.24
    GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  3. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Nincs kinn tétel, mert már lenyomta 10300-ra.
    Egész végig 0,1-zik.
    Éjjel is csinálta.
    Mindig óra 14., 29., 44. és 59. percétől kell rá vadászni.
    Ő már csak egy ilyen.
     
    GA-BI-O-Farm, Ms.AbyZu és vihence kedveli ezt.
  4. nzsuzska71

    nzsuzska71 Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Néztem most a piacon a csíkosmókust 10336-ra lement, pedig volt már 10556 is. Hiába rakom egyesével nem változik.
     
  5. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Erről írtam kicsivel feljebb.
    Saalegokart töri le az árat, hogy ne tudjunk árulni.
    0,1-zik és mindig lejjebb megy az ára.
    Már 9300 is volt, most 11100-ig tudtam feljebb vinni.
    15 percenként tudsz rajta kicsit emelni, de ő is tudja ezt és mindig lejjebb viszi.
    Vagy azért, mert még neki nincs vagy azért, mert egyszerűen szereti mások játékát rontani.
    Vagy mert ő már csak egy ilyen.
    Próbáld elcsípni az utolsó percben a 0,1-est tételeit, mert különben holnapra 6000 se lesz az ára.
    2500-ról vittem fel 22000-ig, de mindent tönkre vágott.
    Nagy esze ugyan nincs, mert ezt bárki bármikor megteheti majd az ő állataival is, de egyetlen szabály sem tiltja azokat, amiket szokott csinálni.
    Egyedül a morál lenne az, ami visszafoghatná, de az meg a topban sem zavarja.
    ---
    Azóta ismét lejjebb vitte az árát, nagyon küzd.
    Tulajdonképpen a játéknak is árt, mert ha ilyeneket csinál, nem lesz értelme ólat venni, hiszen ha veszel, nem tudsz vele úgysem piacolni.
    Az állat meg ott lesz szürkén a piacon és senki nem fogja kirakni, így aki venné, csak a helyét látja.
    Szóval jól kitol mindenkivel és úgy vélem, ő ebben még taktikát is lát és örül ennek.
    Nagyon szomorú dolog ez és hát rendkívül szánalmas is egyben.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.3.24
  6. nzsuzska71

    nzsuzska71 Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Tudom, értem a logikát, figyelem amit megosztasz velünk, csak én sem tudom hova tenni miért történik ez. Most éppen 10900 körül van majd figyelem hátha nekem is jut a zsíros bödönből.
    Köszi az információkat!





     
    vihence és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Most sikerül feljebb vinnem, de ez csak véletlen volt.
    El kell csípni a 0,1-es tételeit, csak így lehet ennek elejét venni.
    Miért történik?
    Biztos van nárcisza és biztos van magnóliája is vagy ha nincs, hát vehetne a piacról.
    Szerintem nullázott is, mert csíptem el 50 darabos tételét is.
    Egyszerűen most ebben láthat játékot és ennek örül.
    Agyasnak, okosnak gondolhatja magát, közben meg csak a játéknak és a játékosoknak árt.
    Neki ennyi már elég, kevéssel beéri. :)
    Nekünk meg lehet ingyen csíkosmókusunk, ha levadásszuk.
     
    alex0824, vihence, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  8. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Valóban ő mindenhol ott van, ezt csinálja. Igazad van.
    Sajnos nem tesznek semmit, tudják jól mit művel. Mennyi farmot üzemel, passz. Jó párat már felismerek.

    Sokan írják milyen jó ez a piac, olcsó örüljünk. De abba semmi se jó, ha valaki olcsón tud csak árulni, és van amikor azt se veszik meg.
    Például valaki sos csp akar, nem hátulra fogja betenni az árúját.
    Volt olyan 1 tétel sem volt kint, kitettem egy csúcs állatot, nem plafon áron, hogy hamar elkeljen, erre pár óra múlva elém volt bombázva, megismertem a nevét. A tétel nem kelt el.
    Az állatoknál a darab tételek, ezres nagyságrendűek is szoktak lenni, nem mindenkinek van fölös milliói, és nem mindenkinek van szüksége 3-5-9 ezer db állatra.
    Kis tételek ritkások, pár száz darabot meg szoktam venni én is, ha szükséges.
    Vadászni kell sokszor, ez így igaz

    Szép napot mindenkinek!:music:
     
  9. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Most 10 perc alatt 300 darabot láttam tőle de itt lassú most a net.
    Kétszer 50 darabot és egyben 200-at, 0,1-ért.
    Figyeljétek, vadásszátok le a cuccait, de ezt mindig írom.
    Főleg, hogy 11900-ért (mert már csak annyi) néha mi is teszünk ki.
    Már tele lennétek ól nélkül is csíkossal.
     
    vihence, Kuzdern, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  10. Bokicska-völgy

    Bokicska-völgy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A 2-es piacra nagy szükségem lenne 27 db szemfogkefére !!! Küldetésből sikerülne egy növénybevételi bónusz, ha már a kerék nem ad! Nagyon megköszönném!!!!
     
  11. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Újra villantott a 14-es piacon Saalegokart!
    Gondoltam megosztom veletek, mert ezen még mindig szakadok a röhögéstől.
    Ma is dolgozok ugyan, de 15 percenként átküldtem magamnak 6500 csp. körül egy-két ezer csíkosvalamit, annyi letörte 22000-ről Saaleogart másfél nap alatt az árát.
    Sokat biztos nem aludt, az biztos.
    Így, ezzel a tétellel azt értem el, hogy mivel ő ez alatti mennyiséget nullázott át mindig magának, feljebb ment az ára, már 9400 környékére.
    Viszont ez azzal járt, hogy már ennél nagyobb mennyiséget kellett átküldenie magának 0,1-ért, hogy még lejjebb vigye az árát.
    Nagyon küzdött és mivel itt lassú a netem, esélyem sem volt, így hát felhívtam Holdfény gazdát, hátha neki nagyobb szerencséje lesz és ketten néztük, hogy mit csinál és persze próbáltunk vadászni.
    Egy 500-as tételét sikerült csak elcsípnem.
    Jó sokat nevettünk rajta, azon, amennyire küzd, pedig ez csak egy játékelem.
    Küzd és nem alszik, mert kevés a csíkosbármije.
    Persze röhejes az egész, hiszen mégis csak egy felnőttről beszélünk, de egyben mélységesen szánalmas is.
    Mostanra már tettem ki neki 5000 darabot is, hagytam is, hogy megvegye és innentől ennél többet kell 15 percenként átnyomnia magának ingyen.
    Így ellesz délután is, még az is lehet, hogy óránként adok neki egy kis munkát, ha lesz időm. :)
    Holdfény gazdának mondtam is, hogy lehet, hogy vagy 100 milliárdot újra átnyomok neki, csak úgy szánalomból.
    Hoztam egy képet is a küzdelméről, mert nem az volt a fontos, hogy levadásszam, hanem hogy lássátok, hogy ki is az, aki a lista élén van és aki 23, majd 32 farmmal megy a topba, elvéve ezzel másoktól a lehetőséget.
    Íme a nagy küzdő:

    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2024/03/12/8b72261323e1ad3fd30fa811331af81f.png

    14-es piacosok!
    15 percenként 5000 körüli csíkos megy át a piacon 0,1-ért.
    Ahogy fentebb is írtam, érdemes vadászni, érdemes figyelni annak, aki ráér és beleáll kattogni alul az egyesre.
    Tehát benn kell lenni a csíkos piacában!
    Aztán csak figyelni kell és levadászni karatés olgát.
    Ingyen termelés!
    Egész nap csinálja, így hát hajrá!
    Sok sikert! :)

    És még valami eszembe jutott.
    Két új farmját láttam, ezek egyike a képen lévő.
    Szóval idén már nem 32 farmmal indul a topban.
     
    vihence, Ms.AbyZu, CoraQueen és 3 más kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mert nem felelt meg a bejegyzés a topik szabályainak.
    Lásd #1-es bejegyzés.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Luminary kedveli ezt.
  13. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos




    kedves Dolphin!
    Sok minden van ebben a pontban.
    Más is írt már negatív véleményt, és beszélgetett róla.
    Piaccal kapcsolatos dolog is volt benne. Vagy ez a szó tilos, hogy megyek vadászni.:music:

    Pl ez világos
    Zene oldalról kaptam törlést, jogos.
    Figyelmetlen voltam, csak a zene ritmusát néztem.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.3.24
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó vadászatot:inlove: Bár ha nincs Sagi érzékelhetően a piacon akkor a játszótárs is kevesebbet tevékenykedik...8)
    Néha látni a csíkosait;) Még sok kell a gazdakörbe ebből a csíkos akármiből:oops: vadászhatunk rá a piacon...:oops: Azt gondolom ebből nem lesz egy darabig tömegcikk:wuerg:
     
    Ms.AbyZu kedveli ezt.
  15. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Sziasztok!Növényeket keresek a 13-as piacon,max 10 000 csp áron.
    Ezeket keresem:Tönke búza,Hortenzia,Narancssárga árvácska,Lucerna,Gyékény,Majoranna,Narancssárga Dália,Krizantém,Piroslevelű Bazsalikom,Len,Amarát,Klemátisz.
    Szivesen adok érte állatokat,pajtaértéket számolunk és én aszt meg szorzom hárommal.
    pl:Adsz 9999 Amarátot ennek a pajta értéke 12 498 750 csp,eszt meg szorzom hárommal tehát lesz belőle 37 497 250 és ezért az értékért kérhesz állatot,mondjuk Hangajuh aminek a pajta értéke 23904,kapsz 1568 db hangajuhot és így meg háromszoroztam a növényed pajta értékét.Remélem így érthető:)
    Miért is jó ez,top versenybe például. Nekem meg űrül a gazdaköröm:)
    Nem 1-2 ezret db keresek;)Nagy tételbe jöhet nyugodtan.
    De elötte egyeztessünk bagolyba.Köszönöm:)
     
    aida2330 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Biztos, hogy nem lesz tömegcikk, mert 5640-ig lement az ára, talán lejjebb nem is tud még menni, de majd fog. :)
    Szóval célba ért saalegokart, így már csak arra megyek, hogy célban is tartsam.
    Olyan sorozatot nézek, mely epizódjai 18-25 percesek, így mindig van időm munkát adni neki, miközben egyébként is jól szórakozom.
    A csíkosai neki is ott kell, hogy legyenek 0,1-ért, mert sorozatosan tolja vissza az árát, kár, hogy nem tudjátok elcsípni őket.
    Amit csinál, azzal szándékosan árt a bp-nak, így nem is értem, hogy ezt a viselkedést hogyan hagyhatják, a support meg még nem válaszolt az írásomra, pedig az már nem tegnap volt.
    Így aztán marad az, hogy továbbra is szórakozom vele és fárasztom, szeretheti a szívatást. :)
    Amúgy meg a mi piacunkon nincs is állat 20000 csp fölött, talán még 10000 fölött sincs.
    A lóri még tartja magát 7200-nál, de nagyjából ez lehet a plafon.
     
    vihence és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Növényes részre miért nem tud rácuppanni? Ott is jó kis bevásárlásokat lehetne tartani;)
     
  18. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Vásárolnék 100 csíkost
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos a csíkost most nehéz megvenni...:wuerg: Bárki tesz ki... egy pillanat és eltűnik:oops:
     
    Ms.AbyZu kedveli ezt.
  20. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    100 milliárdra gondoltam.
    A csíkos piacán kattogj te is, alul az egyes számon.
    Minden 15 percben teszik ki és nagyon sokszor elviszik.
    Saalegokart pedig a fenti képen látható névvel 5-600-akat is kénytelen kirakni egyszerre és ő 0,1-ért.
    Rengeteg csíkosod lehetne már eddig is, ha gyors a neted.
    Csak figyeld a piacot és teszik is ki.
    Ez végig így lesz, holnap és holnapután is adok neki munkát, szeretem azt, aki szorgalmas. :)
     
    vihence, -Holdfeny-. és farmerSS kedveli ezt.