Visszajelzés Pizzaparti 2. - 2022. június - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 15.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Pasz!
    Fogalmam sincs percre pontosan mikor hárult el a hiba. Mennyi idő telt el a hibaelhárítása és a központ értesítése között amit kaptatok. De, amikor mások még panaszkodtak és nem volt hivi a javításról, én tudtam játszani és más is. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem volt mindenkinél hiba, lehet, hogy rögtön a hiba elhárítás után játszottunk, amikor mások még nem próbálkoztak csak írtak.
    Átjavítom azért zöldre a kiemelt mondatott, hogy ebből ne legyen gond!
    :)
     
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kértelek, jelezd a segítségkérő felület valamelyik topikjában a farmod azonosító adatait, hogy a minijátékok időpontját megnézhessük.

    Köszönöm a színezésedet így utólag is.
     
  3. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia! Hol?
    o_O
    Csak megemlítetted, hogy visszanézhető.
    ""Az idézésben kiemelt mondatodhoz írom:
    A hiba minden játékost érintett. :(

    Akár ellenőrizhető is a logban, mert a minijátékok ideje rögzített, adatai visszakereshetők.

    Nem lenne szerencsés, ha emiatt értetlenség állna elő. Ezért reagáltam az írásodra."

    Én momentán nem jeleztem "egyik" farmomon sem hibát! Az eventet sikeresen befejeztem!
    Lőttem egy poént, hiányos zöld öltözékbe, amit a figyelem felhívásodra javítottam.
    De azért köszönöm, hogy gondoltál rám!

    :)
     
    cili53, Kuzdern, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    52/11.204 ponttal tudom zárni ezt az eventet...2 "piccolo" sikerült
    Kicsobbanó öröm és Ingrid tanítványa lett a tartalmaxD
    További szép estét mindenkinek :D
     
    inanna11, maszilva és alex0824 kedveli ezt.
  5. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Így az utolsó 100 méteren én is végre befutottam. Ha lassan is, de csak a végére értem. 58 minijáték kellett, hogy végig csináljam a jobboldali oszlopot.
     
    ildiko44 és Kuzdern kedveli ezt.
  6. Goran

    Goran Fórum hercege


    Semmi gond a játékoddal, azt az egy nyamvadt gombát tedd még be bárhova és kész is. Amíg az utolsót nem helyezed el nem lép tovább
     
    SnéDóri és Enike** kedveli ezt.
  7. Bigsanyi

    Bigsanyi Utánpótlás-írogató

    Balfék vagyok! :D
    Köszönöm
     
    Goran kedveli ezt.
  8. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!
    A pizzaparti 2 event véget ért, a csevegő is bezárul.

    Reméljük, hogy mindenki jól szórakozott az event ideje alatt és sikerült elérni céljait.

    Találkozunk a következő event csevegőjében!



    Eredményben gazdag, sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    maszilva kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.