Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Én a somlóit szeretem . :D:inlove::p:p:p

PZoli64, zsani_apja és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. zsani_apja

zsani_apja Fórum császára

halihoó!
    Renzot próbáltam, de picit sok most neki egyenlőre, hogy együtt indult az eventtel. ;)

-gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia Apja :)
    Én nagy duzzogva csak azért léptem oda, hogy megnéztem a bolt polcait, meg a jegyeket és a zsetonok mennyiségét, de nem játszottam vele. Nincs miért és ezt nem szeretem :(
    Majd ha lesz ott bármi értelmes amiért pukkaszthatom a lufikat örömmel megyek, de addig elfér ott ahol van, ha elmegy nem sírok utána :)
    PS: Inkább pöriztem helyette, de sajnos nem túl nagy sikerrel azt sem, illetve szaporodtak a sárga tehenészeteim elég szép számmal.

HéricsBáró és Sziszi1950 kedveli ezt.
  4. zsani_apja

Szia!
    Én muszklissal játszom csak. Próbálgatom, de eléggé kínlódik most a játék. ;) Ahogy látom az inga gyorsabb lett, mondjuk ez nem gond, csak hozzá kell majd szoknom.
    Pörgetés az meg a szokásos. Vagy jön, vagy nem a bónusz. :D Az a baj, több a nem. 100% lett egy darab, +1 ólakra, kettő, vagy három. Mondjuk azzal én nem tudok mit kezdeni. De legalább van. :D

-gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

Én 100%-ost csak messziről láttam, ólasat kaptam, de nem érik be ól abban az időben amíg él a bónusz, tehát olyan, mintha nem is lenne :cry:

farmeres53, HéricsBáró és Rozi472 kedveli ezt.
  6. zsani_apja

Erre gondoltam én is. Vettem még 400- at, elpörgettem belőle 100- at. Szerintem lett egy 100% ismét. Így meg sem merek szólalni, azért írok inkább. :D ;)

-gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

De azt hangosan teszed xD:cry:xD
    Izgatta a fantáziámat ez a megjegyezhetetlen és szinte kimondhatatlan nevű eventgaz. Gondoltam rákeresek, hogy mi is ez a NET-en.
    Bevitt a játék eventleírásába, így okosabb nem lettem, csak újraolvashattam Csocsot. Ő azt írta, hogy ez a egaz neve, tehát létezik, mert már a 2. kör érik. Na most, hogy van-e a VV-ben ilyen növény vagy nincs az nem derült ki xD:cry:xD.
    Botanikai vénával rendelkező játékos kerestetik, létezik-e ez a növény vagy nem? Segítsetek kideríteni, ha erre jártok :)

Utoljára szerkesztett: 21.7.21
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  8. zsani_apja

Én is kerestem a neten. Hasonlót találtam, de hogy egyezik- e, az soha nem derül ki. Most, hogy előhoztad a témát, 10 percig mondogatom magamban a nevét.. :D Abból baj nem lehet.

HéricsBáró és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

Legfeljebb megigézed, és jobban szaporodik xD:cry:xD

HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  10. Sagittarius69

Sagittarius69 Kivételes tehetség

Szia!

Annyit találtam, hogy a scrunchie az a vastag hajgumi és hasonlít is ehhez az eventnövényhez.
    Szóval értelmetlen egy "növény", éppen olyan, mint az event.

zsani_apja és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Szia!
    A síléc és egyéb ültetett gazok sem voltak jobbak:music:

12. zsani_apja

Szia!
    Igen. Szerintem akkor begumizták a hortenziát az event kedvéért. :D

13. -gyöngy-581

Igaz, hármat használunk rendszeresen:

[​IMG]Szüret 2014Hatékonyabb szupertrágya5%06:0096:00tematikus
    [​IMG]Szülinapi kívánságHatékonyabb szupertrágya5%06:0042:00nem tematikus
    [​IMG]A fáraó gyógynövényeiHatékonyabb szupertrágya5%06:0096:00részben tematikus
    [​IMG]Csípős paprikalandEsély, hogy a bahán nem használunk szupertrágyát5%12:0072:00nem tematikus
    [​IMG]Hármas 3.Esély, hogy a bahán nem használunk szupertrágyát5%08:0084:00nem tematikus
    Parncsolj itt van az összes felhő ami a szupertrágyára hat :)
    A kékkel kiemelteket használjuk a legtöbbet. Létezik még bahás felhő is ami a szupertrágyára hat.
    PS: Behoztam a választ ide, mert nem lett volna szerencsés, ha pletykák közé keverednek a szupertrágyafelhők. Máriusz nem hiszem, hogy örült volna neki :)

Kuzdern, HéricsBáró, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

Nagyon szépen köszönöm!
    Igen, az már nem pletyka, hogy kerestem a 4.- et. :D Nem csodálom, hogy nem találtam. ;)

Kuzdern, inanna11, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

No azt én is keresném, ha máshol nem hát egy friss felhővásárlási akcióban(sajnos ilyenről nem szólnak a pletyik, de jó lenne, ha jönne) :D Szívesen megvennék egy újabbat, ha lehetne:inlove::D:inlove:

16. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Én már készen állok a szezonra

17. -gyöngy-581

És a Vénusz tojás megvásárlására készen állsz?
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vénusz-házi-kedvenc.21378/#post-1212116
    Vénuszhéj

Kihelyezhető : minden területre
    Területenként maximum 1 db helyezhető ki, kivétel házi kedvenc futtató
    Érési idő : 24:00 óra
    Méret : 1x1
    Amit ad : 300%-kal több TP/BTP tenyésztéseknél 6 órán keresztül + 1 db Vidám állatos láda II.
    Gazdabolti ára: 249 Farmarany

Utoljára szerkesztett: 22.7.21
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

Sziasztok!

Cuki az új tojás:music: egy kell belőle8)

Szezon komótosan halad... az etetés is:music:

Kuzdern kedveli ezt.
  19. Sagittarius69

Sagittarius69 Kivételes tehetség

Szia!

Azt hittem, ezt a tojást senki nem fogja megvenni ... most teljesen megleptél.
    Ha kirakod, még pontot sem kapsz, abban meg biztos vagyok, hogy tenyésztés előtt nem ezt a dekort fogod keresni, hogy hová is tetted.
    249 FA-ért tehettek volna rá valami brutális pontot, plusz egy-két használható tulajdonságot is.
    Lehet, hogy csak magának csinálta ezt a bp.
    Nekem biztos, hogy nem.

kovacstne, maszilva, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

Szia!
    Van néhány tojásom azért mert tetszik;) Tuti nem fogom keresni tenyésztés előtt... :wuerg: Reggel a nagy aratásnál fog élesedni ;)
    Ládát is ad.... Jó lesz valamire;)

Kuzdern kedveli ezt.