Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    HéricsBáró kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A kajája : 3 sas , 4 skorpió , 6 vakond .
     
    PZoli64 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    1 skorpiótól is felforrna a piac;)
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    [​IMG]

    Régen volt ennyi trágyám már. Tudom, hogy ma lesz akció, ha jól emlékszek. Úgy, hogy kedves szomszédok, ha az Isten is úgy akarja, reszkessetek!! :D ;)
     
  5. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Nekem sincs sok:) bár KK-t veszek inkább..
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én azt nem szoktam. Eladósodott gazdaként nem tehetem meg. :D Amúgy sem használok abból annyit. ;) Mondjuk lehet azért nem, mivel kevés szokott lenni.
     
    achmed1122 kedveli ezt.
  7. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Szerintem ezt nem is kimondottan azért csinálják, hogy a játékosok a szomszédokat ajándékozzák, hanem saját farmjukat. Kíváncsi lennék hány játékos örvendeztette meg a szomszédait (önmagán kívül)
    páncél pannikkal.
    :D
    Most pannit nem látni, de látni benne olyan dekort, ami egy kis fantáziával, számolgatással, befektetéssel, elég jól muzsikálhat. Itt olyan játékosok jöhetnek szóba, akik szoktak egyébként is farmaranyat vásárolni. Most olyan lehetőség adódhat, hogyha okosan csinálják, a 8990Ft-os 3300 farmaranyas ajánlat kb 2.5 szeresét lehet összeszedni ugyanannyi befektetéssel (25 friss kis farm, minimális gazdaköri munkával 20Fa-ig). Számszerűleg, 9000Ft (25x360Ft)=8000Fa(40 nap). Természetesen ehhez az is kell, hogy ne változzon addig a kínálat.
    Magánvéleményem, hogy ezzel a lehetőséggel mindenki jól járhat, a játék üzemeltetői és a befektető játékosok is.
    :)
     
    vihence, maszilva, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt most lementem magamnak, amíg jön az akció, bemagolom. :D ;)
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Remélem a dekort örökké lehet használni , és nem lejáratú dekor lesz . :cry::inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Abban a pillanatban viszonozni is fogom az üres gkör zabálja a szupercseppeket, úgy hogy jöhet, alig várom :)
    Szia Kedves Máriusz :)
    Eddig úgyis annak szurkoltunk, hogy változzon meg a terv, ránk fér már a változatosság, hogy azt lessük, hogy de ugye nem fog :D
    Azt hiszem előkészítek pár farmot én is. Köszönjük a ezt a hírt :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.7.21
    zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Most viccen kívűl írom , de én egyszer kiszedtem 311 db Elgondolkodó vidrát , ami 50.000 TP ad .
    Ha nem lesz nagyobb 50.000 TP -nél , gondolkodás nélkül dobom az ajándékozás eventet .
    Szóval , ha azt űberelni akarják , akkor 100.000 TP-nek kell lennie minimum ?
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Biztos vagy benne, hogy Máriusz jóslata a tp sávot erősíti? Szerintem nem.. Lehet, hogy az erdőben vagyok és kirándulok, de nem hiszem. Véleményem szerint a rosszul használt kalapács ami célt tévesztve fejti ki a hatását vált ki belőled ilyen felkiáltást..
    Ha tévedek a megérzésemben, ami könnyen meglehet, majd Máriusz jön és kijavít. A dekor amit küldhetünk a séserekscnik neletgév lesz, vagy valami hasonló tulajdonságokkal bíró dekor:)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.7.21
  13. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Cilinderben egy nyúllal ismertük meg. Igen hasznos amikor pozitív.
    :)
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Most biztos, hogy szégyellnem kéne magamat, de sajnos nem emlékszem erre a dekorra. rákerestem a tojásoknál, és rákerestem a keresőben is, de nem volt találat rá :(
    PS: a +-os dekorok között sincsen meg sajnos :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.7.21
    incimami és HéricsBáró kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Palakszárav... ;)
     
    maszilva, Havasi_Gyopár, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen így már leesett és nagyot koppant ahogy földet ért.xD:cry:xD
    Csak 2 aktív van a farmomon, de kikapcsolt animációval játszom. Most megnéztem a dekor mozgását és tényleg nyulat húz ki a végén a kalapból.. no mindig tanul valami újat a farmerlánya :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.7.21
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha ennyire megszalad a BP keze , akkor elvileg amit adott , visszavesz . Mire tudjuk elkölteni ? Mi éri meg a legjobban ?
     
    incimami és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kinek mi a kedvence: munkások, szupertáp, szupertrágya, felhők, dekorok, válogatások, titkos izék.. van bőven helye lehet válogatni belőle.. de egy biztos, hogy teremtenek rá alkalmat, hogy el tudjuk költenixD
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha megvettem volna eddig az összes 3.300 Fa akciós ajánlatot , most én lennék az isten király világ császár ? :D
     
    incimami és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Még tutanizé is, persze.
    Az első ilyen ajánlat vásárlása után már csak a drágábbakkal találkoztál volna mindaddig, míg ki nem hagysz pár hónapnyi játékot, mert utána ismét előjön, hogy csalogasson.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.