Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Semmit sem fogsz kiakadni. Én élveztem a nyugalmat, mert tudtam, hogy nem sürget semmi. Nem volt rá szükségem, hogy minél gyorsabban minél több tápot szórjak ki. Bőven ráértem mindenre, még főztem is. Szóval simábban és jóval könnyebben jóval a tervezett tápfelhasználás alatt alatt fejeztem be sokkal másabb nyugodtabb élmény, érdemes kipróbálni :)
    Hidd el nagy élmény annyi állatot előállítani 10 óra alatt. Csak a mértékekkel kell vigyáznod, ne tűzz ki teljesítés határát súroló célokat és nem lesz gond.
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem is kell mindig a könnyítés. ;)
    Az nincs tervbe, hogy mondjuk egy hónapra karanténba vonul, maga az event?
     
    Boccio71, jutka190226, Csoki2020 és 8 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sőt szájmaszk használata is kötelező lesz a terepben, és a távolság betartása is ajánlott. A négy egyforma állat már fertőzésveszélyt rejt magában. Nem beszélve a boom alatt és rúnával kapott utódok számáról :DxD:cry:xD

    Gondolkodtam a dolgon és rájöttem, hogy lehet, hogy igazad lesz ebben a nyitvatartásban. Jön a nyári napforduló. A Szent Iván éjszakája. Ha emlékeim nem csalnak meg minden évben szokott ilyenkor teliholdas event lenni. Hogy most is lesz-e ezt sajnos nem tudom, nincsen távcsövem, de remélem a szokás hatalma most is nagy úr lesz és a hagyományok folytatódnak. Emlékszem rá, hogy amikor kezdtem a játékot egy ilyen event alatt csináltam meg az eventet is és váltottam ki mindkét teliholdas tenyésztés jogát is Jack boltjában.. de régen volt talán igaz sem voltés csak a démoni koszorú segítette a rémnövények termelését :D:inlove: Akkor még jó volt játszani:D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.5.21
    jutka190226, Csoki2020, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha 2017-ben túléltük ezt az eventet Termelői üzletelés , akkor játszi könnyedséggel átgyaloglunk rajta 3 évre reá .
     
    -gyöngy-581 és Csoki2020 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jancsika!
    Ezt már el is felejtettem;) Igen ebben a formában, simán túlélhető;)
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kíváncsian várom! Ha nem muszáj akkor a kosarakat kihagynám;)
    Az úgy nagyon erős lenne:music:
     
    achmed1122 és Csoki2020 kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én nem szoktam kosarat venni, ezután sem fogok. Idáig bírni szoktam, bár mostanában elég cinkesek az eventek. Azért még optimista vagyok. egyenlőre :D
     
    jutka190226, PZoli64, jucus100 és 4 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Optimistán látom, hogy a kosárválaszték nőni fog és még olyant is ki tudnak találni amivel minket is elcsábítanak;)
     
    Samborg és zsani_apja kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sír a szívem , de feltörtem a malacperselyt , és eddig van 22 pannim . :cry:
     
    zsani_apja, jucus100 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jóságos ég, Jancsika Te nem vagy semmi;) Remélem 22 kis farmról:p
     
    jucus100 kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem , hanem egyről . Legalább a dzsin is dolgozott közben .
     
    zsani_apja és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Mindig tudtam, hogy nem igazán ismered a stopp táblát. De jó hogy írtad a dzsint, mert elfelejtettem kirakni az Ingridet amit a prém meghosszabítására kaptam.. így nem szaporodik a szupertápom, ha eszköztárban marad :D Köszi a véletlen emlékeztetőt :):inlove::inlove:
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hali!
    Az a 22 bárhova elkóborolhat még, nem? :D ;)
     
  14. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    A panniknak kéne egy pajta mert kóborló jószág..:D
     
    zsani_apja, inanna11 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Nem a gazzal van a baj hanem a felreppenő hiánnyal. Én sem veszek kosarat mert közel 1800 valós pénzért semmivel nem jutok előbbre a 75 felreppenővel. Nem vagyok milliomos munkából élek egy kosár kevés lenne viszont a pénzemnek van helye máshol is. Ha egyszer olyan kosarat kínálnának ami tényleg jó lehet meggondolnám, de ilyen nesze-semmit fogd meg jól kosarakkal ez nem az én világom.
     
    Julcsi-néni, Marisoli, mókás20 és 2 más kedveli ezt.
  16. bonita333

    bonita333 Rutinos

    Sziasztok!
    Tud valaki esetleg egy új technikát, amivel a szabad pörgetést fel lehet pörgetni, mert én már nagyon unom. Rengeteg időt vesz el, így sokszor számtalan pörgetés kárba megy, mert nagyon hamar meg van a 99. Korábban nagyon jó volt az ESC billentyű, mert pillanatok alatt végeztem vele, most viszont, nagyon nehezen megy, főleg,ha még le is fagy közben a rendszer.
    Szóval, ha van valakinek ötlete köszönettel veszem, ha nincs marad a türelem, kitartás :) :) :)
    Felröpiben gazdag szép hétvégét kívánok mindenkinek :) :)
     
    vm68, Julcsi-néni, mókás20 és 2 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ajánlom a figyelmedbe ezt itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/beko-topikja-volt.14672/page-402#post-1163999
    Segítség még ez a videó is:
     
    pircsi33, jutka190226 és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. bonita333

    bonita333 Rutinos

  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én ezt nem próbáltam ki, csak itt a Kerek keres csevegőben olvastam, hogy a Fox-on magyarul jelenik meg a szöveg, próbáld ki Te is, ha gondolod.
    Egyszóval nem a saját tapasztalatomat hoztam el ide neked, engem nem zavar a pörgetés :) Szeretem csinálni.
     
    jutka190226, HéricsBáró és bonita333 kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nálam a pajta nem lenne gond. ;)
     
    achmed1122, jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.