Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha ennyire titkos , lehet tudni mi lesz az esővel ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz!
    Olvastam és írtam is Jancsika kombinált eventjéhez és reménykedem benne ahogy ott is leírtam, hogy ez nem a tenyésztés lesz.
    Arra gondoltam, hogy ha ennyire titokban tartják a tenyésztést talán valami újjal lepnek meg bennünket, de aztán el is vetettem ezt a gondolatot, mert vannak a játéknak olyan ügyes pletyisei, hogy már tudnánk róla :)
    Milyen esővel? Lemaradtam valamiről? Menjek és vegyek egy esernyőt?:oops::music:
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Gondoltam , ha titkos az event , akkor a nyeremények is titkosak , és hátha a csillagok látnak valamit róla . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Meggyőztél, azt nem mondom, hogy értem, de megértettem a kérdésed indokátxD:cry:xD
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jön a gyümölcspiac .
    Megéri a farmterméseink milliárdjait beledobállni , hogy a megújuló farmáruda kínálat csábítás kísértésbe vigyen minket ?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Like-oltam, de nem tetszik. Úgy elkényeztetsz mindig minden jóval minket, hogy mi az, hogy nem csurgatnak neked sehonnan semmit, amit megoszthatnál velünk? xDxDxD Na, mindegy, legalább kicsit emlékszem arra az időre, amikor az eventek egyszer csak úgy lettek a semmiből, infó nélkül. xD Ezek után remélem, valami jó nagy durranás lesz ez az event. Meg azt is, hogy ha igen, tudom majd csinálni az egyre mozgalmasabb (hála Istennek) napok mellett. xD Ha nem, akkor majd nézem és olvasom az élménybeszámolókat. xD
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem tudom, nem láttam az ismertetőt a frissítésről. Te láttad?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én biztos, hogy nem élek a Gyümipiaccal, mert utálok annyit kattogni, mint amennyit ott kell, de akinek sok fatermése van neki ez jókor jön.
    Egyébként drágának tartom, nem korszerű (Elavult) játékelem azt hiszem, ráférne egy kis ráncfelvarrás a kereső funkciójára. :)
    Ha az őszi top-ba eldönthetem, hogy mennyit adok be itt is jó lenne egy összegbe befizetni a fatermést. Pár kattintással túl lennék rajta és kapnám a farmpengőt a befizetett fatermés ellenértékeként. De ezt már olyan sokszor leírtam, hogy nem is mondom tovább.
     
    jutka190226, nagymami2, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jöhetne ól változatban is , és lenne értelme ólazni . :inlove: De akkor legyen növény , termény , termék , és teliholdas is . xD:inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Félreértettél én nem fatermést reformálnám meg - értsd alatta nem cserélnék kategóriát-, hanem maradna a fatermés, de ha én erre a piacra például 250 ezer józsué gyümit szeretnék beadni, akkor azt tehessem meg egy "összegbe". és ne kelljen órákon keresztül keresgetni, jóváhagyni, kattogni.
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szeretem a humorodat, vegyél két kockát és dobd ki a megoldást, vagy egyszerűbb ecc, pecc kimehetsz vagy tetszés szerinti mondókával számold ki :D Csak ne felejtsd el eldönteni előtte, hogy amelyikre kerül az nyer vagy amelyik kimarad. Mert ha nem, akkor ott vagy ahonnét elindultál :D
     
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia Jancsika!
    Ne ilyeneken gondolkodj. Adok én neked gondolkodni valót.
    Írjál nekem olyan állatokat, amiknek van a játékban terményesük, de még nem vásárolható meg az alapóljuk, a sárga és narancs fejlesztésük. Boncolgassuk milyen állatok kerülhetnek be újonnan a szerelem kuckóba!

    :)
     
    Gio, -vadocka70-, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Gondolom, azt nem is tudtad, hogy sárga öves is!? :D ;)
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem vagyok ugyan Jancsika, de azért talán nem baj, ha válaszolok. Ilyen állatok jelenleg csak a farmon vannak:
    kenguru, jávorszarvas, mókus, borz, kacsacsőrű emlős és tatu.

    (Ha kiegészítjük azokkal, akiknek van terményesük és van ugyan sárga és narancs óljuk, de még nem tenyészthetők, akkor szóba jöhetnek a következők is:
    Farm: láma (bár neki megvásárolható az alapólja), sas, vakond, mosómedve, sün és teknős.
    Baha: hangyász, axolotl, krokodil és orrszarvú.
    És persze ott vannak még a mindenből kimaradó, bár már szinte a kezdetektől játékban lévő rénszarvas és lajhár is...)
     
    magdi06, Gio, vihence és 10 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Toma :)
    Szerettem volna válaszolni úgy hogy kiemelem a rénszarvast, de a hsz és az egér megmakacsolta magát nem jelent meg válaszban. Sajnálom :(
    A rénszarvast már tenyésztettük érdekes elgondolkodni rajta, hogy "ő" most vajon ide tartozik-e vagy sem?
    Tehát, ha a rénit betereljük Máriusz szavaival a terepbe ismerős közeg lesz nekik. Mi a véleményed erről?
    Sajnos nekem már nincs meg egyetlen tenyésztett rénim sem pedig szerettem volna, ha megmarad :)
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/hideg-uszonyok.13381/
    [​IMG]
    Nagyon szépek voltak a tenyésztett rénik :):inlove::inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 19.6.21
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Legyen az az állat , ami üres erszénnyel is képes ugrálni . xD:inlove:
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Érjen negyed katicát , érjen negyed katicát , érjen negyed katicát , érjen negyed katicát , érjen negyed katicát . :D:inlove:xD
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Végszóra megjöttél? Sok tortát sütöttél?
    Érjen, ha már annyira szeretnéd:inlove: (én is örülnék neki, de az érési időt ha lehet ne kívánd hozzá, az a fele lehetne, ha kérhetem :D)
     
    jutka190226, ursa11 és HéricsBáró kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jancsika, ha tippelhetek az összes event a nyárra a vízre és a medencére van felépítve. Én azt hiszem, ha a nyáron új tenyésztést kapunk annak valamilyen módon szintén a strandhoz a vízhez lesz köze, tehát valamilyen vízi állatot keressünk....:music:8) Aztán lehet, hogy mélyen az erdőben vagyok ezzel a megérzésemmel, majd kiderül, ha megjelenik bármi fajta pletyi:inlove::D
     
    jutka190226, Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Dr. Heinz Doofenshmirtz ősellensége ?
     
    jutka190226 és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.