Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    Hogy végre rendeltetés szerűen használjuk a sámlit, megpróbálom összeszedni, mit tudunk a Valentin eventről, azt hiszem, hogy elég sok mindent:

    Valentin nap

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    Valentin nap a szívedben! Vegyél fel különleges romantikus kesztyűt, és terjesszed romantikát a farmon. Megtalálod a megfelelő párokat?
    Ültessünk gyűszűket, és gyűjtsünk ujjatlan kesztyűket betakarításkor.
    Használd őket, hogy különleges kesztyűket készíts a malomban a minijáték elindításához!
    Most keresd meg a megfelelő párokat – karaktereket vagy háttereket –, hogy pontokat nyerj. Minél gyorsabb vagy, annál jobb!
    A pontok a végén csillagérmévé válnak. Cseréljd be őket nyereményekre a Valentin-boltban. Tipp: Játssz több kört, hogy megnyerd a fődíjakat!

    Minden befejezett játék után csillagos érméket kapsz. A bónusz a lépések számától függ.



    [​IMG] event kosarak a segítségek.

    A mese leírása képekben is:
    [​IMG]

    [​IMG]
    Az elmaradhatatlan matrica: [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]# 1


    Erre készüljél fel, ilyeneket kell párosítanod:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] vagy azonos hátteret, vagy azonos figuráét kell találnod, minél gyorsabban :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]https://board-it.farmerama.com/threads/s-valentino-forse.54732/
    Végül emlékeztetőnek az ilyen hasonló mechanikájú event linkje, ha valakit érdekelne:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/valentin-nap-2018.16317/
     
    Utoljára szerkesztett: 7.2.22
    Gio, Crispello, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  2. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Biztos jó ez a link a párosítós játékhoz?
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Kár, hogy nem vagyunk egy léghajón:p
    Ez a teszt link...xDxDxD ki szeret nyomozni:p
    Remélem mostanság lesz kormos event8)
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A Valentin event nyereményeiről itt volt szó:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-545#post-1245851
    "Jancsika! Talán ha szeretsz virágokat festeni, akkor megszereted ezt a minijátékot.
    Remélem nem változik.
    Farmos esemény, egy területen ültetünk, felröpik több területről (ólak pihennek).
    Eső várható, zöld csíkot támogatja(%), és kék színű jegyet is kaphatunk.
    Viszont nem rövid érésű."

    Bocsánat, de félreértettem a kérdésedet, azt hittem a pletyik linkje nem volt jó, de rájöttem, hogy a régi event linkje nem volt megfelelő. Kicserélem, de ide is belinkelem újra.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/valentin-nap-2018.16317/
     
    Utoljára szerkesztett: 7.2.22
    ildiko44, genka53, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szépen lassan gyarapodnak a virágfestések:music: Malom idő negyedelő... xxl-es terménybónusz is jöhetne melléjük;)
    Azt hiszem ötletelnem kell8) Hiszen nagyon szívesen olvasom Máriusz jóslatai között az ötleteimre hajazókat8)
    Én az aranyért vásárolható előfizetéssel is kiegyeznék:music: Pl mint a fürge malom... de igen a csillagért kiváltás is jó ötlet... Már ötleteltem róla... 8) Talán megvalósul;)
    Nemrég Máriusz sorai között olvastam Pengősboltos felhőkről -legalább is ha jól értetem;) Itt vagy áment a fejlesztési javaslatom, vagy a játék mester úgy gondolkozik mint én;):inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 7.2.22
    jucus100, .barbi1., Samborg és még 1 ember kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Milyen felhő fog bekerülni a farmárudába ? Valami meghökkentő , váratlan , netalántán izgalmas ?
    Mire lesz hatással , ólakra , növényekre , vagy dekorokra ?
    Remélem ól csökkentő lesz , de akkor biztos sokba kerülhet .
     
    jucus100, .barbi1. és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha 1500 pengő körül lesz... Akkor gyenge felhőt tudunk kiváltani.... :music:
    5000 ért darabját.. már valami izgalmas is lehetne8)
     
    ildiko44 és .barbi1. kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Volt már valaha a farmárudában felhő ?
    És ha bekerül oda , akkor a havi ismétlődőbe kerül és havonta válthatjuk ki ?
     
    .barbi1. és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Két link amit ígértem:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bagoly-és-egyéb-tojások-házi-kedvencek.2108/
    és ez is:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-907787
    Te csak ne sajnáld a madarat, a kakapó azt fogja enni amit a malom lekever neki és a játékmester (vagy nem tudom ki a felelőse kitalál neki, megálmodja. Sajnáljál bennünket, hogy már megint azt amit már vagy 4-5 állat is kér esetleg :DxD:cry:
     
    ildiko44, jucus100, .barbi1. és még 1 ember kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én inkább 3 havonta várnám:music: jó esetben... 8)
    Bár én inkább havonta szeretném8)
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha bekerül a felhő , a rávalókat honnan szerezzük rá ? Eventben , miniakciókor malacpersellyel , vagy bármit tehetünk rá ?
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én mikor az ötletelősbe írtam róla akkor szabadon választható dekorral ötleteltem róla:music:
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jól hangzana . :inlove:
     
    .barbi1. kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Te még nem hallottál a szabad felhasználású felhőről? Minek a dekor rá, ha van az eszköztárunkban egy halom felesleges dekor?
    Már persze azokon a farmokon van feleslegben dekor akik eventeznek :)
     
    jutka190226, ildiko44, jucus100 és 2 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Egyszer volt egy olyan felhő , amit CSP-ért lehett megvenni , és a rávelő dekorkat különböző eventekkor szereztük meg rá .
    Kéne egy ilyen taktikus , megfontolt , ésszerű event .
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A piros kosár alatt is lehet venni:music:
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Meg lehet ajándékozni is

    Spenótzöld íjász 2021. október 6-án (szerda) várhatóan 14-15 óra környékén
    Szupergonosz tanya 2021. december 15-én (szerda) várhatóan 14-15 óra környékén

    Ezek szerint lehetséges , hogy valentin nap környékén is változik a küldhető dekor ?
     
    ildiko44, jucus100 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hűűűű de rég volt;) Jöhetne belőle ismétlés....
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A napi ajik közül a dekorok nem mindegyike tehető felhőre sajnos. A piros kosárból még soha sem szorultam arra, hogy megvegyek bármilyen dekort egyedül a szarvasos sorozatot vettem meg, de azt sem felhő miatt, hanem mert tetszett.
    Láttad a linkeket? Elolvastad legalább?
    Segítséget kértél..
     
    ildiko44 és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Igen , láttam , elolvastam , köszönöm , hogy törödsz velem . :inlove:
    De jöhetne egy izgalmas szomszéd ajándékozás minievent akció is , amiben a szánk mosolyra fakad , és vidáman dalolászunk
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.