Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Szia Gyöngy!
    Ahogy már máskor is mondtam, nem csak a pletyi miatt célszerű más fórumon olvasni.
    A német és az angol fórumon nem rövidít a dekor, csak TP/BTP bónuszt ad.

    A magyar fórumon megjelent hivatalos eléggé zavarosra sikerült. :(

    Gondolj bele, 7 ilyen dekorral minden növénnyel tudnál nullázni 2 órán keresztül.....
     
    Kuzdern, zsani_apja, kovacstne és 7 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu!
    Belegondoltam, pont most esett le ahogy nullázom ólakkal a bahán. De nekem nem szokásom, lehet öreg hiba, de majd észben tartom, hogy a hivatalos bejelentéseket is ellenőrizzem a külföldi fórumokon :)
    No megyek és megnézem a német fórumot, mert már kíváncsi vagyok rá mit is ad ez a dekor :) Köszönöm, hogy szóltál :)
    PS a német fórumon ez van:
    [​IMG]
    1x2 mező20:00 óránként
    5800 EP vagy TEP
    15%-kal több EP vagy TEP a növényeken 2 órán keresztül
    Forrás:https://board-de.farmerama.com/threads/partyticket-verkaufsangebot-neues-jackpot-item.111759/
     
    Utoljára szerkesztett: 28.4.22
  3. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Én sem rohanok a külföldi fórumokra, mert minek.
    Az viszont többször előfordult már, hogy ha valami nem egyértelmű számomra, inkább megnézem több helyen és írok egy jelentést, ha ellentmondást észlelek. Ezt tettem most is.
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is kértem a jelentésben az ellenőrzést :)
     
    HéricsBáró és -forrest-gump- kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szóval azt gondolom, kiveszem a biliből a kezem... pedig tetszett az érésidő csökkentő tulajdonság:music:
     
    GA-BI-O-Farm és -forrest-gump- kedveli ezt.
  6. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Sziasztok!
    De jó gyarapodik a VitrinxDxDxD
    Vedd ki a biliből a kezedxDxDxD
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt most nem értem kristály tisztán. Ez a dekor nagyon hasznos a növényekkel nullázóknak ezzel a tulajdonsággal (is). Ha elég sokat összegyűjtesz belőle és még kirakod mellé a rosszcsont darazsakat is, nem lesz szükséged a pörgetésekre, ha a nullázást TP növelésre szeretnéd használni, szupert jó lesz. Tehát én nem a vitrinbe fogom tartani az biztos, hanem amikor nullázom amaránttal előtte kint lesznek a testvérével együtt a területen :)
    PS: Természetesen ez csak azoknak a játékosoknak lesz előny akiknek fontos a csíkon való haladás.
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Átlag játékosnak... bizony a vitrinbe való:wuerg:
     
    GA-BI-O-Farm és -forrest-gump- kedveli ezt.
  9. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Engem a tp sosem érdekelt és ez után sem fog. Kinek a pap,nekem a papnéxDxDxD
     
    magdi06, jutka190226, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG] 10 farmaranyat kaptam, lehetett volna rosszabb is :)
    De újra üres lett a gazdaköröm, ez is valami :D
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam egyenlőre nem fenyeget ennek a ládának a bontása:wuerg: Majd szépen lassan elérek oda is;)
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, zsu !
    Legalább lenne bőven salátám, végre. :D
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Apja nem lesz ebből salátád tudatom veled xD:cry:xD
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Áthozlak Máriuszhoz, itt lehet kirándulni. :D ;)
    Mi már évek óta megyünk Pestre nyáron, paár napra. Nagyon jól szoktuk érezni magunkat. tavaly már csak ketten mentünk feleségemmel. Gyerekek már nem akartak jönni. Látni való van bőven. Nejem sem volt gyerekkorában, szóval neki új volt és még mindig az, ahogy látom. Én azért voltam sok helyen gyerekkoromban. Pesten pl. '78- ban voltam papával 2 hónapot. Zuglóban építkeztek rokonok és ott dolgozott. Mekkora élmény volt emlékszek. Ott már volt joghurt, gyümölcs és persze mozgólépcső. :D
    Hatalmas élmény volt. De a mai napig szívesen megyek. Már várom a nyarat. :)
     
    jófarmerlány, PalMa, Nagyii58 és 8 más kedveli ezt.
  15. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Jó reggelt kívánok mindenkinek! Nem tudom megtalálni a Májusi tervezetet, vagy még nincs is? ​
     
    Utoljára szerkesztett: 29.4.22
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A májusi event tervezet még nem jelent meg, ezért nem találod sehol sem. Azt hiszem, hogy délután kapjuk majd meg, én is kíváncsi vagyok rá :D:D
     
  17. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Köszönöm szépen a válaszodat!:music:
     
    -forrest-gump-, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Szia Holdfény! Ebből a ládából 2 db van de egyenlőre nem akarom ki bontani. Most van 27 db piccoló láda, fel szaporítom 30 re és adj neki.
     
    zotya280303 kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    ..vök .tyloF
    Ma elmentem garázsba, megkerestem az érettségi tételeimet. Beszórtam fiam ágya alá, még úgy is alszik. Gondoltam, minden felfele száll! :D ;)
     
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ó nem irigyellek, szerencsére már tavaly túljutottunk rajta ;)
    Most a kicsin volt a sor, 8.-ból ballag, lényeg, hogy felvették abba a gimibe, ahová szeretett volna menni:)
    Így a felvételi, ballagási izgalmak egy időre elkerülnek :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.