Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem, nem érdemes. Eventezel Te annyit, hogy ki tudd használni? Minek az e-gazt tp-növelővel megnyomni? Van ennél jóval jobb tpnöveleőnk is igaz, hogy azok rekeszesek, de mindenre hatnak, nem csak az eventnövényre.
    PS: jelenleg nekem ennyi van a polcon: [​IMG] Eventkosarakból gyűjtöttem akaratlanul is és nem használom semmire sem ezeket.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.10.21
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudom , csak gondoltam hátha . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Lehet tudni, mit tenyésztünk novemberben?
    Csak azért, mert ez a mostani akciós tenyésztés olyan szuper táp lerabolásnak tűnik...
     
    semmirevaló kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Most , hogy megtudtuk , hogy kell sütni a szörnyeket , mi lesz a következő event ?
    Mit kell ott csinálni , meddig kell csinálni , és kivel kell csinállni ?
     
    csillaglili55 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az, hogy Neked minek tűnik egy akció a saját dolgod. Én személy szerint örülök ennek a eseménysorozatnak, mert a szupertápomat legalább hasznosan tudom bommal együtt felhasználni: felröppenőt gyűjtök vele + farmpengőt is kapok a tenyésztéstől és még ikreim is lesznek. Innét olvass, de több hsz-t is, mert folytatódik tovább a beszélgetés a novemberi tenyésztésről. Katt a linkre:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-514#post-1224385
    Én még mindig nem döntöttem el, hogy mit csináljak az eventtel. Valószínűleg eventezni fogok és szélsebesen, hogy ne veszítsek túl sok bónuszt el. De Te nyugodtan találgassad csak a jövőt én visszatérek a jelenbe most. Mellesleg Máriusz már leírta a következő eventet is, tehát érdemes a padon nézelődni :) neked is, ha kíváncsi vagy rá :)
     
    csillaglili55 és HéricsBáró kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az alkímia , vagy a tenyésztős event ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem az alkímia lesz a következő event, de lehet, hogy tenyészteni fogunk? Nem tudom, olvasgasd mindkettőt akkor csalódás nem fog érni, jobb a kettő, mind a nulla :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Legyen egyszerre a kettő , és akkor az szuper lenne . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    A Csillagok vegyes tenyésztést mutattak... ;) Ez egy játék...
    Azért mert van egy akció nem feltétlen kell vele élni;)
     
    csillaglili55 kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Idén jön új csillag a Tölgyre vagy jövőre marad ?
    Idén lesz új recept , vagy jövőre marad ?
    Idén lesz új terület , vagy jövőre marad ?
    Idén lesz új tojás , vagy jövőre marad ?
    Idén lesz új tároló , vagy jövőre marad ?
    Idén lesz új mehanikájú event , vagy jövőre marad ?
     
    -gyöngy-581 és csillaglili55 kedveli ezt.
  11. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Persze, csak azért érdekel nagyon, hogy mégis milyen állatokkal készüljek a jövőre...;)
     
  12. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szia!
    Nem mellesleg az öreg tölgy csillagaira ki lehetne találni valamit.
    Az arany banánok ezreire szintén ki lehetne találni valamit.
    A tojás engem spéci nem érdekel, az új tároló már inkább, bár most is az állatokat olyan horribilis mennyiségben kéri, hogy inkább mégsem.
    Az eventeket igen alaposan mérlegelni kell, melyik éri meg és melyik nem a rengeteg kapálást... xD
    Az is igaz, mindjárt itt az év vége, úgyhogy jobb lenne a 2022-es évre koncentrálni. 8)
     
    ^^Ayumi^^ kedveli ezt.
  13. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző


    Köszi... - csak készülni szeretnék az állatokkal. Most macskamentát termesztek mindenütt, ki akarom lőni azt a kb száz ezret, ami kell a gazdaköriben. Persze az sem mellékes, hogy a végén ad 40 szupertápot.
    A "leraboláshoz" persze nem baj figyelni, hogy a tenyésztés előtt mindig van ilyen akció. A farmpengős boltban már rég megvettem mindent, ami kellett, sőt el is használtam.. a tenyésztős eventeket már a legelején megcsinálom mindig, nem spórolok a szupertáppal, ha nem elég, menet közben vadászok rá.
    ... és persze, hogy kíváncsi vagyok, nanáhogy! - mint mindenki más. ;);)
     
    -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szívesen. Azt tanácsolom, hogy abban jussál döntésre, hogy mit kezdesz a holnap induló eventtel. Ha csinálod akkor érdemes tenyészteni a felröpik miatt. Ha nem akkor hagyd ki bátran. Még egy fontos infó: a pengős bolt kínálata 5 nap múlva frissül, nem tudjuk, hogy miket fognak berakni.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.10.21
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És most már kedvet kaptál az eventre ? https://board-hu.farmerama.com/thre...óriuma-2000-csevegő.21690/page-3#post-1227357
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Akkor már lehetne hozzá új műhely is :inlove:

    Hű, ez nagyon jó lenne! Hihetetlen, hogy semmire nem lehet elhasználni a banánokat. A sima farmon 5x olyan gyorsan lépek szintet, mint a szigeten, mert ott annyira nem kergetem a tp-t, hiszen felesleges a szintlépés.

    Ez is akkor lenne jó, ha sima és szigetes területre is jönne :music: Gondolom esti farmra egy ideig még nem kapunk új területet. Vagy igen? :music:
    Szerintem ez jövőre marad, engem legalábbis meglepne, ha még idén kapnánk új event mechanikát. Bár... :music: Mondjuk másfél hónap múlva vége az évnek... De elgondolkodtató. Tudnék ellene-mellette érveket hozni, hogy miért lenne ez jó vagy nem jó az év végi hajrában.

    Ezzel én is így vagyok, gazdakörbe és terményes ólakhoz is jól jön a plusz állat :inlove:
     
    HéricsBáró és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszi Jancsika :)
    Kedvet kaptam egy villámeventhez, remélem a nálam megszokottnál is gyorsabb leszek, megvannak hozzá az eszközeim és minden nagyágyút be is vetek és használni is fogok, azért, hogy minél kevesebb időt vegyen el tőlem az event. Egyébként a kedvemet a minijáték képei hozták meg nem a szezonpontos hírek, bár hiányoltam a nyeremények közül azokat is.
    Köszi a videókat, ahogy megnéztem azokat igazából rájöttem, hogy ez az egyik új kedvencem a minijátékok közül :D:inlove::inlove:
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Milyen esti farm ? Nekem nappali is jól jönne , de jöhetne évszakos farm , ami az eventes területen lenne
    3 havonta lenne nyitva éjjel nappal , majd pár hétre bezrna és megújulna .
    Amit termeltünk télen , az jövő télen lenne elérhető újra , amit meg tavasszal termelünk , az meg jövő tavasszal , stb .
    Az áru piacképes lenne , és gondolom a téli árukészlet már drága lenne ősszel .
    Továbbra se működne a bónuszok , ezért elmókolnánk a termeléssel .
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Közeledik a szomszéd ajándékozás event ? :D:inlove:




    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    A teliholdas területekre gondoltam - elnézést a pontatlanságért :D
    Végülis eventes területünk most is van, de én annak is örülnék, ha a telihold hosszabban vagy gyakrabban lenne elérhető. A piacos lehetőségről nem is beszélve. Azt is behozhatnák már :music:
    Nekem ez az évszakos farm ötlet csak fél lábbal tetszik, de mindenképp érdekes megoldás lenne
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.