Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Igen , emlékszek az áprilisi hétvégi tenyésztős eventre, de amit idéztél , az már május .

    Mi más lehetne , mint a polip ? :eek:o_O
    Az iskolában a kettesek hogy a félévi bukást feljebb javítsák .
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bocsi, eltévedtem a hónapok között :D Te szoktál ennyire előre rohanni :D róbáld meg visszakeresni az áprilisi jóslatot, én is kíváncsi vagyok rá.
    1.[​IMG] 2.[​IMG] 3.[​IMG] emlékszel erre még?
    A kérdező ezt kérdezte: "hogy áprilisi hétvégéken tenyészthetünk"
    A válasz pedig ez volt
    "Három kategóriát látok jelenleg.
    Mivel ez nem a szokványos tenyésztős eventek egyike, így három hétvégén fog tartani, azaz háromszor tenyésztünk. Sorrendben :


    Jelenleg ez a sorrend, de csak saját felelősségre pakolja be mindenki a tenyésztelepet, mert minden változhat."
    Szóval nem vagyok benne biztos, hogy rossz linket hoztam el és én kavargok a hónapok között :), de nincs kizárva még az sem :)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.21
  3. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szia Máriusz :)

    Juj de nagyon örülök ennek a csevegőnek :)
    Hetek óta siránkozom , hogy Bekó topikja megszünt , és nekem nagyon de nagyon hiányzik az ott olvasott okosságok garmada , no és Zsú :( bizom benne , hogy vissza tudjuk csalogatni , a most némaságba burkolódzó régi okos , jó meglátásokkal bíró , és azt hihetetlen ügyesen átadni akaró zseniket , akiknek az írásait , tanácsait hiányoljuk )

    Úgy érzem , ezzel a csevegő nyitásával , remélem megtörtént a ennek az űrnek a pótlása :)

    Kívánok Neked sok örömet és kitartást , és főleg türelmet hozzánk , játékosokhoz :)
     
    jutka190226, Tigrislady, Fuhur és 8 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Most megleptél én komolyan vettem, hogy a polip kap 4. szntű fejlesztést. Elképzelhetőnek tartod, hogy megcsalt volna a szemed?
    A padon írtad a fenti idézett mondatot..
    Tegnap arra nem nem tértem ki a kérdéseimben (túl sok minden volt egyéb ami fontosnak tűnt), hogy melyik hüllő fog narancs fejelsztést kapni?
    Mert azt kizártnak tartom, hogy a narancs fejlesztés úgy nézzen ki, mint a rózsa és fordítva :oops:xD:cry:xD Ezt egyszerűen nehezen hiszem el:music:
    PS: megnéztem a kategóriákba soroslást bahásat kerestem aminek még nincs ólfejlesztése, miután a poip is bahás és meglepődtem rajta, mert a halak közé van besorolva. "Róla tudjuk, hogy kapni fog fejlesztést. Narancs fejlesztés várományosa lehet: az agáma, a galléros gyík és a smaragd varánusz.
    Ha farmosat kapunk akkor szóba jöhet a gekkó is, mint narancsfejlesztést kapó állat/ól.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.21
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Mi az az esemény a valós életben, ami májusban általában elszaporodik?
    (Fiatalok körében népszerűbb)
     
    Swallow, bocsika67, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  6. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    xD
    Van olyan ismerősöm, aki a naplót csente ki a tanáriból és égette el, hogy elkerülje a bukást.
    Nem jött be neki!
    xD
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nekem a béka jutott az eszembe, de kiegyezek az orgonával és a gyöngyvirággal is. No meg most jut az eszembe a májusi cserebogár
    Ha esemény akkor a ballagás és az érettségi, ha nem szól közbe a korona.. sajnos az is szaporodik
    PS: "Nem jött be neki!" Próbálná meg most elégetni a Krétát, bár állítólag összeomlik magától is még gyufa sem kell hozzá:cry:xD:cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.21
    jutka190226, nagymami2, farmeres53 és 4 más kedveli ezt.
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ez egy olyan esemény, ami emlékezetes marad és sokan emlegetik életükben.
    Van aki azt mondja, hogy "Na akkor voltam hülye amikor........"
    Van aki pedig azt mondja, hogy soha jobb nem történt velem az életben.
    :D
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Egyszóval a banket és a felvételi?
    Kérdés az, hogy melyiket bánta meg előbb a mértételenséget vagy a rossz választást :)
    De szerintem Te a továbbtanulásra gondoltál xD:cry:xD A rossz munka választása kihat az egész életre:cry::cry:
    Jancsika a polip csak egyetlen dologban hibádzik, hogy az nem hüllő és Máriusz hüllő fejlesztésről jósolt :)
    A polip a halak közé van besorolva
     
  10. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Szerintem inkább szerelem, esküvő. De hogy az hogy jön a farmhoz, azt nem tudom.
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    SZERELEM igazad van, túlságosan földhözragadt a képzeletem:cry::oops::music:
    Szerelem=tenyésztés Köszönöm szépen igazad van :)
     
    jutka190226, nagymami2, CoraQueen és 4 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ezt írta : valamint egy hüllő narancs fejlesztését. De ami meglepett még engem is, az egy pink színben tündöklő, nyolckarú, lábasfejű ól volt!
    És ha az a jogsi letevés ? Kell valami vizsgát tenni ?
     
  13. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    8):music:
    :D
    A tenyésztés az rossz vonal.
    Bár az esemény után az életben, általában történnek dolgok.
    :D
     
    jutka190226, nagymami2, Hahacska és 4 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    De a meglepi nem biztos, hogy az előző mondathoz kapcsolódik szervesen, csak felsorolta amit látott.. nem tudom, de úgy érzem egyre jobban bezavarjuk magunkat az erdőbe..
     
  15. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Néha nem ártana egy pszichológiai vizsgálat, hogy megérett-e már rá az ember vagy sem!
    :D
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hajaj, ez egyre cifrább lesz. :music::oops:
    Kár, hogy nem a tenyésztésről lesz szó :D
    Nem tudom azt hiszem itt most feladom nekem most is a banket ugrik be és az érettségi :music::D:D Szerenád? de ahhoz milyen döntés kéne, ez nem jó.
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kellenek a való életben hozzá állatok ehhez a dologhoz ?
     
  18. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia kedves Máriusz!
    Gyermekáldás esetleg?
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Talán új köntöst kap a farm esküvő?
     
  20. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Az esemény után, általában be van tervezve.
    :)

    Az utolsó két szó tetszik.
    :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.