Pletykafészek - avagy hírek, híresztelések és Jós Jónás otthona

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia,
    Tévedés, kimaradt a holló :D Nálam az is a tenyészthetőek között van :D
    Szia Jancsika :)
    És a holló hol marad.. nem váltottad még ki vagy csak kimaradt? :music:;):D Az egyik legaranyosabb figura a mexikói kalapos fajta, imádom :D
     
    barbi021951, csopke1, imi010 és 6 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Tényleg , az kimaradt .:cry: Éppen sziesztázott , de már visszajött . :p
     
    boldika88, barbi021951, Kincső52 és 4 más kedveli ezt.
  3. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára


    Sziasztok :) és ott vannak még a tenyésztett állatok tenyésztési lehetőségei ;)
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Rékuci :)
    Kész matematika :) négyzetre emelünk vagy köböt tenyésztünk.. nem bánom, csak ültetni ne kellene hozzá, az nagyon nem akaródzik nekem.. igen meggondolom, hogy a tenyésztéseim célja mi lesz :D A farmon Valentin, gondolom ez az event a bahán, ha csak nem az ideiglenesen(?), de valószínűbb a képek alapján a baha.. Kíváncsian várom a holnapi napot, akkor eldöntöm, hogy csinálom-e a bahán vagy sem :)
     
    barbi021951, imi010, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Baha ? Én nem akarok ott farmot bontani . :cry:Legyen inkább farmos . :inlove:
    Na , azt már nem sorolom fel :p
     
    imi010, Fuhur, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gondold végig párhuzamosan fog futni a kettő és két egazt nem tudunk egy helyre ültetni azt hiszem bár a világ legőrültebb farmján minden elképzelhető még ez is: 1*1 1/2-re egyik e-növény a másik felébe pedig a másik e-gaz? Szerinted hol fogjuk ültetni? Két lehetőség van: vagy a baha, vagy a Rackós hely.. (ennek a variációnak én is jobban örülnék) Tegnap a gangon Te számoltad ki mennyi növényre lesz kb szükség a Valentinhez, arra még a 3 farmos terület is kevés.. Mi marad?
     
    barbi021951, genka53, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor szerinted a Valentin a farmos , és a tenyésztős a Baha ? :p
    Már csak azt kéne megtudni , a rántotta hol készül , mert az frissen a legjobb , és nem szeretném elszalasztani :inlove:
     
    barbi021951, imi010, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem tudod véletlenül, hogy a majmok szeretik-e a tojást? A haladási ablak tetején izgatja a fantáziámat az a figura :)
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én úgy tudom , a banánokkal elégedettek a legjobban . Tojással nem kínáltam még őket . :p
    De ha repülő mókus tojás van , akkor a majom tojáson meg se lepődnék . :inlove:
     
    barbi021951, csopke1, imi010 és 3 más kedveli ezt.
  10. bonita333

    bonita333 Rutinos

    Most komolyan :) HéricsBáró felsorolását leszűkítve, 90 %-át kizárva, mit kell tenyésztenünk ??? Valós életbeli hivatásomnál fogva nem vagyok képben! Csak vetek-aratok..... vetek-aratok..! A turmixos eventet nem tudtam befejezni, mert nem volt időm beadni a turmixokat!
    Szóval! Megköszönném, ha egy madarat küldene valaki, aki tudja :)
     
    barbi021951 kedveli ezt.
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ami vicces (vagy annak szánt) az többnyire zölddel íródik ;) minden kategóriára szükség lehet a következő tenyésztésnél, ezért sorolta fel HéricsBáró az összes tenyészthető állatot :) A 3-ból 2 eventek mechanikája lehetőséget ad különböző útvonalakat bejárni, így feltehetőleg lesz olyan kategória, amit valaki meg tud "spórolni", de pontosan ez csak holnap fog kiderülni az event ismertetőjénél
     
    bonita333, barbi021951, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  12. vagone52

    vagone52 Utánpótlás-írogató

    Kedves Jónás!
    Nem tudod, hogy a következő tenyésztéskor milyen állatot kell tenyészteni?
     
  13. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia! A szülinapos 90.000-es növény igénye 6 területen volt ,tehát a kb 43.000 simán lehet a farmos 3 területen. Ami azt jelenti, hogy lehet hasonlóan idegborzoló event lesz mint a szülinapos.
    :)
     
    Sali~*.*, imi010, ildics1981 és 5 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Emlősöket , madarakat , hüllőket , kétéltűeket , ízeltlábúakat , halakat kell tenyészteni jelvényekért cserébe :p
     
    imi010, genka53, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex :)
    Én pontosan ezt írtam a Valentint a farmon lévő három területre várnám, a tenyésztő gazolását pedig a bahára gondoltam sajnos, mert nem igen van más lehetőség rá :)
    Fénymásolót, ha igazak a pletykák, vagy sima nyomtatót is lehet szabad választás szerint :D
     
    imi010, genka53, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  16. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    genka53, HéricsBáró és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszi, hogy megmutattad, nem olvastam, de én kb ugyanerre a következtetésre jutottam, amikor az első Jack ajándékát megvettem, igaz számolni utálok, csak megérzés alapján.. Toma pontosabb agya és táblázatai nyomósabbak az én érzéseimnél, de ettől még nekem is igazam volt. :) Na de mit tehetünk ellene.. ? Az ég világon semmit. Vagy eventezünk vagy sem, ez az alternatíva. A félig-meddig dolgokat világ életemben nem szerettem. Ha csinálom annak késznek kéne lennie vagy neki sem állok.. (Még van párszor 12 óra Jackból nálam, ha elfogy, majd elgondolkodom, hogy akarok-e még ilyent)
    PS: még egy gondolat a dekorhoz:
    Viszont már játékban van a dekor, tehát én hiába mondom azt, hogy nem veszek többet ez senkit sem fog elgondolkodtatni.. és minden szám egyre nagyobb is lehet..
     
    Utoljára szerkesztett: 11.2.19
  18. Benedek75

    Benedek75 Járnitanuló

    Kedves Jós Jónás! A gömbödben látható a Baby Bumm mostanság?
    ui.: Imádom a forró életelixírt
     
    genka53 és -kidmama- kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) nézd meg >>ezt<<
     
    HéricsBáró, alpha58, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    HéricsBáró, genka53 és Benedek75 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.