Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szerintem nem :oops: Ez csak a robotos event kosara. Vonatoshoz nincs valami? :p
     
    Sali~*.*, Swordfish, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Aloha Báró!
    4 körös pillangó tenyésztős megmérettetés? ;):)
    Valaki?:music:
     
    -kaktuszable-, genka53, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  3. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Na, ezért mondtam, hogy jó kérdés, hogy mire is van az a bónusz.:p:music:
    Hát ennél szebben nem sikerült hirtelen kinagyítani, de mintha valami két virág lenne nem?:music::p
    [​IMG]
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A mondatod végén feltettél egy kérdést , hogy tudhatunk e még valami érdekeset . Gondoltam ez az lesz :cry:
    A vonat meg késik mert a MÁV szponzorálja és annak 4 ellensége van : A 4 évszak . xD
    Most sajna nem :(
    Én semmit nem tudok kinézni belőle . :cry:
    Semmilyen növényünk vagy fánk nincsen , aminek ilyen virága van . :cry:
    Kivéve a narancssárga tulipán , de az meg minek kéne ? :p
     
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Jackpot!:D 1 db tps láda...

    [​IMG]

     
    steve223, -kaktuszable-, genka53 és 26 más kedveli ezt.
  6. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Hát, az baj, hogy sajnos én sem veszem ki, hogy milyen virágok ezek.:sleepy:
     
    genka53, Sali~*.*, Swordfish és 6 más kedveli ezt.
  7. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Palika, szép napot és Mindenkinek !
    Virágok ezek, méghozzá szerintem Nefelejcs és Hibiszkusz. A Nefelejcs 127-es szinttől érhető el, tehát nem gondolnám, hogy csak arra adna +1-et, de magára a virágra adó bónuszt el tudom képzelni. Nemcsak a háztetőre mászott a Madárijesztő, hanem a földeken-ágyasokban is fekszik. (Kben egyik szomszédomnak ez van a zászlaján
    - gondoltam Ő mászott fel a tetőre.
    Remélem nem horror mennyiséget fog kérni, -csak jóságból ajánlja fel a kosaras +1 db-ot.
    Jónás lehet erre mond egy bankjegyet, légyszí, ha teheted. Köszönjük szépen.
     
    genka53, hóóvirág, _Cygnus_ és 8 más kedveli ezt.
  8. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Ebben szerintem nem csak Öröm lesz hanem Üröm is. Eddig minden bevezetett gépesítés komoly anyagi vonzattal járt. Így ugyan ha bevezetésre kerül lesz lehetőség a használatára de tuti a 30 napos farmmunkás ára emelkedni fog.
    Kicsit jobban látszik ezeken
    http://kephost.com/images/2018/04/04/Eventmanager1.jpg
    http://kephost.com/images/2018/04/04/Eventmanager2-768x462.jpg
     
  9. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Legyen inkább 10 ugy talán lesz aranyállat is valakinek.xDxDxD
     
  10. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Szép napot kívánok Neked! Az anyagi vonzatán kívül, még egy probléma is lehetséges, mégpedig a tévesztés lehetősége. Majd előfordul(6) még az is, hogy nem azt aratunk le amit szeretnénk. Majd hozzá szokunk, de eleinte a félre aratás, már most borítékolható!
     
  11. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Ez nekem tetszik! Valóban vannak olyan esetek, amikor válogatva aratnék.
     
    genka53, macska49, h.lajosvilmos és 4 más kedveli ezt.
  12. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Nem azt mondom, hogy nincsen értelme csak mondjuk nem tejesen értem ez játékos szempontból mennyivel fontosabb mint pl. a 2x2-es földterület normális kihelyezése, hogy max. legyen és ne kelljen kézzel kibűvészkedni 5-6 kockát ami miatt a gépnek is "sikerül" majd a többit kiszórnia megfelelően max. mennyiségben.

    Igen, bár szerintem itt nem ennyire szelektív a helyzet mint a kép is mutatja. Mondjuk nem teljesen értem ennek az érdemlegességét kivéve ha rendszeres lesz az olyan "event" ahol időre kell aratni különböző dolgokat (bár itt is jön a ciki, hogy 50 fából 25 fát kellene aratni DE ugyanolyan fajtát így nem fogja dbra aratni csak típus szerint).
    Igen de mikor? mert hétköznapi értelemben azért ez annyira nem egy fontos dolog sőt még csak életszerűnek sem mondanám. A gazdakörben meg egyszer elfogy az időre aratásos feladat, hacsak mint fentebb említettem nem abban gondolkodnak, hogy event szinten lesz rendszeres az időlimites feladat.
    Azért kíváncsi lennék mekkora lenne rá az igény?
    Esetleg egy szelektív fa aratás vs. 2x2-es földterület helyes max. kihelyezett gépesítése között melyik lett volna a játékosoknak szükségesebb xD (ui.: mondjuk értem az egyik a játékosnak jó 2x2 esetén a másik meg kasszának jó mert FA az ára)
     
  13. barackmoly

    barackmoly Járnitanuló

    Szia!
    Pedig igen egyszerű.
    Nekem több területen fák és ólak vannak kinn. Az ólakat naponta többször is szeretném aratni. Mivel van prémiumom, ezért a fákra van automatikus aratás, amit csak akkor szeretnék használni, amikor a fák megkapják a bónuszokat (ez reggel és este van.)
     
    -Fülemüle-70, genka53, kovacstne és 4 más kedveli ezt.
  14. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Volt régen egy "méhsejtes" event mechanika - valami hasonló lesz sínekből építve 8)
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kellemes napot Jónás apó
    A fájdolós szülcsi napcsis ?:p
     
  16. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia HéricsBáró!
    Sziasztok, szép napot!

    A tegnapi kosár képből, amit hoztál, készítettem belőle egy kis ábrát.:);):music:

    A név eltérés lehetséges, a neveket nem mindig találom el pontosan.:p:D

    Event:
    Robot Dance​

    [​IMG]
    (szerkesztett)
     
    -vadocka70-, -orgona-, missuzy_53 és 20 más kedveli ezt.
  17. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Őszintén szólva nem tudom felmérni annak a kárnak a nagyságát, amit az tud okozni, ha egy darab 2*2-es területtel kevesebbet tudok kitenni valahová. Mennyi játékosnál lehet ez napi szinten probléma? Ebből a számból vegyük ki azokat, akik prémiummal rendelkeznek - nekik ugyebár más lehetőségük is van a területek rendezésére.
    Biztos vannak, akik költenek munkásokra, de prémium tagságra nem, illetve fordítva is - azért elég komoly lehet a két tábor között az átfedés mértéke.

    Ha valaki nem bont teljes farmot és úgy eventezik, szüksége lehet a külön aratásra. Mondjuk fa/ól/dekor van kint, aminek x bónuszát csak 10 perc múlva tudná aktiválni, de szeretne haladni a gaz termelésével. Vagy éppen pannizik, és géppel lekapná őket - de nem teheti, mert ki van téve az egyik sarokba pár 24 órás dekor, aminek még van hátra az érésidejéből.
     
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia, köszönjük :) Az régen lehetett, nekem sajnos nem mond semmit :oops:

    Báró úr, ha nyomon vagy, kérlek írj majd egy dátumot vagy hozz egy linket :)
     
  19. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Ok, így már értem. Viszont ha a prém tagság tudja nagyságrendekkel jobban kihasználni mint a prém nélküli tagság akkor megint itt a kérdés ki fog erre FA-at áldozni, ha nincsen prém tagsága?
    1 terület vegyes fa és ól esetén max 44db ól ami kihelyezhető nem egy olyan hatalmas nehézségi fokú a szelektív aratás, így azért erre sem egy olyan nagy feature (szerintem) legfőképpen ha ezért külön kell fizetni vagy emelt 30 napos díjat kell fizetni (főként nem annak a többségnek aki nem tudja prém nélkül igazából kihasználni).
    Félreértesz (vagy...)
    Arra próbáltam rávilágítani, hogy a 2x2-es terület kihelyezése géppel évek óta nem működik megfelelően és ez gyakorlatilag minden olyan gazdát érint aki géppel rakja ki a 2x2-es földterületet - mert ugye kézzel kell mókolni, hogy meg legyen a max. kihelyezés - amire ugye ha átmegyünk valamelyik "reklamációs topicba" biztos nem 1 hsz lesz, hogy miért nem javítják.
    Ellenben ez a feature azért sokkal kevesebb játékost fog előnyösen érinteni, mint aki ezt ki tudja használni. Arról nem is szólva, hogy minden új munkás bevezetése FA-ba került (paszulypatrónus) vagy esetleg nem is hozzáférhető közvetlenül még FA-ért sem (de itt nem akarok félrevezetni senkit - a tenyészrobotra gondoltam). Itt azért érdekes lesz ha és amennyiben bevezetik a 30 napos munkás előfizetés marad a jelenlegi ár vagy megemelkedik, mert a tenyészrobot is benne van de nem emelték az árát (központilag eur esetén nem volt változás csak pl. nálunk de nem tenyészrobot miatt, hanem mert "egységesíteni" akarták az árakat).

    Azért engem érdekelne ezt az új feature ki mire tudja használni? (komolyan nem tudom hosszú távon prém nélkül mire jó) mert jelenleg én nem látom a mostani játékmenet esetén olyan nagy előnyét, hogy igenis érdemes bevezetni mert a játékosok "dörömbölnek" a kapun, hogy hiánypótló a dolog xD

    ui.: amúgy a 2x2-es kár respect alapú mert évek óta tesznek rá, hogy a játékosok kedvére tegyenek ebben a kérdésben - mert ugye tudjuk "régen" ez sokáig rendesen működöt...
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudom hogy nyomon vagyok e , de a 6. szülinapi eventre gondolok. Itt vannak méhecskék :p
    Az x helyett lehetne a pajta tartalma egy végtelen nyolcas xD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.