Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Változatos lesz megint a beadandók ? Én a fatermésnek örülnék jobban :p
     
    -Fülemüle-70, genka53, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  2. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem néz ki pajtaigényesnek 8)
     
  3. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Szervusztok, :)
    [​IMG]

    Lehet, hogy ennél nem Csillagos érméket kapunk majd, hanem egyenesen szupertápot, TP-t, szupertrágyát. :music::D

    Legalább nem baj, ha nem vagyunk okleveles táncoktatók! xD:p (Majd megolajozzuk őket, hogy könnyebben mozgathassák végtagjaikat! xD)
    Oldalt látszik, hogy a Viking-eventekhez hasonlóan, a főbb nyereményeket a 'megtanított robotok' száma után kapjuk.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.4.18
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor csak felszállunk az induló vonatra a hátizsákunkkal , odaadjuk a tartalmát a kalauznak , a kalauz belenéz , bólint , majd a megfelelő értékben elhalmoz minket ajándékokkal , és egy könnyed laza mozdulattal lelibbenünk a vonatról . :inlove:
    Ennyire egyszerű lesz ? :p
     
  5. klariszmama

    klariszmama Aktív író

    Nem tudom mi történt az áprilisi meglepetés eventtel --ELTÜNTEK a szomszédok-azaz mindenhova az van írva + *otto_O*" mit csináljak, hogy tudjak ajándékot küldeni a volt szomszédoknak? Másnál is történt ilyen? Hogy sikerül helyre tenni?
    JD 19703159
    Köszönöm ha valaki tudna segíteni-
     
  6. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    A jobb felső sarokba rákattintottam a medvére megjelenik a grafika hol tartasz a beadással! Ott alul a körgrafikára kattintva lekapcsoltam és már tudtam is kűldeni az ajikat! Remélem segít neked is! Bogarat ábrázol pirossal áthúzva!
     
  7. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Remélem a terményeimet békén hagyják.
     
    -Fülemüle-70, Sali~*.* és meszimarsi kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Köszi, így már értem :) a vonattal is mehetünk majd a szomszédos állomásokra, és lesz egy halom csomópont. Gondolom lesz olyan állomás, ahol x óránként be tudjuk majd gyűjteni az ajándékot újra és újra :D
     
    -Fülemüle-70, genka53, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
  9. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves Barátaim!

    A szigeten már meglépték, lassan a farm is sorra kerül: készülnek jó messzire elrúgni a pöttyöst :oops:
     
    -vadocka70-, -orgona-, missuzy_53 és 22 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem az én vonatom ki fog siklani :cry:
    Több vagy kevesebb lesz a legutolsó szintlépés mint a bahánál ? :inlove:
     
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Kedves Jónás, van aki 500 méterre is el tudja rúgni a labdát, vagy van még ennél is messzebb? :wuerg:
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kíváncsi vagyok , hogy a mostani első helyezett hova kerülne ? :p
    Szia :D
     
  13. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Az íve nem lesz olyan magas, de távolságban messze veri majd 8)
     
    -vadocka70-, -orgona-, missuzy_53 és 20 más kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    25 misi egy lépés, vagy ezt a lépést nyújtják meg egyre jobban?
     
  15. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Érdekes kérdéseket feszegetsz..... Nem beszélve a szintlépésekhez kapható (?) új növények,gazdakörik elérhetőségéről. Azt hiszem számomra a gazdakör királya cím ismét az elérhetetlenség homályába vész a bónuszával együtt.... Hacsak....?? Kedves Jónásunk nem látsz a gömböd homályában egy remény csillagot ez ügyben is? Kicsit érdektelennek látom a Bahás szintlépéseket is.... Régebben azért volt miért szintet lépni....jó volt küzdeni érte....;) Kaptál új elérhetőségeket a játékban,recepteket,ólak,növényeket... Új lehetőségeket,feladatokat,kiváltságokat ezek által amiért cél volt a szintlépés és ami rangot adott ebben a játékban!
     
    Utoljára szerkesztett: 4.4.18
    Őzike.., maszilva, missuzy_53 és 18 más kedveli ezt.
  16. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!


    Ezek az apró araszolások felejtősek, elő kell venni a hétmérföldes csizmát :D
     
  17. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    A bahás kérdést elrontották a "nép" akaratának teljesítése közben: annyi aranybanánt öntöttek a nyakunkba, hogy a tapasztaltabb játékosok lassan már belefulladnak. Ettől függetlenül persze a kicsiknek még mindig nem elég...

    Minden jön a farmon, amiért érdes lesz hajtani:) Kicsit meredek áron, de akár olyan jutalmak is elérhetőek lesznek, amikről korábban már sokan lemondtak 8)
     
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szép jó reggelt Jónás apó! :)
    Ezek szerint Csocsonak kevés lesz az 51 milliárd TP a legfelső szinthez? :wuerg: Én mondjuk nem bánom, ha lassabban lehet majd szintet lépni 200-tól, mert így 100 fölött nagyon száguldós a tempó xD és akkor majd megint lehet örülni minden szintlépésnek :)

    Például ilyen jutalmak?
    1. Farmaranyfa
    2. Páncél Panni
    3. Mamutfák
    Más nem jut eszembe :music: Báró úr, segíts, miről mondtak le sokan?

    Szia, számomra már a tenyésztős feladatokkal elveszett a gazdakör királya :) nem tudom rászánni magam, hogy 7-es vagy 8-as szintű tenyészállatot bedobáljak jelképes ajándékokért :wuerg: A többi gazdakörivel lehet haladni, csak idő kérdése :)
    A bahával kapcsolatban teljesen egyetértek, Jónás is írta, hogy azt nagyon benézték, az már menthetetlen...
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.18
  19. klariszmama

    klariszmama Aktív író

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget - sikerült.
     
    -Fülemüle-70, -Palika17-, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  20. Bipné

    Bipné Fórum nagymestere

    Csere napról semmi hír,
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.