Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    2 lesz majd Valdemárttól is ;) mennyit szeretnél még? :)
     
    Swordfish, Sali~*.*, -PANKU- és 8 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hm , ja igaz . Még pár event , és teljes a készlet . :inlove:
    Én arra leszek most kiváncsi , ha mondjuk a 510. szinten vagy és 80 milliárd tp kell a következő szinthez és ott lesz növény , akkor kinek adod el ?
    Csak tudnám , hogy ezeknek a dolgokhoz miköze lesz a bingóhoz ? :eek:
     
    Swordfish, imi010, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  3. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Hát, hogy nem a szokásos bingó event lesz.:p
    Más szereplő(k), más helyszín és más dolgok kellenek az eventhez, egy kis felfrissítés.:music:
    De a bingó event elve az ugyanaz marad, méghozzá a jó kis kombinációk elvégzése.;):)
     
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Változik az event növény, vagy egyáltalán nem is lesz?
    Más helyszín csak az eventes terület lehetne, de ott most húsvétoztunk :wuerg:
     
    Swordfish, HéricsBáró, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  5. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Rékuci!

    Lesz eventnövény, csak változik, valami "kristályvirág" lesz.;):)
    A más "helyszín" alatt nem területet értek, hanem mármint az event történetének szempontjából a helyszín.:)
    Ez, most egy kertes hangulatban játszódik majd.:p
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.18
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nálam a lóherétől fogva szürke az összes növény ikonja a piacon, ha kiraknám ami van biztos találnék olyan velem egy szinten lévőt aki megveszi. Ha az 510. szinten ,akkor akik nálam előbbre vannak (leszek jópáran) szerintem megvennék, de hogy én kitől venném meg most a jelenleg szürke növénysort és a majdanit nem tudom.. Aki ott van abban a magasságban nem növények ültetésével jutott el odáig, ahogy én sem anno.
     
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Így már értem, köszi :)
     
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Köszi, hogy hoztátok a tojásos híreket, ezeknek húsvét után is lehet keletje ;).
    Én nagy örömmel gyűjtöm őket, és mégis a játék legelején megjelentekből 2 hiányzik.
    Az Enciklopédia szerint 25 tojásunk lehet(ne), amelyekből a Dilis Pipit alias Csőrikét 2013-ban végképp kivonták a forgalomból, törölték a gazdaraktár kínálatából is. A többi 24 -ből a Szivárványos tyúk és a Kócos fülű nyúl hiányzik nekem.
    Eddig nagy általánosságban egyet lehetett a képen látható tojásokból szerezni, kivéve amikor a Valdemár boltjába berakták többek között pl. a táltost, a cicakuckót, a kalózpapagájt... akkor engedtek ezekből további plusz 1 db-ot megszerezni - ha jól emlékszem, csupán annyi kitétel volt ezeknél is a "háziállatokkal" megegyező módon, hogy területenként csak 1 db lehetett.
    Érdekes módon a Palika képén a szivárványos tyúk is ott van (legalábbis arra hajaz) a Jancsikáén meg nincs. A kalózpapagáj hajóból már most is kettő darabom van, és valóban úgy szoktam időzíteni az aratásukat, hogy a fák szüretelése előtt a hatóidőn belül maradva fejthessék ki együttes hatásukat.
    Mindenesetre várom az ajánlatot, és annak függvényében döntök a továbbiakról. :D
    :inlove::inlove:
     
    Swordfish, -Palika17-, imi010 és 13 más kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia! Sziasztok!
    Lehetséges,hogy hamarosan több fát és terményest tudunk majd kihelyezni a farmunkra.
    :)
    Ezt pedig nem hagyhattam ki!!!
    Pletykák szerint a szigeten titkos kísérletek folynak.
    Van akit nehéz rávenni, hogy vegetáriánus legyen!
    Minden esetre a szakemberek dolgoznak a problémán.
    Az eredményre elvileg még várni kell.

    [​IMG]
    (szerkesztett)

    xD:p8)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.18
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia Alex :)

    Újabb füvészkert és manufaktúra jön, vagy egyéb bővítés lesz? Ha az előbbi, akkor gondolom ezeket is csak FA-ért lehet majd venni :cry: én szívesen adnék érte rengeteg csillagot, arany banánt, farmpengőt, csak a FA-t hagyják békén :p
    Remélem sikerül a kísérlet a szigeten, mert nem sok kaját kapna a polip, ha rákot is kellene a tápjába keverni :wuerg:
     
    hóóvirág, Swordfish, Fatther és 14 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha jön a polip , akkor hogy is fogalmazzak most ?
    Itt ebben az összeítőban összeírtamm mindent , és a régebbi Piñata buliban észerevettem , hogy az összes állat szerepelt már a játékban , kivéve a Piñata ló és a polip .
    Szinte legalul szerepel : És ezek az állatok tetszenek nekem a cime .
    Nem azt mondom , hogy tudtam , csak ha egyszer előkerült volna a polip , csak előrántottam volna érdekességképpen
    Azt nem gondoltam volna , hogy ennyira hamar kerül rá sor

    Hogy tudunk több fát kirakni , ha fix a föld szám ?
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.18
    Swordfish, Fatther, -Palika17- és 7 más kedveli ezt.
  12. -PANKU-

    -PANKU- Utánpótlás-írogató

    Milyen bónuszt iszol rá?
     
    -Fülemüle-70, -Palika17-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  13. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Alex! :)
    Megmondom őszintén, nekem elég az anakonda állatos tápja. Megszoktuk, elfogadtuk, de nem igazán szeretném ha bővülne azon állatok köre, ahol ismét másik állatot kell a malomba raknunk a táp gyártáshoz. Ha már a farkas is Vega, meg a cápa is, akkor már a többi állat is az legyen, ami ezután jön. ;):):D

    Szia Jancsika! :)
    Ha eddig nem voltál biztos benne, akkor most itt egy bizonyíték arra, hogy "nagy Testvér szeme mindent lát", és hogy áhítattal olvassák amit írsz, (írunk), akár ötletszerzés, akár reakciók vélemények begyűjtése céljából. ;):D:inlove: Még az "apró-betűs" részt sem hagyják ki! ;)
    Egyszer beszéltünk róla itt a gangon, hogy már ideje lenne újabb Vadaskert szerzési lehetőség biztosítása, és egy héten belül meg is kaptuk. Vagy ott a bölényed esete... :):D:inlove:
    Persze ők is szelektíven olvasnak valószínűleg, mert hiába óhajtanának sokan FA fát, az a vonat csak nem akar befutni a vágányunkra! ;):p:) Bár ha működne a mozi, azzal több FA-t össze lehetne szedni, mert amit az FA fa ad, az a napi 1 db, nem váltja meg a világot. ;):):D


    Szia -PANKU- ! :)
    Jancsika a növekedésserkentőre gondolt, ami az Alkimista 5. szintjén gyártható, vagy irány a piac! :D:D:D
     
    hóóvirág, Swordfish, Fatther és 12 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex :)
    Olyan régóta hír már, hogy a húsevő szigetlakót diétára fogják, hogy én már nem is tudok benne hinni úgy igazán. Ha jön a változás és vega lesz, örülni fogok, de amíg csak kísérlet állapotban van kivárom, hogy most igaz lesz-e :D
     
    Swordfish, Fatther, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia! Ideje is lenne valamit változtatni már rajta. A sima pörgetés sokszor agyrém, a sok azonos lehetőség miatt. Amikor olyat pörgetek, amiből 3 is van a keréken, legszívesebben kidobnám a kukába az összes pörgetést.
    Na meg amikor a partiból pörgetek 1 csillagot. Na az tényleg abszurd. :D

    Félek én attól a diétától. Lehet majd százával eszi a növényt. Akkor az sem lesz olcsó.
     
    Fatther, Kincső52, mebajah és 11 más kedveli ezt.
  16. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Kalodázva!
    [​IMG]
    xD;)
    Szia! Az utóbbi években amennyi Fa-tól és bevételtől fosztották meg magukat akár 10-15 Fa-fát is adhattak volna ingyen mindenkinek és maradhattak volna bizonyos dolgok úgy ahogy régen voltak!
    :D
     
    Swordfish, Fatther, Kincső52 és 19 más kedveli ezt.
  17. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Párnapja megjelent nálam egy felhősor szerintem véletlenül került be ha jól emlékszem a következőket lehetett rá tenni:
    -lidérc lovacska
    -mitikus sárkány
    -mitikus főnix
    -mitikus kerberosz
    -pónilovaglás.
    Sajnos képet nem csináltam nem is gondoltam rá hogy véletlen került be amit adott volna 168 óránként 400 E tp, azt hiszem 4 szupertrágya és 2 kacsakatát a tp bíztos de a trágyák mennyisége nem mert beakadt a farm és kilépett.
    Nem tudom hogy erről írt e már valaki de gondoltam megosztom veletek. :)
     
    Swordfish, Fatther, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Erre gondolsz ? Nagyon hirtelen ezt találtam tavalyról :p


    [​IMG]

    • Lezárási idő: 168:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • farm szint x 2000 TP
      • 4 db szupertrágya
      • 2 db Kacsa Kata szupertrágyája
    • Tematikus felhősor, meghatározott dekor elemek helyezhetők rá. (Lidérc lovacska, Mitikus főnix, Mitikus sárkány, Mitikus Pegazus, Mitikus Kerberosz)
     
    Swordfish, Gio, Kincső52 és 9 más kedveli ezt.
  19. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Igen pontosan ezt láttam :D
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor tennyésszük a kigyót ! :D

    [​IMG]

    [​IMG]

    Balra pillangókat kell beadni 5 feladat érdekében
    Jobbra csillámport kell beadni 5 feladat érdekében
    Fent tenyészállatokat kell beadni 14 feladat érdekében


    [​IMG]


    [​IMG]



    [​IMG]





    [​IMG]
     
    hóóvirág, jucus1976, Fatther és 17 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.