Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Szia :) lehet, hogy túl van misztifikálva a panni, de ide tartozik a legenda, a gesztenyés felhősor, meg a mamutfák is. Ezek nélkül is minden el lehet érni a játékban, de akinek van, 1-2 dolgot könnyebben és gyorsabban tud teljesíteni.
    Szerintem a rózsa terményesek vannak iszonyatosan túlmisztifikálva. Ha valaki képes rá, hogy saját maga kitenyéssze hozzá az állatokat, akkor a világ összes kincsért nem hajlandó megválni tőle (na jó, ennyiért igen). A rózsa terményest naponta 1x lehet aratni, egy narancs terményest 2x. A különbség, hogy a rózsa terményessel lehet spórolni 1 tápot meg 2 állatot. Legyen ez egy jó drága állat, és mondjuk a piaci ára 2 állatnak + 1 tápnak 50.000 CSP. Tegyük fel, hogy egész évben minden nap kint van a terményes ól, vagyis a narancshoz képest hoz a konyhára 365*50.000 CSP-t = 18,25 millió CSP-t. Viszont 2 db aranyállatot simán el lehet adni minimum 100 millió CSP-ért, vagyis, ha 5-6 évig folyamatosan kint van az a gyönyörű rózsa terményes, akkor esetleg nullára ki tudja hozni az árát (egy narancs terményeshez viszonyítva). Ha ennyi ideig egy narancs békaól van kirakva, és a mostanihoz hasonló tenyésztésnél kerül kiárusításra, akkor az napi 2 békával számolva 4 ezer béka, ami 3-400 millió CSP ;)
    Szóval igazad van, valóban sok minden túl van misztifikálva :)[/QUOTE]

    Teljesen egyet értek :)
    1 órát ha szénát termelek és eladom annyi csp lesz ami 1 hétig ha kint lenne a rózsa terményes, aztán ha beadnak egy gazdakörit 1000 számra kellenek a termények. Panni nélkül is sok event megoldható, de vele gyorsabb, és elég ha egyszer lenne rá nagy szükség és akkor ott lesz. Mint pl. az eredeti majomkirálynő.
     
  2. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Szia. Az égvilágon semmi bajod sem lesz,ha nem tudsz pannit szerezni. Nekem volt,és elajándékoztam. Nincs olyan event,amit ne tudnék megcsinálni panni nélkül is. Nekem nem érték,de elfogadom,hogy sokan odavannak érte,és esküsznek rá. Ez van. Ha valamikor lesz cserenap,küldök neked polip tavacskát,ha rám irsz,mert én el fogom felejteni. :)
     
  3. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia!
    Köszönöm a kedvességedet talán élek vele,a tenyésztős eventből kaptam 5 talányos ólat amiből polip tavacska lehet.Remélem legalább 1 lesz belőle,ha mégsem akkor jelentkezem.
     
  4. m.sz.emma

    m.sz.emma Törekvő

    Bizony az jó lenne,
     
    bendi1121 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Kizártnak tartom, hogy Panni szerzési lehetőség nélkül maradjanak a farmok!
    A játék történetében nem volt olyan, hogy valahova beadandó/kitehető kütyüt ne lehetne megszerezni valamilyen módon...
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt a hozzászólást ajánlom a figyelmedbe, az előző oldalon volt, ha igaz. Jónás írta:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/pletykagang-ahol-jónásné-is-szabadon-szárnyra-kelhet.14377/page-1098#post-911487
    Ne bánd az a fejszenyelet, mert fogsz hozzá kapni "baltafejet" is reméljük :D
     
    Utoljára szerkesztett: 14.9.18
  7. Őzike..

    Őzike.. Fórumszaki

    Húúúúúú.... :music::p:D
    Ez célzás akar lenni? :p Várható mostanság ilyen?:p
    Bár... amennyiben ez megvalósulna kevés lenne az 1 ezres...inkább 3 ezres
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Találtam még egy kosarat , szóval már ketten vannak .:inlove:

    [​IMG] [​IMG]
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És akkor itt van a Lengyel Jóstól is :inlove:
    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  10. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Szervusztok, :)

    Visszatértek a nublonok - meg is hívtak bennünket az űrhajójukra, hogy körülnézhessünk a főhadiszállásukon.
    Fedezd fel ezt az ultra modern űrhajót és kutasd át az összes szegletét, hogy bezsebelhesd a nyereményeket!

    QuingQaing parancsnok fog körbe vezetni a hajón, élvezni fogod az előrehaladott földön kívüli technológiák látványát! Meg szeretnél tartani belőlük párat? Nincs probléma! Fogd meg ezt a kosarat és nyerd meg a tudomány számára úttörő nyereményeket!


    Ültess eventnövényt és gyűjtsed a három fajta felröppenőt aratásokkor. Gyárts űrszemüvegeket és kommunikációs eszközöket.
    Majd nézz körbe a hajón. Hogy kinyithasd a színes ajtót, váltsd ki a főkártyákat melyeknek a színe passzol az ajtóéhoz.

    Látod azt a liftet? Lépj bele, hogy további helyeket fedezhess föl az űrhajón és több ajándékot vihessél haza a Föld nevű bolygóra.
    Továbbá QuingQaing parancsnok elrejtett pár aranyládát számodra, melyekben különleges nyeremények lelhetőek fel. Meg tudod találni az összeset?



    Felröppenők: Földön kívüli lapkakészlet, kozmikus kábel és űrhangszóró.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Támogató gazdaköri küldetés: Nyúl az űrben

    Szükséged volna több kellékre a Lunarama űrhajón? Ez esetben menj a gazdakörbe és teljesítsd a feladatsort, melyben megszerezheted a kellő kellékeket.​

     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.18
  11. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Végre bontottam pár szerencsés csp-s ládát :D :D
    Úgy elképedtem, hogy azt sem tudom pontosan hány ládából jött össze, de kb 130 valahány ládából jött 32.886.887 csp. Most már így utólag érdekelne milyen tételekből jött ez össze :) Nem rossz :D

    Bocs, de lelkesítésként le kellett írjam :)
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    próbálok segíteni... 3*10 misi
    29*100 ezer
    76*10 ezer
    8*100
    8*10
    7*1

    valahogy így lehetett a leosztás;)
    Gratulálok! Én nem bírom ki a gyűjtögetést... napi 30-at bontok...
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Én valószínűbbnek tartok valamilyen olyan elosztást, amiben több az apró, de ezt utólag már nem lehet kihozni, mert sokféleképpen összehozható. Egy biztos: 131 db láda volt.
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem az 1 csp t adó láda közel olyan ritka mint a 10 milliós... Bár az antifődíjnak annyira nem örülök:p
    Jól hangzik... ;) Talán egy kicsit felrázzák a Nublonos eventet... :p
     
    -Fülemüle-70, -Palika17-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  15. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Októberfeszt (Darts) event összefoglalója
    (mely naptárunk szerint szeptember 19.-én kezdődik és szeptember 25.-én végződik)
    Ha nem látszik egy-egy kép, csak az "IMG" ikon, kérlek frissítsd amíg láthatóak nem lesznek.

    [​IMG]

    Amikor minden kék-fehérbe öltözik a városban, tudjuk, hogy közeledik az Októberfeszt...

    Úgyhogy öltözködj úgy, mint egy bajor és készülődj a nagy eseményre!
    Sok Bajor-golyócskára van szükségünk (eventgaz).
    Plusz a felröppenő Tépőzárakkal indíthatjuk el a minijátékot.

    Egy játékon belül 5 lehetőségünk van teljesíteni a feladatot.
    Számít a pontos kéz és fontos a célzóvíz. Nehogy beleremegj!

    Találd el a megfelelő színt és gyűjts pontokat!
    Ha eltalálod az Aranyperecet, plusz pont üti a markod!

    Játssz minél többször, hogy elvihesd a főbb nyereményeket.

    [​IMG]

    ***************************
    ***************************

    Az idei 'német népünnepély' event keretében egy új event mechanikával ismerkedhetünk meg. Mégpedig a dartscal.

    A darts játék elindításához két dologból kell a megfelelő mennyiséggel rendelkeznünk.
    Tépőzár felröppenőből és Bajor-golyócska eventgazból.
    [​IMG]

    [​IMG]

    Itt meg kell mutatkoznia annak, hogy mindenki profi dobó.
    Forgó darts táblára kell céloznunk!
    Játékonként 5-ször dobhatunk.

    Az eltalált színtől függően kapunk pontokat.
    Különösen jó találatért vagy az Aranyperec eltalálásáért extra pontok vándorolnak hozzánk!


    A lejátszott darts játékokat egy számláló összesíti, így juthatunk hozzá a főbb nyereményekhez.
    A pontokért kisebb jutalmakat kapunk.
    Jónás apó: "Csillagos érme nem volt benne és nem is lesz. Mint ahogy eventes bolt sem lesz benne, így érdekes lenne mire "költeni" a pereceket :D
    Inkább olyan kockásnak gondolom: termelés a vakvilágba és aki borzasztóan kitartó, akár rendkívül magasra is juthat. Átlag felhasználónak a sor végén lévő arany ládika max csak vágyálom marad.

    =50 FA bányászható ki belőle 8)"


    "A felhősor szerencsére fix jutalom lesz x=30 játék után, de aki mindent ki akar pucolni, az bizony kérgesre kapálhatja a tenyerét :oops:"
    30 lejátszott minijáték után megkapjuk a tematikus felhősort és a hozzá tartozó három dekort + egy matricát.
    [​IMG]

    Dekorok: Az ördög kereke, Októberfeszt árboc, Malátasör


    Költési lehetőségek:

    1. Októberfeszt kosarak:

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    2. Különleges kosár:
    [​IMG]
    Ez tartalmaz egy októberfeszti sündisznó dekorációt.

    3. Felröppenő csomagok:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    4. Októberfeszt 2018 felhősor-vásár:

    [​IMG]
    Még nem tudni, hogy milyen bónuszt/ládát ad a felhősor.

    [​IMG]

    Az összefoglaló, a gangra összegyűjtött pletykákból, Jónással való társalgásokból, találgatásokból állt össze, LadyCatWoman leírása alapján. Nem garantálható, hogy minden megvalósul az összefoglalóból / pletykákból. De ne feledjük, ez még mindig a Pletykagang, hivatalos információkért, számokért és adatokért várjunk a hivatalos eventismertetőig.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.18
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon a kosaras dekor kihagyhatatlan tulajdonsággal is bír vagy csak fix tp-t ad?:music:Ládikó vagy bónusz esetén vennék kosarat:p
     
  17. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szerintem is több variáció lehet. Kis matematika :)
    Na majd legközelebb jobban megfigyelem a ládák számát is. Most csak úgy gondoltam egyet, s nyitogattam néhány ládatípust.
    Ezt érdemes volt kinyitni az biztos.

    Köszi.
    kb 3 hete nyitottam utoljára ládákat? Nem tudom pontosan, hisz csak úgy repülnek a napok ;)
    Jól bírom, főleg, ha a földeket learatni is alig van időm :)
     
    genka53, -Fülemüle-70, bendi1121 és 3 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nagyon jól hangzik ez az event :inlove:


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    genka53, Sali~*.*, -Fülemüle-70 és 10 más kedveli ezt.
  19. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves Barátaim!

    Egy kis kosártologatásra ráér valaki? :music:
     
    mimi, HéricsBáró, almáspite48 és 53 más kedveli ezt.
  20. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Az eredeti királynősre? Bármikor.
     
    Kincső52, times84, genka53 és 17 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.