Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 2.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Olyan lesz , mint ez , és farmos területen kell felröpiért vadásznod :inlove:
    Gondolom végtelen felröpivel egy megadott kombinációval végtelen egyféle ajándékot lehet kiszedni :p
     
    maszilva, rozo52, juliannakoczkas és 8 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia genka :)
    Létezik olyan hely ahová ritkán jutsz el?
    Megnevezni nem szeretném, de tudok egy ilyen élő felületről ami most pár napja várja a kedves emlékeket :)
    Ezt például tegnap találtuk meg, az eventismertetőkből bányásztam elő, képtelen voltam ott hagyni :inlove: . Sajnos még nem játszottam abban az időben amikor a magyar eventek voltak. :) Csak azt bánom, hogy nem pár nappal előbb kezdtük el a beszélgetést még időszerű is lett volna ez a kép az ünnepen, [​IMG]
    no de majd jövőre okosabb leszek (remélem) :D:D:D:music:Ilyen huszáros szavast elfelejteni szerintem nagy kár volt :) (Igaz, hogy ennek semmi köze nincs április 1-hez, de talán azért elférhet itt )
     
    MÍRA1959, maszilva, macska49 és 22 más kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Gyöngy! :)
    Hááááát, azt szokták mondani, hogy egy nap 24 órából meg egy éjszakából áll... néha még az is kevés, így nem mindig jut el az ember oda, ahova legalább benézni, beköszönni szeretne;):D:inlove:. De mivel jól sejtettem, hova invitálsz, mint láthattad, oda is találtam;).
    Sajnos a nemzetek ünnepeire már nem igazán van tekintettel a gazdánk, hogy készítene olyan eventeket, amelyek érintik legalább egyes nemzetek ünnepeit. Ha jól emlékszem, magyar vonatkozású legutolsóként a Ravaszdi volt, még tippeltünk, hogy ez a címadás vajon kritika, vagy elismerés, de aztán amikor kijött az eventkiírás, akkor láttuk, hogy a gyógyvizeink ihlették meg a játék alkotóját, és abból kanyarítottak egy kis aranyos eventet, így lenyugodtak a kedélyek.
    Ellenben én meg találtam egy összesítést a 2016. év eseményeiről, amit szívesen megosztok ezúttal veletek. Anno még TamásZalán csinálta.
    Remélem működik a link:

    https://prezi.com/embed/vwonlynzqfv...n=O8iE1wXW7l2bAGdR5nM9jF4up3jzTM3QY5Wd9ZNEZUM
     
    maszilva, ildiko44, Kincső52 és 13 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Köszönöm, hogy ezt megmutattad. Nagyon hiányzik néha TZ a leltáramból :)
    A linket megnyitottam, nehezen hozta be, engedélyeztetni kellett a Flash futását, de láttam és emlékeztem is rá azonnal :)
    Szerettem a nemzetek eventjeit és volt is rá ígéret, hogy folytatják, de aztán nem nagyon lett belőle talán semmi vagy csak 1-2 event(?) nem is tudom már pontosan :)
     
  5. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Csak nehogy olyan legyen ez is mint a kedves,aranyos, drága leállított királynő.
    Főleg meg ha megérős is lesz, ezt azért nem kiabálnám el.
    Elindul hirtelen megnöveli mindenki pár ezer szupitrágyával a röpit pár óra alatt aztán fuss el vele
    leállítják mert ez így nem jóóóóóóóóóóóó, olcsóóóóóóóóóóóó.
    S hiba van az eventbe felkiálltással.
    S azt se felejtsük el hogy akkor lesz a nublonok is.
     
    juliannakoczkas, mebajah, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    De ha belegondolsz , a BP a bevételből él .
    Ha sokat ad valamiből , akkor kevesebb lesz e bevétele .
    Ha a Tied lenne a cég , Te se örülnél neki .
    De játékos szemszögből én is szeretném , ha adná az áldást . Remélem még a kerti zsázsáról is a felröpit szüreteljük .
    :D:inlove::p
     
    osztrak12, rozo52, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  7. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves Barátaim!

    Nem romlott el az órám, valóban nem holnap jön az ismertető :(

    Jónás órája.png 3844 Jónás órája.png
     
    ljanika6, ildiko44, almáspite48 és 15 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kellemes estét Jónás apó
    Semmi baj , majd akkor elolvassuk .:inlove: Áprilisi eventnaptár ismertető mikor jön ? :p

    --------------
    A szlovák jós vagy unatkozik és a bolondját járatja velünk , vagy ....... :p



    [​IMG]


    250 [​IMG] + 6 [​IMG] + 1 [​IMG] + 250 [​IMG] + 600 [​IMG] + 1[​IMG]

    -------------------------------------------------------------------------

    [​IMG]

    1000 [​IMG] + 1000 [​IMG]

    1000 [​IMG] + 1000 [​IMG]

    1000 [​IMG] + 1000 [​IMG]

    1000 [​IMG] + 1000 [​IMG]

    ---------------------------------------------------------------------------

    [​IMG]

    250 [​IMG] + 250 [​IMG] + 4 [​IMG] + 250 [​IMG]

    ----------------------------------------------------------------------------

    250[​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 25.3.19
    ljanika6, osztrak12, Kincső52 és 8 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jancsika :)
    Megnéztem a dátumot mert azt hittem eltévedtem a naptárrengetegben, de nem hiba, ma még csak 25. van.. Nem sieted el ezt a kérdést egy kicsit?
    PS: Dupláztál vonjál össze :D
     
    Kuzdern, alex0824, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Vasárnap hó vége , szóval ezen a héten bármikor jöhet .
    És elseje hétfő , és szombat vasárnap hétvége , péntek legkésőbb meg kell érkeznie
    Ma hétfő van , és nem hinném , hogy ma jönne .
    Maradt a kedd szerda csütörtök , pénteken meg szerintem már a hétvégére készül a BP .
    És az április elseje event ? Annak is kell ismertető . Habár annak múltkor Leho és BombadilToma állította össze .
     
    ljanika6, osztrak12, rozo52 és 13 más kedveli ezt.
  11. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Ezek a kis event kitehető képek pl a januári eventből vannak.
    500 mogyoróvaj letermelése az nem kevés. Egy 1 hetes eventnél persze 2 terület (80Db) mogyorótaposóval nem akadály, meg némi elefánt mennyiséggel. De egy eventbe azért beadandónak keveslem az 1 citromot,1 vaníliát, 6 tojást. A ribizli a 130. szinttől érhető el ráadásul.
    Lehet csak a Stegosaurus táp receptje! Fogalmam sincs mire akar kilyukadni. Vega party lesz áprilisba elvileg, de ezek a dolgok,mennyiségek,kitehetők valahogy nekem nem stimmelnek. Persze ez csak az én szemszögemből.
     
    ljanika6, BriGitta75, Fatther és 12 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Akkor ez egy ösztönző event lesz , hogy minél hamarabb érd el a magasabb szinteket ? :p
    Vagy hogyha húst eszel , akkor hagyd a fenébe a vegákat ? xD
     
    ljanika6, Fatther, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  13. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia! Nálam nem jelent meg, de nem is jellemző, hogy csak úgy megjelenjen a pajtában 100 olyan dolog, ami piacon vagy a piros kosárban is megvásárolható egy eventhez ráadásul úgy, hogy az eventről még csak hivatalos sincs vagy el sem kezdődött. Nem lehet, hogy a piros kosárból vásároltál gyorsan? A modik megtudják neked nézni honnan lett az a 100 ribizli.
    :)
     
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Óvatosan a rémhírkeltéssel és a "megjelent nálam csak úgy valami" kijelentéssel.
    Ma reggel megvettél 300 db ribizlit a piros kosárból és a piacon is vásároltál ma ribizlit.

    Semmi nem jelenik meg a vetőtábládon anélkül, hogy abban a te "kezed" ne lenne benne. Vagy veszed (piros kosárból, piacról), vagy termeled.
     
    HéricsBáró, Fatther, osztrak12 és 15 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ha a Sütemény a sötétségből - (2 a 3-ból mechanikával) merít ötletet ? Itt azt írják asszem :p
    Mert oda kellett narancs , vanília stb .

    Lehet ő fog kiszolgálni minket az italokkal ?

    [​IMG] [​IMG]

    Itt a meseszöveg

    Örömteli Buni kalózok megérdemlik a nyaralást - a BAHAMARAMA trópusi paradicsomában!
    Lépj be a különleges akciómezőbe, és csatlakozz a "Örömteli kalózút" teljes díjaihoz!
    Kapsz egy olyan elemeket, amelyek ideálisak a "Örömteli kalózút" akcióhoz!
    Tipp: A legnagyobb kosár tartalmaz egy erősítőt és 3 javítást a tengerparti bárban.
    Jó szórakozást!
    Látogass el a speciális akcióterületre, gyűjts speciális növényeket, és nyissad meg a kókuszdiót.
    Javítsad meg a "Beach Bar" dekoratív elemet, amíg nem kapod meg a vidám kalózokat ...... több nyitott kókuszdiót és a "Pirate Expedition" erősítőt.
    Ezzel növelheted a termelt speciális növények számát (+1 növény 6 órán keresztül).
    Tipp: Ahhoz, hogy az összes fejlesztést megkapd a strand bárban, játszáll a "Pirate Vacation" küldetésnél és vásárolj a boltban egy óriási "Pirate Expedition" kosarat!
    Event növények: Dyndus, Pryzmojagoda
    Felröppenő : Nyitott kókusz, Fából készült deszka, Virágos nyaklánc
    A malomban: Szörfdeszka, Kókusz koktél

    Itt meg a kosarak



    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.19
    maszilva, Fatther, Gio és 9 más kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Szerintem így, hogy csak holnap délelőtt (9:30) lesz ismertetője a délután kezdődő eventnek, várhatóan mindenféle termelésből jön majd felröpi, de növényből egész biztosan. Mivel nem lesz eventaz, így azok is tudnak majd eventezni, akik pajtát töltenek vagy gazdaköriznek, sőt, még a TP-t termelők is beférhetnek az eventbe, ha egy kis időre felszabadítanak egy területet 0 percezéshez.
    Aki szeretne majd minél több nyereményt begyűjteni az eventből, de nem tud vagy akar 0 percezni, szerintem hosszú érésű növénnyel érdemes várnia az eventet + a raktárházak megpakolva 20 óra feletti érésidejű dolgokkal.
    Amennyiben jön felröpi ólakból és fákból is, akkor az event idejére érdemes összehangolni az érésidőket a növényekkel, és kint hagyni a raktárakat is.
    Például aki csak napi 2x tud aratni, érdemes ezt 12 óránként időzíteni. Növényből én Krókuszt választanék ebben az esetben (vízimádattal és a két koránérő bónusszal + életelixírrel csak locsolva is kevesebb, mint 12 óra a 21 órás növény). A raktárba mehetne például neon pillangó (Valentin cseréppel + sajtgolyóval 11:55 az érésidő), piros függőágy (pünkösdi csokorral és mézeskaláccsal) vagy gereblyegyár (ahhoz már elég lenne a pünkösdi csokor is) és 12 órás fa ("Fafellendülés" rúna esetén a legjobb az XXL nyírfa).

    Az április 1-hez kapcsolódó eventhez lehet, hogy egyáltalán nem érkezik leírás, de a csevegőben biztos lesz rá megoldás :)
     
    Fuhur, maszilva, Fatther és 15 más kedveli ezt.
  17. wilddemon

    wilddemon Haladó

    Szia Rékuci1111!
    Akkor csak holnap várható ismertető? o_O
    Várhatóan akkor minden farmterületre ültessek hosszút meg raktárházakat rakjak ki?
    Sajnos nem tudom állandóan nyomon követni a fórumot, ezért érdeklődök itt most.
    Köszönöm előre is válaszod. :)
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Kérdésedre ím a válasz : Előzetes információ a szerdán kezdődő eventről :p

    Farmos területeken zajlik , nem lesz eventnövény , a felröppenő mindenből érkezhet.
     
    Fatther, osztrak12, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  19. wilddemon

    wilddemon Haladó

    Pont most jött a hivatalos :)Ebben választ is kaptam, farmos terület, felröpi bárhonnan jöhet, és nincs eventnövény ;)

    Igen, pont most olvastam, köszönöm ;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.3.19
    osztrak12, genka53, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hol van az event csevegő , nem találom ? :cry:Szeretném kibeszélni ezt az ismeretlen eventet :p
     
    kukac0121, cass0129, Fatther és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.