Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 2.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Én is nagyon várom már
     
    alex0824 kedveli ezt.
  2. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Ugyis tudjuk mi lesz benne event, event, event és még event
    de én is várom,hátha csoda történik és kapunk 1 szabadnapot
     
    *Titi56*, Lillapilla73, Fancsi4815 és 6 más kedveli ezt.
  3. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Langyos!
    Az állatok amikre gondoltál nem az event részei. De valamilyen játék elemekhez kellenek maga a játékban, ezek elvileg fűződnek az eventhez, illetve ahhoz tartoznak majd.
    Ha megnézed a képet 6 kép van rajta, elvileg az eventhez 6 fajta alapállat kell.
    [​IMG]
    A képeken mit látni?
    - Repülőtér
    - Cirque du Soleil ( A nap cirkusza )
    - Szivárvány
    - Puding
    - Vatta cukor
    - Kagyló
    Ezek mind megtalálhatóak egy-egy játékelemen a játékban, amik elvileg, ha igazak a pletykák akkor az eventben is lesznek majd.
    Jobban nem tudom lecinegézni. Viszont remélem olyan jó lesz az event, hogy nem csak én fogom rózsaszínben látni a végén a világot.
    :)
     
    mimi, -vadocka70-, Gio és 14 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Na, most vesztettem el a fonalat xDxDxD (a beadandó tenyészállatokra fókuszáltam és nem a megszerezhető nyereményekre)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.19
  5. milanzs

    milanzs Rutinos

    Vajon miért késik az eventnaptár?
     
    péteriágnes kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a legtöbb event befejezhető 1-2 nappal korábban, a tenyésztős pedig akár 1 óra alatt letudható :) A bahán meg szinte mindig szabadság van :D

    Szia :) még nagyon sok van a mai napból ;)
     
  7. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Rékuci! :)
    Én is, én is! ;):)xD De nagyon keresem! :D
    Szerintem a májusi naptárral vannak összefüggésben a képek, vagy nem.
    Az biztos, hogy az a pudingot utánzó kuglófforma valami a tejshaket akarja jelenteni (szerintem).

    A léggömbök a születésnapomra készültek, ami szintén májusban, a legszebb hónapban lesz. :D:inlove:
    A repülőgép valami verseny szervezést sugall, bár én traktorokról hallottam valahol.:p
    A bohóc: aki most nem váltotta ki Valdinál a Nosztalgiafilmet, az megszívta, mert változik a menü. ;)
    Kagylót meg akkor látunk ennyit, ha megyünk nyaralni valami tengerpartra, azaz nyugi, lesz Bahás event is! Ott aztán lesz rája is (csak ne feküdjünk rája), meg az axik addig napoznak, amíg beszínesednek ;):D:inlove:
    Kész is az eventnaptár egy része xDnem tudom, minek izgulnak miatta egyesek?!
    Majd meglesz, amikor meglesz. :)Úgyis csak holnaptól lesz érvényes... kár annyira előre izgulni.
    :D:inlove::inlove:
     
    Gio, HéricsBáró, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ha az aláírásomban az első >>itt<<-re kattintasz, és a megfelelő helyekre ugrálsz, akkor visszaköszönnek majd a képek (persze csak ha te is rózsaszínben látod a világot). Mondjuk aki sokat pörgetett a 220-as szinten, lehet hogy nem kell ugrálnia, megtalálja saját magánál is ;)
     
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

  10. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Nemzetközileg sehol nincs még,tehát várnak a modik az engedélyre, hogy mikor jelenhet meg, illetve lehet már tudják, hogy mikor, csak még nem jött el azaz időpont. Szerintem 15 óráig megkapjuk.
    :)
    Ez milyen kreatív cinege! Tetszik!
    :)
     
  11. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Néztem ezt a Tűzijáték-show eventet. Gondolom a tenyésztésnél is 3 épületet kell majd felépíteni, és az egyes épületekhez tartozhat mondjuk 2-2 állatnak a konkrét tenyészállata, és valami kütyü, amit majd tenyésztésekből lehet szerezni, és ezeket kell felváltva beadogatni :music:

    Az Ünnepi shoppingos event mechanikája olyan, hogy 4 féle eventnövényből termelünk (legalább kettőt) és pajtából dobálgatunk be szép kis mennyiségeket. Reméljük érkezik majd egy kis cinege madár, hogy mindenki időben fel tudjon készülni 8)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.19
    -vadocka70-, Gio, vcsaba18 és 5 más kedveli ezt.
  13. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Hasonlóan gondolom, elvileg felreppenő lesz .Ha lesz felreppenő akkor azok, mivel ez állatos event nem biztos, hogy fákból vagy növényekből kapjuk. Inkább ólakból és tenyésztésből. Viszont ha ólakból is kaphatjuk a felröpit, akkor nem fontos tenyészteni csak megfelelő csp készlet kell, illetve megfelelő kínálat a piacon, állatokból és tenyésztett állatokból az event teljesítéséhez. (de szép is lenne)
    :)
     
    Kincső52, Gio, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Én egyelőre arra számítok, hogy csak tenyésztésből jutunk majd beadandó kellékhez (legyen majd bármi is a neve)
     
    Gio, HéricsBáró, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  15. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Ez az eventnaptár most komoly?! Megérte akkor megkérdezni a játékosokat arról, hogy mennyi eventet szeretnének. Látom, sikerült a fejlesztőknek megérteniük a felmérés eredményét. Egyszerűen tényleg nem értem, hogy miért?!
     
    ildi11, maszilva, alex0824 és 6 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Hoztam egy érdekes feladványt én is, bár nem tudom mennyire illik a pletykák közé, de találgatni lehet róla:[​IMG] a hódtápja átköltözött a titokállatok tápkeverése közé, minden ellenkező tudásom ellenére (lehet, hogy rosszul tudok valamit és titkossá vált :oops::music:?). Meglepődtem rajta egy kicsit.
    PS: Azt elfelejtettem ideírni, hogy lehet, hogy megijedt a tegnapi pletykáktól?
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.19
  17. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    El ne felejtsük a kosarat ;)
     
    genka53 és alex0824 kedveli ezt.
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a magam részéről jobban örülnék, ha havi 2 ültetős event lenne, akár lehetne 2 hetes is (korlátlan minijátékkal), de az elmúlt években már beállt a játék erre, ami most is van/lesz. Ezen fanyaloghatunk még évekig, vagy felfoghatjuk úgy, hogy nagyobb a választék. Ha egy hónapban valakinek csak 1 hete van intenzív (napi 2 belépést meghaladó) farmozásra, akkor biztos lehet benne, hogy abban az 1 hétben lesz lehetősége eventezni. A játék rengeteg ingyenes és fizetős lehetőséget kínál. Válogassunk ezekből, és amit választunk, az okozzon számunkra örömet:) Nekem rengeteg gazdaköri van befejezetlenül, de például egy cseppet sem zavar, hogy hamarosan érkezik majd még egy pár bahás feladat. Amikor kedvem van, akkor foglalkozom velük.

    Az eventekből is sokkal könnyebb úgy kihagyni, ha sok van belőlük. Ha csak havi 1-2 lenne, akkor talán sajnálnám, ha pont akkor jönne közbe valami más program...


    Szia :) nem lehet, hogy csak véletlenül bekeveredett a rénszarvas és a hód tápja a titokállatos tápokhoz? Tegnap még a normál tápok között volt? (én nem szoktam ezt a szűrést használni)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.19
  19. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!
    Fogd fel úgy, hogy ez egy"étlap", amelyről kedvedre válogathatsz. ;) (Emlékszem, volt idő, amikor amiatt panaszkodtunk, hogy milyen ritkán van event...)
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Bizony Étlap;) De az evőeszköz eléggé hiányos hozzá:wuerg:
     
    HéricsBáró, Fatther, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.