Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Tegnap volt jó. Két "után" van benne. ;)
     
    genka53, Gio és JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Például nyalókát ne akarj majd pont akkor termelni. Mert a tesztek alapján, 5 óráról annak is felment az érésideje 9 órára.Tehát úgy néz ki a helyzet, hogy kivétel nélkül 9 óra lesz az alap érésidő.
    :wuerg:

    Az egyik az ismertető a másik az éles!(nekem)
    xD
     
    ildiko44, genka53, Kincső52 és 9 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép csillagos éjszakát neked :D

    Nem baj, ha megnő a rövid terményesek érési ideje, azért vannak a felhők, termékek és dekorok, majd levisszük újra az alapidőre azokat is.. vagyis ott lehetünk ahol voltunk előtte xD:cry:xD.

    Na viccet félretéve ez akció most nagyon jókor jön okos ötlet volt attól aki kitalálta, kiváló felröpigyár lehet, a kétszeri-háromszori aratással. :)

    Viszont szeretném kérdezni, hogy látsz-e olyan eseményt a TOP-os beadásokon kívül ahová hasznosítani tudjuk a megtermelt terményeket? Vagy marad a mostani beadás és ne akarjak túl messze előre látni :D?
     
  4. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Most vettem észre,hogy a turbómalom végett ért nálam.Mikor lehet vásárolni ?
    Még nem igen jártam így :( Már ilyen időben szokott lenni.
     
    JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  6. soresne

    soresne Fórumgróf

  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Adhatok Neked egy tanácsot? Elfogadod tőlem?
    Amíg nem került be a prémbe a turbómalom párszor jártam én is így. Amikor ezt meguntam egyetlen alkalommal 2 havit vettem meg, egyszerre, utána már elég volt havonta venni újra amíg tartott a + hónap ideje, ezzel kivédhettem azt, hogy egy nem kötött idejű akció megjelenésének csúszása miatt lelassuljon a malmom. Próbáld ki Te is, hátha segít :)
     
    CsakJucinak12, nagymami2, Gio és 6 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Valószínűleg kap egy sárga , és piros fejlesztést :inlove:
     
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    [​IMG]

    Halloweenből gyorsan szafarit varázsoltak, a rendszer se bírta már... xDxDxDxDxD
     
    55nagyi55, Kata_rzis, Kincső52 és 8 más kedveli ezt.
  10. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Jelenleg halványan látni olyan eventet, ami kérhet terményeket, de nagyon elenyésző mennyiséget látni.
    :)
    Pirosat valószínűleg nem.
    :)
     
    genka53, PalMa, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz szép estét Neked :)

    Akkor marad a TOP-ra való felkészüléshez a termény, engem pedig izgat a lehetőség, hogy feszegessem a terményes ólak érési idejének rövidítését. :) Már, ha hagyják, hogy tovább rövidítsünk és nem egységes lesz-e a 9 óra, bármi egyéb érésgyorsító kizárásával :)
    Kíváncsian várom mi is sül ki belőle élesben :D
     
  12. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Régebben említettem, hogy látni lehetett valamit, ami azoknak lehet a hasznára akik farmaranyat vásárolnak. Ismételten feltűnt a dolog az égbolton.
    Régen is kaptunk rendelés esetén némi pluszt, lehetőséget például panni szerzésre.
    Szóval a jutalmazás a vásárlásért nem lenne új dolog.
    Ha valamihez hasonlítanom kellene a dolgot, akkor azt mondanám, hogy ehhez hasonlít:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/halloween-szezon.18667/#post-1037228
    Nem kell megijedni, a szezonpontokhoz, úgy látni semmi köze nincs a dolognak.
    :)
     
    Kata_rzis, ildiko44, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tudod én nem ijedtem meg a szezonpontoktól.8)

    Sávos lesz a jutalmazás, ahogy elnézem és minél többet rendel valaki annál előbbre lép a "jutalomlistán".

    Alapösszeg lesz és meghatározott számú rendelésenként fog nőni a jutalom is jól érzem?

    Felső határa is lesz a jutalomnak vagy a határ a csillagos ég közelében lehet, ha valaki bírja?

    A jutalmak azért kicsit komolyabbak lesznek remélem mint a szezonnál.. erről tudhatunk már valamit?

    Mi a véleményed ez a lehetőség mikortól fog élni?

    Igazságosnak azt érezném, ha január 1.-től, mert ott még mindenki tiszta lappal indul :)

    Utolsó kérdésem mára: Befejezése is lesz ennek a jutalomnak lezárják egy idő után? Tól-ig határidőre gondolok tehát lesz-e szabott ideje a számlálásnak?

    Bocs a sok kérdésért, de ez most meglepő jóslat volt :D:D

    PS: Visszajöttem, mert eszembe jutott még egy számomra és talán többünk számára is fontos kérdés: Tervezik-e azt, hogy kiszélesítik az aranyért megvásárolható dolgok körét a jutalmazással egy időben, mert én például költök a játékra, de amire költök az azonnali fizetéssel szokott megjelenni. Aranyért szinte alig van mit megvennem :D (elnézést, hogy itt ennyire a személyes kérdésemet írtam le, de abban van tapasztalatom, hogy én mire költök és milyen fizetési móddal egyenlítem ki azt.)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.11.19
    ursa11, Kincső52, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  14. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ha elérünk bizonyos megvásárolt mennyiségeket, akkor íródhat jóvá a meghatározott jutalom.
    A jutalmak nem lesznek rosszak.
    Csak megközelítő példa:
    Mondjuk 50Fa, jutalom: 60 szupertrágya,
    vagy 400Fa, jutalom 120 szupertáp,
    500Fa, jutalom 60 partypöri.
    Valahogy így kell gondolni a dologra.
    De láttam például lehetőséget mamutokra is.
    Ládák sem maradhatnak el. Lehet olyan szint is, ahol több fajta jutalom is lehet egyszerre.
    A bevezetés időpontjáról nem tudok mit mondani, lehet idén, lehet csak jövőre.
    :)
     
    csio70, Kata_rzis, Meliiodas és 19 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kecsegtetőnek tűnik a válaszod. Köszönöm szépen :D
     
    ildiko44, Gio, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Akkor nari sárga ?
    És akkor lehet egyben nagy adag FA vásárlás , vagy szét kell osztani apróbb darabokra ? :inlove:
     
  17. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ha egy nagyobb mennyiség esetén több szintet lépsz, akkor azoknak a szinteknek is megkaphatod a jutalmát, amiket a szintlépésed érintet.
    Titokzatosnál szokásos színek.
    :)
     
  18. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Gondolom a visszamenőleg vásárolt FA mennyiség nem lesz releváns. Vagy igen? :music:
     
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szerintem számít. :music:Gondolj az egyszeri ajánlatokra amit kaptunk. o_OÉn pld az új felhőcsomagból is veszek1-et a partypöriset.:music:
    De ha mamutokat is lehet kapni akkor biztos vásárolok jövőre is, csak legyen ami értékes.:music:Jack v virágfestés dekor jól jönne.;)xD
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép napot Neked :D

    Nem ezt vártuk :oops:, átalakult, meggondolták magukat? Vagy jön még másik akció is amiben a terményesek lesznek a főszereplők?
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/boldog-ól-nap.18810/
    Olyan szívesen kísérleteztem volna a terményesekkel mégsem fogunk?:cry:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.