Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kari5756

    kari5756 Utánpótlás-írogató

    Mit kezdjek a sok banánnal pálinkának sem jó???
     
  2. Feca29

    Feca29 Fórumprofi


    Bárcsak lehetne belőle venni farmaranyfát!!!! :)
     
    Ribiszke, Domos52, gretag és 5 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lesz 2 új fa

    Az egyik ez

    [​IMG]

    A másik egy olyan gyümi fa lesz , aminek van már növény változata de igazásból az nem növény hanem fa , és ez fásítva lesz

    A megszerzési módot nem tudni
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sejtésed sincs?
    o_O
    Ha most a hónapban titokól volt, akkor következő hónapban mi lesz?
    :)
    [​IMG]

    [​IMG]
    :)
     
    Fatther, genka53, HéricsBáró és 15 más kedveli ezt.
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ha egy oldalt visszalapozol, akkor ott, és ezen az oldalon is találsz ilyen kérdést és válaszokat.
    :)

    Tartogasd. Elfér, enni sem kér.
    Biztos, hogy lesz majd helye idővel.
    :)
    Egyes eventekben, gazdaköri feladatokban,stb. mindig lesznek aranybanánok jutalomként, ez szükséges.
    Ha valaki most kezdi a játékot, vagy nem rég kezdte, esetleg valaki kis farmot nyit magának, honnan szerezne ilyesmit a szentélyhez. Jobb ez így, mintha állandóan vásárolni kellene. Az aranybanán jutalomként, elsősorban a folytonosan, újabb regisztrált farmok szentélybeli segítéséért szükséges. Másodjára pedig a szentélyben várható későbbi újdonságokért.
    :)
     
    Fatther, genka53, HéricsBáró és 19 más kedveli ezt.
  6. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    Pirítós a következő évre.
    Boldog Új Évet Kedves Magyar Barátaink!
    Szeretettel és együttérzéssel:inlove:

    [​IMG]

    jó 2020
     
    Fatther, genka53, nrg18 és 25 más kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) nehezen ment az elalvás, ezért elkezdtem hollókat számolni, 1515-nél elaludtam :) aztán arra ébredtem, hogy ~5555 lúd próbál kiszaladni a pajtából :wuerg: lehet, hogy tenyésztett változatok is lehetőséget kapnak a szaladgálásra :music:
     
    Fatther, genka53, HéricsBáró és 10 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szia Jancsika :)

    Tetszik ez a két fa, remélem valami izmos gazdaköri feladat is párosul hozzá, hogy legyen értelme újabb fákkal gazdagítani a már meglévő bőséges mennyiséget :)

    Kedves Máriusz erről tudnál súgni nekünk valamit, vagy még korai?
    Szia Réka!

    Nálam biztos, hogy lehetőséget fognak kapni a színesek, mivel én nem szeretem, ha az alapállatokból túl sok fogy... Tenyészteni pedig mindenképpen kéne jelvényért, tehát szerintem jobban megéri beadni a színes változatot és az alap ha van annyi mehet a piacra a felesleges színesekkel együtt.

    A hollónál főleg igaz lehet ez, hiszen aki nem váltja ki a tenyésztési jogot a piacra fog futni.
    Emlékszem rá, hogy amikor süldő farmos koromban még nem volt denitenyésztésem kiváltva és a paszuly megszerzéséhez tenyésztett denit kellett vennem a piacon szívtam a fogam az akkori csp mennyiségen amit fizettem érte, de meglett a paszuly tenyésztés nélkül is.
     
    Fatther, HéricsBáró, gretag és 4 más kedveli ezt.
  9. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Nekem még nagyon sok tenyésztős gazdakörim hátravan (tegnap még az összes megvolt), ezért én csak akkor adok be tenyésztett állatot, ha alapot nem lehet, vagy nincs annyi (ez nem nagyon jellemző).
    Állatot bármennyit lehet termelni és időben vásárolni, maximum csak CSP kell hozzá. Persze szupertápot is lehet mindig szerezni, de amíg vannak nyitott gazdakörik, inkább azokra tartogatom/használom.

    Az általános "receptem": vásárolok és termelek x millió CSP-értékű állatot, aminek egy részét beadom az eventbe a többit eladom a piacon legalább x millió CSP értékben. A lényeg, hogy nem nagyon kerül semmibe a tenyésztés (sőt többnyire hasznot hoz), és ha kötelező tenyészteni, akkor a tenyészállatok megmaradnak.

    Ha már nem lesz tenyésztős gazdakörim, akkor lehet, hogy változtatok a recepten, de kicsi rá az esély :)
     
    Ribiszke, Fatther, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Másképpen játszunk, de ez nem baj. Én sokat tenyésztek, mert szeretek tenyészteni, ezért sok a színes állatom is hozzá természetesen alapállatom is van annyi amennyit a szintem megkövetel, de én ritkán termelek, a piacon viszont szeretek mindkét oldalon ott lenni, ha értelmét látom, de nem mindenáron :D Viszont szerintem ez a téma itt off, a fejlődésibe való nem a Padra :)
     
    Fatther, HéricsBáró, gretag és 3 más kedveli ezt.
  11. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Az adventi naptár 31. ajándéka 4 db party pörgetés.:)
     
    Fatther, gretag, ursa11 és 15 más kedveli ezt.
  12. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia Máriusz.

    Az éj sötét leple alatt a csillagokba látni e esetleg egy idegen azonosítatlan járművet
    ami talán januárba,februárba esetleg meg is érkezik s ellátmányt is biztosít ?

    [​IMG]
     
    genka53, HéricsBáró, gretag és 6 más kedveli ezt.
  13. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!;)
     
    genka53, gretag, ursa11 és 9 más kedveli ezt.
  14. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Boldog, Sikerekben Gazdag Új Évet Kívánok Mindenkinek! :)
     
    genka53, pisti243, gretag és 10 más kedveli ezt.
  15. czutika

    czutika Fórumlakó

    Sziasztok!
    Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!
     
    genka53, pisti243, gretag és 9 más kedveli ezt.
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Nocsak, nocsak. Nem nézel eventnaptárt?
    o_O:D
    Itt. Találod a választ!
    :D
     
    genka53, HéricsBáró, inanna11 és 12 más kedveli ezt.
  17. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    Sok szerencsét kívánok neked jó 2020-ra

    [​IMG]

    [​IMG]


    ( JövendölőMáriusz,
    A fagyöngy alatt !!!!
    Tehát olyan sok új nyomot hoz nekünk) :inlove:
     
    nagymami2, csio70, genka53 és 22 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Boldog Új Évet Kívánok!:)
    A nublonok megérkezéséig esetleg várható e a Jack vagy hasonló akció ami a növénymennyiség szaporulatában segítség lehet?o_O
     
    gretag, LCZAnikó, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép napot Neked :D
    A baj az csak, hogy túl sokat kell addig még aludni :D
    Nekem is fogytán van a farmpengőm és örülnék bármilyen utánpótlásnak addig is :D
    De majd kitalálok valamit és talán nyereményként is becsöppen pár darab :D
    1.-én megújul a pengős bolt kínálata, remélem nem raknak be olyant ami sok-sok pengőbe kerül. Éjfél után megtudjuk :D
     
  20. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    szerencsemalac_tr.png BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!
     
    nagymami2, genka53, pisti243 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.