Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Jancsika! :)
    Persze, FA-fát xDxDxDxDxD
    Kedves @JövendölőMáriusz! :)
    A Farmerama jubileumi születésnapja kapcsán a csillagokba
    n nem látod nyomát esetleg a királynőnek?
    Bár az sem volt már a régi a múltkori megjelenésénél, de mégiscsak királynő volt, (vagy az unokaöccse). Ámbár ha "ráncfelvarrják" tán még jó lehet. ;)

     
    Utoljára szerkesztett: 5.1.20
  2. ArthurKyra

    ArthurKyra Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen! :)
    Már nagyon várom a jó híreket, az új fácskák szinte lenullázták a farmarany-készletemet.... :cry:
     
    -kaktuszable-, ildiko44, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Egy játékos feltételes módban reménykedik a Fa fában.
    Egy másik pedig viccesen rákontrázott.
    Semmi több.
    :)
    Ennek bevezetéséről a konkrét időpontot még nem látni.
    :oops:
    Ezekről jelenleg nem látni semmit. Talán később feltűnik majd valami.
    :oops:
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Óóóóó , akkor marad továbbra a remény :cry: Akkor , mit lehet tudni , mi lesz ?:inlove:
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  5. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok, szia Máriusz! Köszönöm! És úgy gondolom a "lepényhal" meg utoljára:) (Ha ezt a kis tréfát megengedhetem magamnak!)
     
  6. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Sziasztok tudtok valamit arról hogy mikor jön a terményesekre az érésidő rövidülés? Át kell rendezni a farmom. :)
     
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) nekem gyanús a 10.-én kezdődő event, aminél 24 órás gazdakörik lesznek :music:
     
    Kukackukac, ursa11, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  8. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Egy fát aprítva - úgy jön ki a 10 :)
     
    -kaktuszable-, Jupi, DevilMókus és 7 más kedveli ezt.
  9. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Köszönöm! El kellene tapsolnom a szezonpontot. :)
     
  10. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Körülbelül 2-3 napod van az átrendezésre, és lehet 1 hétig ki is használhatod a lehetőséget.
    De szokott előtte, egy nappal hivatalos is érkezni.
    :)
     
    ursa11, -kaktuszable-, imi010 és 26 más kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia, a tavalyi szülinapon kaptunk 1 mega eventett amit éjjel nappal csináltam és a vége így se fért bele...valami kitehető dekort is amit kikönyörögtünk magunknak / bocs ha nem jól emlékszem / én most se várok csodát, nem merek álmodozni, majd dönt BP...:wuerg:
     
    kovacstne, -W-595-, Kukackukac és 13 más kedveli ezt.
  12. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia! Ez szuper jó lenne. Már csak az a kár, hogy arra nem figyelnek/figyeltek a fejlesztők, hogy ez az időszak pont egybeesik a téli szezon utószezonjával, ahol a szezontrófea II. +2 állatot ad. :sleepy: Akkor el kell dönteni, kinek melyik a fontosabb, az állatok vagy a termények számának szaporodása a pajtában...
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kata!
    Ehhez még tedd hozzá, hogy ez alatt az idő alatt futni fog a 24 órás gazdaköri event amihez eventnövényt is ültetnünk kell, ha az eventet csinálni szeretnénk.. Máriusz szerint az event nyereménye nagyon jó lesz és a TP csíkra fog hatást kifejteni.
    Szóval a fontossági sorrendet mint mindig itt is fel kell állítani és mindenkinek döntenie kell, hogy mit mivel és hogyan csináljon, ha igazak a megérzéseim.
     
  14. -sanele-

    -sanele- Törzsjátékos

    Príma!
    Nekem már így is tele a hócipőm a sok "katyvasszal" Ezen a szinten már a TP,CSP nem érdekel.Van 1700 valamennyi millióm és annak ellenére hiányzik nem tudom mennyi új fa,ól, hogy aranyért is vettem. Nyereménybe kapottakból 99,9% hogy nem lesz ritka.Nem panaszként,csak tény,hogy már így nemigen éri meg hajtani,legalábbis nekem.Kapkodós,összevissza és főleg az állatos felröppenőknél szinte mindig segítségre van szükség
     
  15. pircsi33

    pircsi33 Járnitanuló

    Ez a plusz állat hogy jött össze neked? nekem a szezontrófea II +200% tp-t ad...
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  16. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Szia
    Az utószezon alatt adja a +2 állatot, január 9-16 között.
     
    vcsaba18, Ribiszke, Kincső52 és 15 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És az , hogy a szülinapi eventben filmtekercs lesz az event növény , és a felröpi ez a virágos villanykörte

    [​IMG]

    Ez a kettő be a malomba , és kamera lesz belőle , amivel meg tudjuk nézni a Farmerama történelmét .
    [​IMG]
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1, Ribiszke és 17 más kedveli ezt.
  18. pircsi33

    pircsi33 Járnitanuló

    oh köszi! Ez nem volt meg nekem :) bocsi Kata_rzis :)
     
    Kata_rzis, Kuzdern, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Bocsi hogy belekérdezek.o_O,de a naptár szerint 14.- töl már előszezon van.o_OAzaz az utószezon csak 4 nap:music:9-14
    Vagy párhuzamosan fut a kettő , vagy nem is ütköznek esetleg.:music:
     
  20. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok! Bocsi ha zagyvaságot kérdezek de Nekem nem tiszta minden mert nem vagyok régi játékos és nem tudom az eventek némelyike mit takar. Előbbi levélben írt +2 állat az mindegyik fajtára értendő vagy bizonyos fajtákra.Illetve bizonyos területre kirakva fog működni? Köszönöm a segítséget!
     
    osztrak12, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.