Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Ez való igaz, jobb ha tud róla mindenki. :)
    Részemről is le van.

    De azért ha van rá lehetőség, majd idővel kaphatunk infót róla, morzsa formájában? :inlove:
     
    -kidmama- kedveli ezt.
  2. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Most ez az átállás azt jelenti hogy akinek nincs szuper számiitógépe az befejezheti a játékot,,,,,,,,,,,,,? Ha Igy Van Akkor nem érdemes tovább játszani.
     
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Biztos.
    Nem, nem kell szuper számítógép, átlagos gépekről beszélgettünk. Viszont felvetődött, hogy nagyon nem átlagos gépek, esetleg bővítésre szorulhatnak. De ez jelenleg csupán feltételezés.

    A témát ezzel a pár mondattal, ténylegesen lezárom itt.
     
    Gio, -kaktuszable-, -kidmama- és 6 más kedveli ezt.
  4. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Kb mikorra várható a 3 új növény a bahára?
    Azért kérdem mennyi idő van gyűjteni AB a növények kiváltásához.
    Választ előre köszi.
     
    barbi021951 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Szeretnék pletykálkodni, ha lehet :D Ez ugye még a Pletykapad? :music::D

    Szia!
    Ha megnézed az előzetes naptárt márciusra ezt fogod látni:

    Baha fejlesztés - Bahás gazdakörös event: ezt március 26.-ra írja a naptár, gondolom itt vezetik be az új növényeket is.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.3.20
    Gio, eko19, barbi021951 és 5 más kedveli ezt.
  6. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    köszi a választ,valahogy elkerülte a figyelmem a naptári bejegyzés, túl látható helyen van és nem láttam meg.
     
    gagi01 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -bobe55-

    -bobe55- Törekvő

    Köszi!!!!
     
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a területek növelése szerintem már elérkezett ahhoz a határhoz, ahol még átlátható, kezelhető, élvezhető a játék.
    A dekoroknál esetleg szóba jöhetne a raktárakhoz hasonló megoldás, de a területeket nincs értelme tovább növelni. Ha minden területből 10x ennyi lenne, akkor is kevés lenne az értékesebb ólaknak/fáknak/kitehetőknek, és akkor még növényt nem is ültettünk...

    Szerintem azt kell megtanulni, hogyan gazdálkodjunk minél hatékonyabban, saját magunk számára minél kedvezőbben. Sokan csak kényszerből járnak a piacra (ha valamelyik event a pajtából kér valamit), pedig a piaccal lehet megoldani, hogy ne magunknak kelljen mindent letermelni (mert nem is lehet).
    A ládákat adó dekoroknál pedig időnként frissíteni kell, hogy a 4 dekoros területen a számunkra értékesebb dekorok legyenek kint.

    Én örülnék annak, ha sokáig nem lenne még pletyka sem a területek növeléséről :)
     
    marcsi152, ursa11, Gio és 11 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kedves Máriusz :)
    Ahogy az előző kérdezőnek kerestem a választ a naptárban láttam a dominó eventet is . Erről tudnál nekünk valamit mondani? Hasonló lesz az előzőekhez, vagy itt is változás lesz? Nagyon szerettem ezeket az eventeket, a második jobban sikerült könnyebben lehetett logikázni az akadályok között a minták kirakásánál, mint az elsőnél, örülök neki, ha újra jön :)
    Elhoztam a két előző event ismertetőjét, hogy ne kelljen keresgélni:
    >>Boldog foltok II<< 2019. november
    >>Boldog foltok<< 2019. augusztus
     
    Fuhur, marcsi152, Kincső52 és 8 más kedveli ezt.
  10. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Kedves Máriusz!
    Hamarosan következik a tenyésztős event. Péntek 13-a "alkalmából" nem kapunk egy kis segítséget? Az 1 szupertápos tenyésztésre gondolok. :)
    Szép napot!
    Amira
     
    Ribiszke és Zatini kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Remélem nemcsak a foltok lesznek boldogok , hanem mi is . Varrunk , szabunk , kapálunk . :inlove:
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A "malmozunkat" kihagytad :D
    De ezt az eventet tényleg nagyon várom :D:inlove:
    Szia!
    Ebben a hozzászólásában említi Máriusz az 1 tápos tenyésztést egy fekete nappal kapcsolatban, de tartok tőle, hogy nem 13.-án következik be, ha jön, hanem inkább a hónap végén (Eddig legalábbis mindig akkor volt, így gondolom most sem lesz máskor. Viszont ezt csak sejtem és nem tudom biztosan)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-183#post-1077795
     
    Utoljára szerkesztett: 10.3.20
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ebből lehet kiszedni sok mindent ? :inlove:
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Emlékeztető kép: [​IMG] Ha ügyesen pakoltál elég sok mindent ki tudtál emelni egy-egy pályán :)
     
    -kaktuszable-, inanna11, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az egyetlen dolog , amit eddig találtam , arra utal , hogy sok felröpi kell . :inlove:



    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ott vannak a linked alatt az eventkosarak is.
    Ez a legnagyobb kosár:
    : [​IMG]és itt van a legkisebb is: [​IMG]
     
    -kaktuszable-, incimami, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tudom , de megegyezik az előző event kosaraival . :inlove:
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1, incimami és 2 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jobb hijján ez a kép van, talán Máriusz hoz majd nekünk frissebbet is, ha lát a csillagokban kosarakat, de az is lehet, hogy nem változik és most is ilyenek lesznek. Nem tudom, csak tapogatózok.. Ha rossz felé megyek majd kikavarodunk belőle.:music::D:D:inlove:
     
    incimami, HéricsBáró és lukimi kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az is lehet , hogy banánfák lesznek ültetve , és nekünk csak le kell fújni festékkel , és a kiváltást megússzuk egész olcsón. :inlove:
     
  20. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    :)
     
    Kincső52, marcsi152, Domos52 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.