Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Napi 2 óra Neked nem elég a Bahás fákkal nullázni???
    No, nem mintha ez a veszély fenyegetne... Tudtommal csak 2 lehet belőle.
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mivel , csak 1 gombot kéne nyomogatni , az aratást a munkásoknál , jó a dupla élvezet . Habár , ha prémet vennék hozzá......
    Akkor jó , mert 2 van . :inlove:
     
  3. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  6. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kedves Máriusz!!Tudom hogy még nagyon messze van,mire a neonólas tenyésztés lesz,én arra lennék kíváncsi,hogy ez is kategóriás jelvényes tenyésztős lesz-e,vagy esetleg a tenyésztés felröppenő-gyűjtős és beadós lesz,meg hogy kell-e majd pontértékben állatokat beadni!!!Mert egy kicsit akkor már fel lehetne készülni,főleg ha jönnek az akciós napok....nem tudom látni lehet e már ilyesmit....
     
    JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért óvatosan tervezgessél, készülődjél, mert az 5. hétvégi kalózos event tenyésztésről szól. Ezt kell beadni:
    Halkeksz
    [​IMG]

    Érkezhet:
    • kizárólag 2020. május 29. 14:00 óra és 2020. május 31. 21:59:59 óra között "aratott" tenyésztésekből.
    Addig a terepre szükséged van amíg nem végzel ezzel, ha egyáltalán nekiálltál csinálni .
     
  8. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    -gyöngy-581!!!!Köszönöm szépen,ez tényleg kiment a fejemből..:)Elkezdtem csinálni!!Még egyszer köszi hogy emlékeztettél!:)
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Várható újabb dolog , ami felkerül az akcióra , vagy a szokásos dolgok lesznek ? :inlove:
     
  10. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    En csak annyit szeretnek kerdezni hogy korulbelul 3000 szupertragya eleg lesz-e majd a keresos eventhez?
     
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ezt maximum a vegso szamok alapjan lehet majd latni. Es sok mindentol fugg, szansz-e ra party porit, ha igen, van-e szerencsed a kereken, vannak-e mas bonuszaid, amit fel tudsz es akarsz hasznalni, mennyire tudsz max pontszamokat hozni a keresesben.

    Becslesek szerint kellhet 40-50 ezer kozotti eventgaz 1 teruletrol, es szep nagy szamu felropi a tobbirol, elvileg bonuszoktol fuggoen eleg lehet 1500 koruli szupertragya is, ellenben rosszul felhasznalva akar keves is lehet a 3000.
     
    DevilMókus, marcsi152, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nincs az a szupertávcsővel ellátott jós aki erre neked válaszolni tud, hogy hány csepp szupertrágyából tudsz egy eventet megcsinálni, túl sok a bizonytalansági tényező, nem ismeri a farmod adottságait, nem ismeri azt, hogy te milyen gyakran tudsz játékba lépni aratni stb. :)
    Ha pedig a játékosokat kérdezed annak nem ebben a topikban van a helye, mert nem pletyka, hanem a fejlődési taktika topikba vagy a majdani eventes csevegőbe :)
     
    Ribiszke, charob, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha a nublonoknál nullázik , akkor ezer darab is elég . Mert visszaváltja , és kezdi újra .
     
  14. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Egy héten belül kiderül, van-e olyan közöttük, amit szeretnél.
    :)


    [​IMG]
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csigusz is benne van . :inlove:
     
  16. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia Máriusz.

    Jövőhéten jönnek a csiguszok kedden ez Ok.

    Ugyanakkor kezdődik a tárgykeresős is szerdán.

    Lesz e átfedés a két event órájába?

    Ébrednek a gondolatok a fejembe.
     
    -W-595-, imi010, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az eddigi gyakorlat az volt, hogy vagy két napos volt (2x24 óra), és akkor 14 órától 14 óráig tartott. Amikor viszont másnap ért véget, akkor 14 órától másnap 22 óráig tartott. Úgyhogy szerintem lehet bizakodni...

    A nublonok várható érkezési ideje: 2020. március 16. (hétfő) 14:00 óra
    Várható távozási idejük: 2020. március 18. (szerda) 14:00 óra


    A nublonok várható érkezési ideje: 2019. november 4. (hétfő) 14:00 óra
    Várható távozási idejük: 2019. november 5. (kedd) 22:00 óra
     
    Utoljára szerkesztett: 21.5.20
    -W-595-, imi010, -Fülemüle-70 és 16 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én ezt már tegnap ellenőriztem és ugyanazon a véleményen vagyok, mint Toma, szerintem ez a reményhal vígan úszkál :D:inlove:
    Feltételezem, hogy hasonló rugóra jár a fogaskerék az agyunkban :D
     
    .barbi1., imi010, DevilMókus és 8 más kedveli ezt.
  19. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    xDxDxDxD

    Lefog fagyni a farmom a sok nullázástól!!!! :cry::cry:xDxDxD
     
    magdi06, helena64c, imi010 és 9 más kedveli ezt.
  20. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    A tied, inkább a szerver:D
     
    imi010, DevilMókus, Gio és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.