Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lenczy

Lenczy Fórum bárója

Köszönöm szépen!

2. JövendölőMáriusz

JövendölőMáriusz Forum Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!
    Ma elmentem az órámba elemet cseréltetni.
    Ha már ott voltam gondoltam megkérdem, hogy mi a helyzet az órákkal, átfedés terén.
    A jelenlegi állás szerint, lesz átfedés!
    :)

3. Wolf[Black]

Wolf[Black] Fórum parancsnoka

Előre is elnézést kérünk mindenkitől. xDxD

4. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia kedves Máriusz :)
    Ma megint csak ezt írom, hogy ez a nap legjobb híre (igaz más hír nem is volt, de akkor is :D)

Nagyon remélem, hogy az órás szemén rajta volt az a fura nagyító, most hirtelen nem jut az eszembe a neve és nem téved, jól látta az időt vele :D

5. JövendölőMáriusz

Nagyítóról jut eszembe. Vettem titokfákat, azt sajnálom, hogy gatyamadzagfa nem volt közöttük. Legalább lenne mit felkötnöm a tárgykeresős event idején. De azért vettem több hónaljdörzsit is mert tuti bele izzadok majd.
    :D
    Még öt nap. Most ahonnan tudom, szedegetem ki a szupertrágyákat. Gazdaköri feladatok, stb.
    Beáldozok a gazdakörikre nem kevés csp-t. Na de nem baj, minek tartogassam a vagyonkámat.

6. Wolf[Black]

Érdemes azt is figyelni, hogy Június 1. éjféltől 200 szupertrágyát (és 100-100 KKT és KKSZ-t) kitudunk váltani a limitált fülről, a farmárudából. ;)

Életemben nem gondoltam volna, hogy látni fogom... :inlove::inlove:

Utoljára szerkesztett: 22.5.20
  7. -gyöngy-581

Tudod kedves Máriusz, örülök neki, hogy Te eddig ilyen ritkán sáfárkodtál a gazdaköri feladatokkal. Sajna én viszonylagos tisztaságmániás vagyok és a feladatsorok a több százeres növényeseket kivéve nálam ez már megtörtént elég régen, így nem reménykedem ebben a lehetőségben... Úgy kell nekem minek vettem a fejembe, hogy egyszer majd talán teljesen tiszta legyen :D:music:xD:cry:xD

Nekem két lehetőségem van: az egyik a csillagokban rejtőzik és farmpengővé alakítható lesz, a másik pedig a malacpersely a VV-ben.. persze a mamutjaim is teremnek némi extrát :)
    Érdekesen időszerű lett az új rucid, tetszik :D:inlove:

8. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Szia
    Örülnél , ha kapna fejlesztést ? :inlove:

9. -gyöngy-581

Szia!
    Ha egy helyen szükség esetén két állatot kaphatok annak csak örülni fogok :)
    Reméljük legalább narancs színben fog pompázni. Ha meg pirosodik az még jobb lenne.
    Kérdés, hogy hogy jön be a játékba: eventnyereményként vagy titokólfejlesztéseként, de miután tudjuk, hogy neonosodni fogunk a titokólast esélyesebbnek tartom.. akkor viszont narancs lehet a fejlesztés.

-kaktuszable-, charob, -W-595- és 8 más kedveli ezt.
  10. Kata_rzis

Kata_rzis Fórum admirálisa

Szia Máriusz!
    Kiváncsi vagyok, mennyire gurult el a gyógyszere annak, aki a fák eléréséhez szükséges pontokat meghatározta. :DHamarosan meglátjuk. Jól szokott menni a tárgykeresés, de meglehetősen időigényes...
    Addig is, azt megtudhatjuk, hogy a fák tulajdonságai változatlanok maradnak (1 Fa / 24 óra, semmivel nem gyorsíthatók)?
    Üdv,
    Kata

11. jammm70

jammm70 Törekvő

Szép jó reggelt!
    Mindig élvezettel olvasom írásaitok,s nem csak itt!:D
    A pletyik szerint a tárgykeresőben,sok gályával be lehet fogni mamutot(kat)!Nekem sanszos,hogy kosarat kötnek hozzá :(
    Naptár szerint csütörtökön kezdődik a keresés,de hol lesz a vége?

JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  12. Wolf[Black]

Szia!
    Az event a szerdai napon (27.) kezdődik (naptár szerint), és az ismertető keddi napon várható (26.).

13. jammm70

jammm70 Törekvő

Köszönöm a választ!Annyira kerestem az event,hogy el néztem az kezdetét8)
    Nagyon várom az event kiírást Kedden!

14. HéricsBáró

A németek szerint agame állat lesz .:inlove: Magyarosítva nem tudom , az milyen állat lehet . :cry:

15. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Gondolom agáma.

czutika, -vadocka70-, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

Szia
    Jujj , van belőle szakállas is . :D:inlove:

17. -gyöngy-581

Sziasztok fiúk :)
    Most indulok rákeresni erre az állatra, mert sem németesítve, sem magyarosítva, sem borotválkozva, sem szakállasan nem hallottam még róla :DxD:cry:xD

PS:
    Ezt találtam itt: "A szakállas agáma mindenevő, nem válogatós, mivel eredeti élőhelyén sokszor nehéz táplálékhoz jutni. Gyümölcsöt, lárvákat, bogarakat eszik. A belföldi szakállas agámákat korábban tudományos kutatási célokra is használták. Szakszerű tartás esetén könnyen megbarátkozik az emberrel, így az utóbbi években népszerű házi kedvenc vált belőle."

Nos ha ő könnyen megbarátkozik velem én is megpróbálom vele ugyanezt :D

Utoljára szerkesztett: 23.5.20
  18. HéricsBáró

Biztos azért , mert itt az Alföldön elég ritka .

bendi1121, -kaktuszable-, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  19. JövendölőMáriusz

Ne adj ilyen ötleteket a fejlesztőknek mert a végén gyorsíthatóvá teszik!
    (1 Fa-ért azonnal beérik)

xD:wuerg:
    Szeretném ha minimum dupla termést adnának, de nem hiszem, hogy változna.

-kaktuszable-, Ribiszke, -W-595- és 17 más kedveli ezt.
  20. sosoump

sosoump Utánpótlás-írogató

Kedves Gyöngy! òriásit irtál ezer köszönet érte. Nagyon szivessen olvasom mind azt amit irtok. De ez a hozzá szólás a csúcs.
    Régen nem nevettem ennyit.
    Bocsánatot kérek a sok hibáert , nincsenek hosszú ékezeteim. Remélem nem nagyon zavaró.
    Még csal annyit tisztelt Máriusz! ha ezeket a szavakat nem lett volna szabad ide irni, nézd el nekem most az egyszer.