Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Tudod kedves Máriusz, örülök neki, hogy Te eddig ilyen ritkán sáfárkodtál a gazdaköri feladatokkal. Sajna én viszonylagos tisztaságmániás vagyok és a feladatsorok a több százeres növényeseket kivéve nálam ez már megtörtént elég régen, így nem reménykedem ebben a lehetőségben... Úgy kell nekem minek vettem a fejembe, hogy egyszer majd talán teljesen tiszta legyen :D:music:xD:cry:xD

Nekem két lehetőségem van: az egyik a csillagokban rejtőzik és farmpengővé alakítható lesz, a másik pedig a malacpersely a VV-ben.. persze a mamutjaim is teremnek némi extrát :)
    Érdekesen időszerű lett az új rucid, tetszik :D:inlove:

2. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Szia
    Örülnél , ha kapna fejlesztést ? :inlove:

3. -gyöngy-581

Szia!
    Ha egy helyen szükség esetén két állatot kaphatok annak csak örülni fogok :)
    Reméljük legalább narancs színben fog pompázni. Ha meg pirosodik az még jobb lenne.
    Kérdés, hogy hogy jön be a játékba: eventnyereményként vagy titokólfejlesztéseként, de miután tudjuk, hogy neonosodni fogunk a titokólast esélyesebbnek tartom.. akkor viszont narancs lehet a fejlesztés.

-kaktuszable-, charob, -W-595- és 8 más kedveli ezt.
  4. Kata_rzis

Kata_rzis Fórum admirálisa

Szia Máriusz!
    Kiváncsi vagyok, mennyire gurult el a gyógyszere annak, aki a fák eléréséhez szükséges pontokat meghatározta. :DHamarosan meglátjuk. Jól szokott menni a tárgykeresés, de meglehetősen időigényes...
    Addig is, azt megtudhatjuk, hogy a fák tulajdonságai változatlanok maradnak (1 Fa / 24 óra, semmivel nem gyorsíthatók)?
    Üdv,
    Kata

5. jammm70

jammm70 Törekvő

Szép jó reggelt!
    Mindig élvezettel olvasom írásaitok,s nem csak itt!:D
    A pletyik szerint a tárgykeresőben,sok gályával be lehet fogni mamutot(kat)!Nekem sanszos,hogy kosarat kötnek hozzá :(
    Naptár szerint csütörtökön kezdődik a keresés,de hol lesz a vége?

JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  6. Wolf[Black]

Wolf[Black] Fórum parancsnoka

Szia!
    Az event a szerdai napon (27.) kezdődik (naptár szerint), és az ismertető keddi napon várható (26.).

7. jammm70

jammm70 Törekvő

Köszönöm a választ!Annyira kerestem az event,hogy el néztem az kezdetét8)
    Nagyon várom az event kiírást Kedden!

8. HéricsBáró

A németek szerint agame állat lesz .:inlove: Magyarosítva nem tudom , az milyen állat lehet . :cry:

9. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Gondolom agáma.

czutika, -vadocka70-, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

Szia
    Jujj , van belőle szakállas is . :D:inlove:

11. -gyöngy-581

Sziasztok fiúk :)
    Most indulok rákeresni erre az állatra, mert sem németesítve, sem magyarosítva, sem borotválkozva, sem szakállasan nem hallottam még róla :DxD:cry:xD

PS:
    Ezt találtam itt: "A szakállas agáma mindenevő, nem válogatós, mivel eredeti élőhelyén sokszor nehéz táplálékhoz jutni. Gyümölcsöt, lárvákat, bogarakat eszik. A belföldi szakállas agámákat korábban tudományos kutatási célokra is használták. Szakszerű tartás esetén könnyen megbarátkozik az emberrel, így az utóbbi években népszerű házi kedvenc vált belőle."

Nos ha ő könnyen megbarátkozik velem én is megpróbálom vele ugyanezt :D

Utoljára szerkesztett: 23.5.20
  12. HéricsBáró

Biztos azért , mert itt az Alföldön elég ritka .

bendi1121, -kaktuszable-, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  13. JövendölőMáriusz

JövendölőMáriusz Forum Moderator Team Farmerama HU

Ne adj ilyen ötleteket a fejlesztőknek mert a végén gyorsíthatóvá teszik!
    (1 Fa-ért azonnal beérik)

xD:wuerg:
    Szeretném ha minimum dupla termést adnának, de nem hiszem, hogy változna.
    :)

-kaktuszable-, Ribiszke, -W-595- és 17 más kedveli ezt.
  14. sosoump

sosoump Utánpótlás-írogató

Kedves Gyöngy! òriásit irtál ezer köszönet érte. Nagyon szivessen olvasom mind azt amit irtok. De ez a hozzá szólás a csúcs.
    Régen nem nevettem ennyit.
    Bocsánatot kérek a sok hibáert , nincsenek hosszú ékezeteim. Remélem nem nagyon zavaró.
    Még csal annyit tisztelt Máriusz! ha ezeket a szavakat nem lett volna szabad ide irni, nézd el nekem most az egyszer.

15. Wolf[Black]

Wolf[Black] Fórum parancsnoka

Tegyenek "2x"-et a fa ikonjának az aljára az event felületén (mind két nyereménynél), és meg is oldva! :D:D

-vadocka70-, inanna11, missuzy_53 és 8 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

Szia kedves Máriusz :)

Két gköri feladat extrákért való kivégzése között nem tudom volt-e időd a távcsövedet nézegetni, kérdeznék valamit:
    Ajándékot küldtem pár szomszédomnak és láttam, hogy a szezonális kitehetőnél megállt az idő, még mindig tél van, hógolyózhatunk. Igaz tavasz nem igen volt, mert hol melegünk volt, hol meg a hidegrekordok dőltek meg, de azért pár nap múlva már június lesz...
    Nem akarják véletlenül lecserélni valami időszerűbbre?
    A szezon event havonta megújul, vele együtt legalább néha cserélhetnék ezt a szezonálisnak mondott dekort is:music::D:inlove:

.barbi1., imi010, harmonia53 és 17 más kedveli ezt.
  17. charob

charob Utánpótlás-írogató

A csillagokban sárga és narancssárga polip látható;):inlove:

-kaktuszable-, PalMa, rózsabimbó és 8 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

Szia charob :)
    Köszönjük az információt, ezzel is előbbre vagyunk egy picit :)

.barbi1., Kuzdern, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

Szia

Ez a tenyésztési felröpi : [​IMG]

Ez egy láda : [​IMG]

Ez a kosár : [​IMG]

Ez az ólak : [​IMG] [​IMG]

Ez a kitehetők : [​IMG][​IMG]

.barbi1., maszilva, Imi* és 16 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

Szia Jancsika :)
    Szóval a meteorológiai előrejezés szerint eső nem várható.... (?) Kár lenne, mert így lassan lesz meg az 500.
    Szia kedves Máriusz :)

Az órás mester a várakozásokon felül túlteljesítette minden vágyunkat... Nem akármilyen hosszúságúra sikerült a párhuzamosok hossza :D. Köszönjük :D
    A nublonok várható érkezési ideje: 2020. május 26. (kedd) 14:00 óra
    Várható távozási idejük: 2020. május 28. (csütörtök) 22:00 óra

Utoljára szerkesztett: 25.5.20