Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kelleri

kelleri Fórumszaki

Én magam 90 % ra veszem hogy az eventes területen lesz, több okból is.

2. -Palika17-

-Palika17- Fórum admirálisa

Szia Máriusz!:)
    Köszönjük szépen a fontos információt!:)

Imi*, ursa11, mani2004 és 7 más kedveli ezt.
  3. JövendölőMáriusz

JövendölőMáriusz Forum Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!
    Jelenleg úgy látom, hogy nem kell utazni és két területen zajlik majd az esemény.
    Ahol szántunk és ahol a nagy fa árnyékában megpihenünk.
    Felröppenőkkel kapcsolatban, az ólak pihennek és csak 1 területen számíthatunk rájuk.
    Eső várható, kapcsolatos Kacsa Katával, és némileg a zöld csíkkal.
    :)

Evita-55, iboly54, ljanika6 és 30 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia kedves Máriusz :)
    Örülök a hírnek, hogy nem az eventesen lesz..
    Ha csak egy területen jön felröpi majd felkötjük a gatyamadzagot, mert biztos vagyok benne, hogy nem könnyítik meg a dolgunkat :)
    A KK mindig elfér a farmon, hasznos adományának tartom a felhőnek :D
    Amit "némileg" jelzővel láttál el meg majd kiderül mennyi is az annyi (mindenesetre nem túl biztató :D)
    Szerettem a focis eventeket, remélem nem csalódok most sem :D

5. JövendölőMáriusz

JövendölőMáriusz Forum Moderator Team Farmerama HU

Amikor egy új fát elkészítenek a játéknak, akkor általában a fejlesztett változatai is elkészülnek.
    Ez jogos, mert nem kell kétszer dolgozni velük. Amikor titokfa akció jön, akkor bekerül az alapfa majd általában, körülbelül 10-12 hónap múlva a fejlesztett változatai is bekerülnek, egy újabb titokfa kísérőiként. (Ezt már tapasztaltuk.) Valószínű, hogy ezek az xl és xxl fejlesztések majd 2021-ben kerülnek be a játékba, ha esetleg hamarabb egy faválogatás, vagy gőzös választékába be nem kerülnek.
    :)

csopke1, Kincső52, ursa11 és 22 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

Kedves Máriusz :)
    Kérdezhetlek, ha még itt vagy velünk?
    A naptárban láttam, hogy közeledik egy újabb ólválogatás. Reménykedhetünk benne, hogy találunk valami újat is vagy még mindig marad az a kínálat ami eddig volt? Látsz már erről valamit bővebben?

7. -Palika17-

-Palika17- Fórum admirálisa

Aha,értem. Na ezt se tudtam még. Ezt jó tudni ilyen fás pletykánál. Köszi szépen!:)

Imi*, ursa11, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  8. kelleri

kelleri Fórumszaki

Az a fránya 10 % :) :) :)

9. Szaby200342

Szaby200342 Járnitanuló

Üdvözletem kedves Gyöngy!
    Elmagyaráznád nekem, hogy miért rossz az eventes terület? Nem teljesen értem.
    Szerintem az jobb, azzal a logikával, hogy ha egy teljesen új terület van nem kell bontani, és a farmon egyidejűleg tudunk termelni valami mást... o_O
    Előre is köszi a segítséget!

Máriusz, esetleg meg tudnád mondani, hogy a cserenapot jelző csillagok milyen állásban vannak az égen? Kellene egy pár teliholdas állat (a képéből ítélve valamilyen macskaféle), hogy a gombaerdőmnek a tisztításával tudjak haladni.
    Válaszodat előre is köszönöm!

10. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórumőrült

Szia :) vannak, akik az eventeket 1-2 nap alatt lepörgetik, de maximum 3 nap alatt (igazából mindegy, hogy ki milyen okból, a lényeg, hogy gyorsan). Aki megszokja ezt, annak kegyetlen lassú, ha 4-5 napig tart egy event. Az eventes terület viszont ilyen. Ott nem igazán lehet gyorsítani, és ezért sokan nem szeretik.
    Lassan azért aktuális lesz, hogy az eventes területre is érkezzen valami (legutóbb márciusban volt). Szerintem oda olyan növény lenne jó, ami csak napi 2x aratható, így azt mindenki tudná teljesíteni (aki játszik).
    Én már várom, és örülnék egy olyan kiegészítő feladatnak, amikor mandragórát meg társait kell százezres mennyiségben beadni (lenne ezeknek is egy kis haszna) :)

11. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Sziasztok!

A nyári kalendárium 3. napi ajándéka, 6 db szupertáp.

12. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Itt van kirakva :inlove:

13. -gyöngy-581

Ügyi vagy Jancsika!

A libánknak van piros és sárga lapja is.. Remélem nem bennünket fog büntetni vele :)

14. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Sziasztok!

A nyári kalendárium 4. napi ajándéka, 1 db " Metope " talányos tiki tenyészet.

15. HéricsBáró

Ha igen , akkor be kell dobni a megfelelő csalit , és akkor hátha meglágyul a szíve . :D

Kapunk egy díjat ez mellé : Homok rák , ami 20 óránként 500 TP-t ad , és valami dalt fog énekelni .

eviii_mee, Kincső52, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

Szia Jancsika!
    Ugye ez vicc és nem komoly? Bár nem írtad zölddel..
    Hallottad már énekelni is? Jobb, mint az éneklő Ingrid volt, tényleg büntetni akarnak bennünket?

Már nem várom a pecázós eventet pedig az egyik kedvencem volt.. amilyen nyereménytelen volt utoljára, attól elment a kedvem örökre.. Olyan nyeremény nélküli eventet nem szeretnék soha többet látni..
    Nem tudom emlékeztek-e még rá, a régebbi felhőket és rávaló dekorokat lehetett csak megvenni az éremboltban. Semmi más lehetőség vásárlásra, éremköltésre nem volt...
    Ilyent nagyon ritkán írok le, mint amit most leírtam, de ez a régi event nagyon kicsapta nálam a biztosítékot és még most sem tértem tőle magamhoz..

Utoljára szerkesztett: 4.7.20
  17. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Sziasztok!

A nyári kalendárium 5. napi ajándéka, 10 db csemegés láda.

18. -gyöngy-581

Sziasztok!
    Figyeljetek, a terepben ne arassatok:

https://board-hu.farmerama.com/threads/baby-baby-boom.19716/#post-1111249

Üdv Farmerek!

Sajnos a mára tervezett Boom még nem indult el! A hibát jeleztük a központ számára, választ azonban még nem kaptunk, a türelmetek kell kérnünk. Jelenleg nem tudjuk megmondani mi lesz a mai akció sorsa.
    Amint lesz információnk, ezen a helyen jelezni fogjuk számotokra.

A Farmerama csapata

Nekem majdnem sikerült, szerencsére előtte megnéztem az eventórát, nem láttam az ikont, így jöttem olvasni, és ezt találtam :(

PS: Jó hír:

https://board-hu.farmerama.com/threads/baby-baby-boom.19716/#post-1111300

"Az éjfélre meghirdetett baby boom vasárnap 10:00 órakor elindult és vasárnap 23:59-ig fog tartani.

Ezzel párhuzamosan a szupertáp vásárlási akció is meghosszabbításra kerül 23:59-ig.

Mielőtt aratjátok a tenyésztéseket, mindenképpen frissítsetek és nézzétek meg az eventórában, hogy az esemény ikonja megjelent-e!"

Utoljára szerkesztett: 5.7.20
  19. HéricsBáró

Emlékszel erre , a baha növénynemesítésre ? Na az olasz jós körbenézett , és még mindig nem lát róla semmit se . :cry:

20. -gyöngy-581

Szia Jancsika!
    Szép dátum az április 1. szeretem azt a napot :D..
    Őszintén szólva nem nagyon csodálkozom rajta, hogy se híre, se hamva az aznap elhangzott hírek jó részének :)