Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Jól látom, hogy a "különleges szomszéd ajándékokat" FA-ért lehet majd küldözgetni? (Remélem nem. Ha így van, írnék előre a szomszédaimnak, hogy hanyagoljanak e téren, a sértődések elkerülése végett. Mert ilyen paraméterek mellett biztosan nem fogom viszonozni.)

    Ezek szerint nem felröppenő/malomtermék, hanem a párhuzamosan futó eventek és/vagy egy plusz dekor által lehet majd a csalikhoz hozzájutni.
     
    HéricsBáró, genka53, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Egyenlőre úgy látni, hogy lehetőség lesz arra, hogy valaki esetleg nagylelkűbb legyen a szomszédjával.
    :)
    A dekorra sajnos nem mernék jelenleg fogadni.
    :oops:
     
  3. nekiszaladtamafalnak

    nekiszaladtamafalnak Fórum-zöldfülű

    Szia Máriusz!
    Szeretek "kukacoskodni";)!Esetleg a nyári mikulás segítségével ?:p
     
    genka53, Kuzdern, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  4. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Huh, hát nem merném állítani, hogy ettől okosabb lettem, de akkor egyelőre nem írogatok a szomszédoknak, ráérek a kiírás után is. :D Mindenesetre köszi!

    Ezt is köszi! Pedig jó lett volna egy olyan lehetőség, amiért kvázi semmit nem kell tenni, csupán észben tartani.
    A szupertrágya-imádat és a trágyaimádat együttes csomag bónuszokkal már lehet (gesztenyés felhő nélkül is) "nullázni". Ez a legrövidebb érésidő. :D

    De ennek a témának van külön topikja. >>ITT<< találod.
     
    HéricsBáró, genka53, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Kedves Máriusz!
    Köszönöm szépen a válaszod. Mióta olvastam a válaszaid,
    -"A dekorra sajnos nem mernék jelenleg fogadni."- egyre azon jár az eszem, hogy akkor honnan lesz csali?
    Eddig elröppenős, malomban előállítós, horgászós volt ez az event.
    Súgnál kicsit? Esetleg a szélben táncikálós gazdaköris eventben lesz valamilyen formában ehhez támogatás?
     
    genka53, ljanika6, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  6. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia Sali!

    Már súgott. :p
    A párhuzamosan futó eventek jutalmaként fogunk csalikat kapni. A nyakamat merném rá tenni, hogy lesz a gazdaköriben is. (Nagy hajsza, Csípős paprika kaland (vagy mi a csuda), táncos hétvégi gazdaköri, Kikötői bazár. A focis már nem esik bele. Talán még a szomszédláda is rejthet. Én a BP helyében tennék bele...)

    Ez annyit jelent, hogy nincs laca-faca, ha pecázni akarsz, akkor egész hónapban "muszáj" lesz eventezned is. (A magam részéről annyira nem örülök ennek. Bár a legtöbb eventet csinálom, de az nem tesz túl boldoggá, ha kibetonozzák számomra a célhoz vezető ösvényt.)

    Én arra lennék kíváncsi, hogy megmarad a 3 csalifajta? Normál, prémium, luxus, ha jól emlékszem. Vagy ez a része (valamint a jutalmazás) is kap némi ráncfelvarrást?
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?posts/1008917/
    Jancsika kérdezte és Máriusz válaszolt rá, vagyis itt már volt szó a csalikról.
    Bár azóta lehet hogy mást mutatnak a csillagok.. ?
    PS: Visszajöttem mert ezt nem tudom itt hagyni szó nélkül:
    Olyan event még nem volt amit rám kényszeríthetett volna bárki. Ez sem lesz az.. Ha a megelőző eventek jók csinálni fogom, ha nem tetszik kihagyom..
    Ha jól emlékszem az elátkozott érméknél is volt kiskapu, gondolom most is lesz, majd kiderül menet közben
    Csak egy példát mutatok az előző Máriusz által hozott linkből emeltem ki a szöveget: "Az akcióban MAXimum 9 db érmét tudunk megvásárolni. 1 db érme ára 5 Farmarany."
    Ha nem kapunk érmét adó dekort, kapni fogunk valami mást helyette én ebben reménykedem. Hogy aztán a reményeim valóra válnak-e vagy sem nem tudom, majd kiderül :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.7.19
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!:)
    Köszönöm szépen, "hallottam" a súgást, azonban azt is látom, hogy itt nem kapunk dekort, ami ugye adhatná.
    Nem gondolnám, hogy ilyen hőségben nehéz feladatok elé állítanák a játékmesterek a játékosokat.
    Valahogy csak lesz, ha annyira nem lesz megérős, amit ugyan kétlek, akkor más hasznos elfoglaltság után nézek.;)
     
    -vadocka70-, genka53, ljanika6 és 4 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz!
    Ez a naptárban 11-én kezdődő esemény lesz és 22-én ér véget. Párhuzamosan fut a pecázással. Te erről a két eseményről egyszerre hoztál híreket. Ez véletlen lenne? Lehet, hogy most óriásit tévedek, de izgat ez a téma:)
    Milyen jó buli lenne, ha az ajándékdobozokban a pecázáshoz szükséges kellékeket is be lehetne csomagolni és elküldeni a kedves szomszédainknak. Szerintem örülnénk neki :)
     
    HéricsBáró, alpha58, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  10. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Mindenképpen jó hírnek számít, hogy lesz dekor, ami változóan besegít majd.
    Csalikban nem látni változást.
    :)
     
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Kedves Máriusz!:)
    Köszönöm szépen a jó hírt. Megnyugodtam, már rózsaszínben látom az eseményeket!;)
     
    Ribiszke, nyuszi63, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Persze, semmi sem kötelező, nem is így értettem.

    Megnéztem ismét a korábbi event leírását, a dekor ott is csak FA-ért megvásárolható opció volt. A max. teljesítéshez 140 minijáték volt szükséges. Az érmékhez az alábbi módokon lehetett hozzájutni:
    1. Az eventfelületen lévő, 20 óránként aratható, érme "automata" által max. 99-hez, de emberi léptékkel számolva (azaz napi 1 aratással) 84 db-hoz,
    2. A megvásárolható dekor segítségével kb. 14 db-hoz,
    3. 9 db-hoz vásárlással.
    Ez még így is csak maximum 124 db, a hiányzókat (16 - 56 db) a párhuzamosan futó eventekből lehetett/kellett begyűjteni.

    Azt nem mondom, hogy most is ugyanez a séma vagy ugyanezek a számok lesznek, de abban biztos vagyok, ha egy-egy eventet ki is lehet majd hagyni, az összeset biztosan nem, legalábbis fullos (és költségtakarékos) célok esetén.
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Már nem emlékszem rá, hogy mi segített az érmék összegyűjtésében, de azt tudom, hogy nem volt gondom a teljesítésével és azt a hónapot élvezettel játszottam végig :)
    Én sem úgy értettem, hogy minden eventet ki lehet hagyni, ilyen eszembe sem jutna. A pecázás mindig is a kedvenc minijátékaim közé tartozott talán a legnagyobb kedvencem volt minden változatában.
    Dekort kapunk ami érmét ad, ez nagyon jó hír.
    Viszont most hogy újra olvastam Máriuszt megütötte a szemem egy részlet ami eddig elkerülte a figyelmemet.
    Nézd csak meg Te is: "....ami változóan besegít majd" itt a változóan szóra tenném a hangsúlyt, mert ha igaz amire gondolok akkor ezek fejlesztések lehetnek és elképzelhető, hogy ezeket a fejlesztéseket fogjuk az eventekből kiemelni... Egyre kíváncsibb vagyok erre az egészre, remélem hamarosan fény derül arra ami most még homályos :)
     
    HéricsBáró, ljanika6, nyuszi63 és 3 más kedveli ezt.
  14. szelídgesztenye

    szelídgesztenye Fórum ismerője

    Sziasztok !
    A Nyári kalendárium mai nyereménye 200 x szint x TP .! :)
    Legyen szép napja ma is mindenkinek !
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.7.19
    Ribiszke, imi010, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Amellett, hogy én is köszönöm a napi hírmondódat a nyári naptárról, egy picit hadd javítsalak ki: a mai nyeremény farmszint x 200 TP. A %-nak itt semmi keresnivalója. Tudom, hogy jót akartál írni, de ami sikeredett, az nem jó.
     
  16. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Hát igen, mostanában nagy divat a függönyösdi. Miért pont most ne lenne? A másik event haladási sávjában a nyeremények kizárólag a függönyök és a 4 dekor ilyen-olyan variációi voltak. Az egyéb sallangokat pedig a ládákból lehetett szerezni. Ha valami ilyesmi lesz most is, azzal kiegyeznék. Bár mit ne mondjak, a dekorokat simán tudnám nélkülözni egy kvázi "értelmesebb" nyereményért cserébe. Pl. sokkal jobban örülnék egy olyan eventnek, ahol plusz arany vagy gyémánt rekeszt lehetne nyerni. :p (Na arra azt mondanám: végre valamit alkotott a BP...)
     
    ágnes7676, Kuzdern, ljanika6 és 12 más kedveli ezt.
  17. davidson32

    davidson32 Fórum-zöldfülű

    Lehet tudni valamit a következő titokólról. Szép napot mindenkinek!
     
    Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  18. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szervusz kedves JövendölőMáriusz! :)
    Nézem a naptárat, és nagyon várok már valami jobb, kreatívabb, új dekorációs tárgyat a napi ajándékok között.
    Egy kis történeti áttekintés a szépségeinkről:

    Dekor neve Dekor képe Bevezetés ideje Dekor adománya Dekor aratható
    Lédús
    dinnye
    [​IMG] 2018.
    március 21.
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont:
    1200 TP/BTP
    Tárgy mérete: 1x1
    15 alkalommal aratható,
    utána csak dekorációs elem.
    Törlés után végleg elveszik.
    Király vagy! [​IMG] 2018. július 11. Érési idő: 08:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont:
    650 TP/BTP
    Tárgy mérete: 1x1
    15 alkalommal aratható,
    utána csak dekorációs elem.
    Törlés után végleg elveszik.
    "Adni jó" [​IMG] 2018.
    szeptember 5
    Érési idő: 15:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont:
    1.200 TP/BTP és 1.000 CSP
    Tárgy mérete: 1x1
    15 alkalommal aratható,
    utána csak dekorációs elem.
    Törlés után végleg elveszik.
    Forró életelixír [​IMG] 2018.
    december 11.
    Érési idő: 15:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont:
    szint x 100 TP/BTP
    Tárgy mérete: 1x1
    15 alkalommal aratható,
    utána csak dekorációs elem.
    Törlés után végleg elveszik.
    Csodás dinnye [​IMG] 2019.
    március 20
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Amit ad:
    5000 TP/BTP és 1250 CSP
    Tárgy mérete: 1x2
    20 alkalommal aratható,
    utána csak dekorációs elem.
    Törlés után végleg elveszik.
    A fentiek alapján várható, hogy két héten belül megújul ez a fajta dekor :D:inlove:.
    Kedves Máriusz, látsz-e valami biztató jelet arra vonatkozóan, hogy egyáltalán milyen jellegű dekor lesz az, csak TP-s, vagy vegyes TP+CSP? Valamilyen szinten vagy valami miatt érdemesebb lesz-e azt gyűjtögetni, mint a jelenlegi Csodás dinnyét, mert a Forró életelixír egy "egyszer volt Budán kutyavásár" kategória besorolású ajándék volt és marad is várhatóan szerintem, bár a "hivatásos" jövendőmondó te vagy, azért kérdezlek. :D:inlove:
     
  19. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok, szia Máriusz!
    Nagyon pletyiéhes vagyok, így eltérek az előbbi témáktól.
    Mikor megy a virtuális paraszt a szentély lépcsőin, melyik perselybe érdemes dobni az "aranyat"? Látok cserepest, erdőst, szívecskést. Vagy tegyük a surgyé alá, és érdemes várni valami újra?
    A "négykézláb mászkálós" farmocskámnál vannak ilyen gondjaim.
     
    Kincső52, Sali~*.*, nagymami2 és 3 más kedveli ezt.
  20. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Pár hsz-t (továbbá előzményt,reagálást) töröltem, mert elmentetek egy kicsit a pletyiktől.
    Még ha érdekesnek is tartottam a leírtakat, a szabály az szabály.
    Próbáljatok meg a pletyiknél maradni, és a taktikai dolgokat nem itt megbeszélni.
    Köszönöm az együttműködést.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.