Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Én a sípot nem értem mire kell ? :cry:Focizáshoz horgászunk ? :inlove:

2. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Sporthorgászat, lehet hogy síp is kell hozzá, nem tudom :D

3. Wolf[Black]

Wolf[Black] Fórum admirálisa

Sziasztok!
    Szerintem ez az "Átfogó event" (naptárban így szerepel) lesz. :inlove:

4. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Sziasztok!

A nyári kalendárium 9. napi ajándéka, 10 db Hóbortos állatok ládája.

5. JövendölőMáriusz

JövendölőMáriusz S-Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!
    Akkor kezdődik egy teliholdas event, amihez felröppenők is kellenek majd. Három különböző érésídejű eventnövényt és egy felreppenőt látni (az ólak alszanak).
    Mind a két terület érintett.
    Eső várható. Az esőben a zöld csík és Kacsa Kata elázik.
    :)
    Ebben az eventben több event is fog találkozni. Más eventeknél gyűjthetőek olyan dolgok, amiket itt felhasználhatunk. Lényegében a horgászásban nem látok változást, de az érmebolt eltűnt. Ami érdekes az inkább a haladási sor. Most kapott egy szép grafikát.

Minden buborék rejt magában valamit. A dolgunk csak annyi, hogy hozzá jussunk azokhoz a jutalmakhoz amiket rejtenek.
    Természetesen a pukkasztásos módszer nem használ.
    :D

Érmék helyett most valami mást látni.
    A nyeremények megszerzéséhez viszont,
    még az elkövetkezendő eventekből, ezekre a tárgyakra lesz szükségünk:

Érdekes megoldást látni a csillagok között.
    Valószínű még egy kicsi csiszolást kap a dolog. Jelenleg azt látom, hogy x percenként (x=ahány ujj van egy kezemen) változik az ajánlatot érintő engedmény.

6. -gyöngy-581

Szia kedves Máriusz, szép napot Neked :)

A teliholdas infót köszönjük, tehát most is érdemes úgy hagyni a két teliholdas területet, hogy minél több felröpink legyen majd :)

Volt már olyan pecázós eventünk (pont a legutóbbi) amikor csak másik eventekből kaptuk a pecázáshoz szükséges "dolgokat". Talán az éremboltot kivéve ehhez hasonlít érzésem szerint (?)

https://board-hu.farmerama.com/threads/nyári-haldorádó-event-2019-július.18323/
    Igazad van tényleg csodaszép az eventes haladási rész :) Kíváncsi leszek rá, hogy buborékok milyen ajándékokat rejtenek :)

"Jelenleg azt látom, hogy x percenként (x=ahány ujj van egy kezemen) változik az ajánlatot érintő engedmény"

Ha ez valami vásárlásos dolog akkor már nem is izgat annyira, bár ha megéri szívesen költök ...
    5 ujjam van, ha jól értelek 5 fajta "árut" kínálnak nekünk vagy az árában lesz esetleg változás a % kapitánynál?

PS: A szerkesztés oka: linket tettem be.

Utoljára szerkesztett: 9.7.20
    -Fülemüle-70, ursa11, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórum császára

Szia :) az x a percekre vonatkozik, vagyis 5 percenként fog változni az engedmény (az ára fog változni)

8. JövendölőMáriusz

9. -gyöngy-581

Köszönöm szépen :D
    A képen azt a horgon lógó* kukacot a vigyorával imádom, remélem visszaköszön majd dekor vagy matrica formájában a farmomon is :D:inlove:
    * inkább hintázik, mint lóg átfogalmaztam :D

Szia Jancsika :)

Felébredhetsz az álmodból itt a Flamingótojás:

https://board-hu.farmerama.com/threads/flamingó-házi-kedvenc.19735/#post-1111528

Kihelyezhető : minden területre
    Területenként maximum 1 db helyezhető ki, kivétel házi kedvenc futtató
    Érési idő : 18:00 óra
    Méret : 1x1
    Amit ad : 15.000 TP + 2 db szabad pörgetés + 40% TP/BTP bónusz 10 órán keresztül

10. HéricsBáró

Nem tudom , mennyire lehet jó , ha egy uszodába a cápa az uszodamester , és ő ment meg .:D

Az event menete
    • A betakarítás során gyűjtsön úszósapkákat az úszómedencék tisztításához.
    • Betakarítás merülő tornyok és úszó virágok kellenek
    • Folytassa a merülési platform felépítését - minden lépés jutalmat hoz.
    • Időnként egy növény rendezvényekre és a "szórakozás a vízben" rendezvényre sípoló eseményekre.
    • Ezúttal fák gyűjtése közben gyűjtheti a Farm Star Talers-t.
    • Vásároljon velünk a medenceboltban
    Szia
    Ezek szerint , ha 4 perc 59 másodperckor kattintok , és a rendszer 10 másodperc múlva fogja fel , nem azt veszem meg , hanem mást ?

Itt az idő focizni

[​IMG] [​IMG]

Szia
    Mennyi event lesz összegyúrva ? Ha egyiket nem végzem el , akkor hátrányba kerülhetek nagyon ?

11. -gyöngy-581

Szia Jancsika!
    A cápának biztos jó, nézz csak rá milyen boldogan lesi a vacsit… vagy ebédet.. és elégedettnek is tűnik még mellette. :D.

Az érembolt átkerült ebbe az eventbe, kíváncsi leszek rá, hogy milyen lesz a kínálata :)
    Talán Máriusz látja már és megmondja nekünk, hogy ez az event délvidéki vagy mérsékelt égöv alatt kerül majd megrendezésre.. Pajtát kér-e vagy sem, sok területes lesz-e vagy szűkített keretekben kell ültetnünk?
    Szerinted ilyen lesz a focisban az e-gaz? [​IMG] Elég kopárnak tűnik :D

12. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórum császára

Szia :) korábban már hozta a képeket a szokásos focis gazokról (labdarózsák) és a felröpiről (gumilabdacs), bár ez akár változhat is

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

13. HéricsBáró

Lehet , hogy a vetőmagot el kell itt is vetni , majd be a malomba , és ott kapunk foci mag eventnövényt ? :inlove:

14. JövendölőMáriusz

Sziasztok!
    Nem google fordítóval ez így néz ki:

"Raccogli le cuffie da nuoto durante il raccolto per pulire le piscine.
    Raccolto per la costruzione delle torri da immersione e dei fiori da nuoto sul campo dell'evento.
    Continua a costruire la piattaforma di immersione - ogni passo porta ricompense.
    Di tanto in tanto una pianta per eventi e fischiettando per l'evento "divertimento in acqua".
    Questa volta puoi raccogliere Farm Star Talers durante la raccolta degli alberi.
    Fai shopping con loro nel negozio della piscina."

Gyűjts úszósapkát a betakarítások során, hogy kitakarítsd a medencéket.
    Az ugrótorony felépítéséhez takaríts be úszórudat és úszóvirágot az event játékmezőin.
    Építsd folyamatosan az úgrótornyot- minden lépés jutalmat ad.
    Ritka eventnövényeket és sipokat gyűjthetsz a "Vízi móka" eventhez.
    Most a fák betakarítása során csillagos érméket gyűjthetsz.
    Ezekkel a strandboltban vásárolhatsz.

Ez a leírás szinte teljesen olyan, mint majd a hivatalos szöveg.
    A vízi móka event nálunk a horgászós event lesz, aminek nem ez lesz az elnevezése.

Megnyugtatlak, jelenleg még nekem is magas a dolog.
    :D

15. HéricsBáró

Ez milyen event mechanizmus lesz ? A meglévő fák adják ezt a felröpit , mint a gyümölcspiac eventnél a csodagyümölcsöt ?
    Azért van a szezonban a kacsa kata dekor modósító ? Vagy , ez a kettő dolog eltérő időpontban lesz ?
    Vagy , egy újfajta fa fogja adni a bolti fizetőeszközt ? Csillagos érme fa , ez jól hangzik .
    Egyáltalán , miért fáktól kapjuk a csillagos érmét ? Olyan sok minden lesz a boltban , vagy sokba fog kerülni minden ?
    Milyen éghajlatú fák fogják adni a csillagos érmét ? Rémes csillagos érme lehet ? Lécciii .....

Lehet sok a kérdés , de felcsigázott . :D Vagy rossz nyomon indultam el ? :cry::inlove:

16. JövendölőMáriusz

Farmos fákat érint.

17. HéricsBáró

Egy területes , vagy mindhárom játszik ? :inlove:

18. -gyöngy-581

Valami jelentősége biztos van, ha kép készült róla és az kikerült egy-több fórumra is :)
    Hé ez nem ér! Ezt a kérdést már én is feltettem, csak türelmesebb vagyok és vártam a választ rá :) :D

19. JövendölőMáriusz

Jelenleg titokfákat, titokólakat, ládát, event kellékeket látok. Ezek többször is kiválthatóak.
    Még azért változhat a dolog.
    Az, hogy sokba fog-e kerülni csak annak a függvénye, hogy milyen mennyiségben repkednek majd az érmék.

20. -gyöngy-581

Szia Máriusz!
    Ezt a mondatot még emésztem... :D
    Az event a farmon fog zajlani, vagy ott "csak" felröpit, érmét fogunk gyűjteni?