Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! Máriusz!
    Tudod én nagyon irigyellek..nálunk már vagy 3 napja felhős az ég, és te mégis mindent látsz az égbolton.:)
    Nem tudom merre lakhatsz, de biztosan jó hely lehet, legyen szép napod és süssön rád a nap.xD
     
    SzuperTájfun, Gio, -kaktuszable- és 19 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, szép délutánt kívánok neked :)

    Az egyik szemem sír a másik meg nevet, ettől a jóslattól, de majd megszokjuk..
    Köszönöm a választ. :inlove:
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet , a holdon van a távcsöve ? :inlove:
    Micsinálunk a felhalmozott rengeteg farmpengővel , ha nincsen hova elkölteni ? :p
    Lesz sárkány ólunk , vagy valami hasonlatos , ami tüzet okád ?
     
    Utoljára szerkesztett: 19.7.20
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!

    A válaszom a kérdésedre: nem halmozunk.
    Kihagyom az egyik legjobban várt mini-eventemet, hiszen nem tudom elkölteni a meglévő farmpengőt sem.:cry:
    A farmpengőt kiemelhetem a nublon-átalakítóból ezt nem fogom, mert a két kerék adja (party- és zöldpöri is) , adja több láda, adja a tenyésztés, ha akció van, gazdaköri nyeremény, eventnyeremény is lehet. Hirtelen több nem jut az eszembe, de ennyi bőven elég a bolthoz nekem. Természetesen ez farmonként változó lehet, hogy ki hol tart a boltból vásárlással én csak a saját farmomat néztem.
    ****
    Kedves Máriusz hosszabb távra látod esélyét annak, hogy a nagyobb farmokat érdekeltté fogják tenni a farmpengő megszerzésére valamilyen számunkra is csábítóbb bolti kínálattal?

    Elárulod nekünk, ha nem titok, hogy két csillaglesés között Te élni fogsz most az átalakítás lehetőségével? :D
     
    Utoljára szerkesztett: 19.7.20
    maszilva, -kaktuszable-, .barbi1. és 13 más kedveli ezt.
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A nyári kalendárium 20. napi ajándéka, 1 db ijesztő kézműves dolgok ládája.
     
    maszilva, bota493, inanna11 és 15 más kedveli ezt.
  6. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Máriusz!
    A 9 órás műhelyes ól akciót nem látod véletlenül a távcsövedben?
    Azt is szeretjük... :music:
     
    maszilva, Gio, Kuzdern és 13 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Adhatna ládát . :inlove:
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1, soresne és 4 más kedveli ezt.
  8. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Farmarany ládát, 5 óránként. xD:D:D:D
     
    .Sookie69., soresne, Samborg és 12 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Én a ládikókhoz annyira nem is ragaszkodnék:music:Simán ha FA-at ad mondjuk 10 óránként is ok;):D
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Kedves Máriusz!
    Egy tápos baby boomos tenyésztést látni már a távcsövedben? Kicsit lehetne készülődni a következő augusztusi eseményhez.
    [​IMG][​IMG][​IMG]Jelvényes segítség : ITT!
    ;)
     
    juliannakoczkas, Gio, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! Erről itt láthasz egy képet:
    Sziasztok!

    Még 6-ot alszunk:
    [​IMG]
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Még több képet meg itt a következő hónap tenyésztési hullámmal kapcsolatban . :inlove:




    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Kosárba szedve még tényleg nem láttuk :D

    Bár én félek tőle, hogy ez így akár egy kicsit megtéveszthető is lehet. Mért?
    Mert az első kérdésem az volt Máriuszhoz, hogy étlapról szabadon választható lesz-e a kategórián belül az, hogy mit tenyésztünk és válasz igen volt. A kosarak adnak egy fajta tenyészthető emlőst, ízeltlábút és halat annak akinek a játékosok közül abban a kategóriában kevés van, viszont nem kell feltétlenül ezeket tenyésztenünk, ha nem akarjuk. Most megint magamból indulok ki, -mivel más játékos terveit írni nem tudom-, de az én tervem a cápa, a pillangó és a pocok lesz a terepben.
    **
    [​IMG] Ez a kép nagyon pici, de mintha egy ólat látnék a kosáron kívül. Felismered, hogy milyen ól? Talán csincsilla, de nagyon nem vagyok benne biztos..
     
  14. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Szerintem egy piros fejlesztés és egy terményes, de nincs tippem melyik állaté...
    [​IMG]

    A csincsilla jó lenne.... :music:
     
  15. moncsika450

    moncsika450 Járnitanuló

    Sziasztok!Szerintem láma!!
     
    ^^Ayumi^^, GA-BI-O-Farm, zsazsa96 és 4 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kata!
    Köszönöm a nagyítást, így már sokkal jobban látszik, bár sajnos nem ismerem fel teljes bizonyossággal. Igazad van tényleg piros fejlesztés és alapól..
    Viszont ebben az esetben elnéztem a csincsillát, túl élénk volt a fantáziám, ha igaz :)
    Szia Moncsi!
    Valószínűleg igazad van, arra hasonlít legjobban.
    Viszont alapólat csak úgy nem tesznek be a legnagyobb kosárba főleg úgy hogy az a műhelyben megépíthető, tehát valószínűleg piros kötöde lesz a kosárból kapható terményes.

    Remélem jön előbb utóbb Máriusz és megsúgja nekünk, mi is lesz ez az ól vagy terményes.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.7.20
  17. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
    Kicsiben eléggé piros, de ez sajnos csak narancs.
    :)
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Köszönöm a pontosítást, a Te képeden már tényleg narancs sajnos.
    Viszont az alap kötödét nem igazán értem, mert simán és lazán megépíthető a városban a barkácsműhelyben.
     
  19. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A nyári kalendárium 21. napi ajándéka 20 farmpengő, a zöld vödöré pedig a medencés futam dekoráció.
     
  20. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Sziasztok!
    Ez egy alap kötöde, és egy narancs lámaól?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.