Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    -Fülemüle-70, Imi* és SzuperTájfun kedveli ezt.
  2. Sandor1959

    Sandor1959 Junior szaki

    Sziasztok,a mostani event milyen besorolású?könnyű,közepes,nehéz?Mostanában nem látom kiirva.
     
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Lassan nem lehet megmondani.
    Egy event lehet nagyon könnyű egy tapasztaltabb játékos, vagy egy jól felszerelt farm esetén. Ugyanaz az event lehet nagyon nehéz egy kezdő játékos, vagy kevésbé jól felszerelt farm esetén. Egy eventmechanika is van akinek egyértelmű, könnyű. De van, aki csak később érti meg, amikor már valamit nem úgy csinált mint ahogyan kellett volna. Egyszerűbb az eventcsevegőben tájékozódni az event kezdése előtt, illetve event közben a tapasztaltabb, segítőkész játékostársaktól, olvasni az írásaikat, hogy mi várható az eventtől, mit vár el az event tőlünk és milyen taktikák lehetségesek. Az ott leírt tanácsok, tervek, számítások, sokkal jobban adnak felvilágosítást egy event nehézségeiről, mint az eventismertetőbe kiírt, eventre vonatkozó, könnyű, közepesen nehéz, stb jelzők.
    :)
     
    vihence, -kaktuszable-, senga77 és 26 más kedveli ezt.
  4. Sandor1959

    Sandor1959 Junior szaki

    köszönöm az infót.
     
    SzuperTájfun kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szeptemberben lesz valami dominó event
    Meg új fák is lesznek : Valami fa ami nevetni fog , meg ez .


    [​IMG]
     
  6. Tomo1976

    Tomo1976 Törekvő

    Sziasztok !!! Először is elnézést ,mert lehet nem jó helyen teszem fel a kérdésem ! A Bahán a 498-ik szinten járok így van 2595 Arany banánom . Kérdésem , ha már minden kivan váltva mit lehet vele kezdeni vagy csak nézegessem ??? :) Nagyon szép napot mindenkinek és további jó játékot :) Sziasztok
     
    mamszi5107, vm68, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) nézegetni nem érdemes, de egyszer talán még hasznát lehet venni. :) Biztos látják a játék készítői, hogy rengeteg AB-ja van a játékosok többségének (akik már évek óta játszanak), így bedobhatnak olyan értékes valamit, aminek a kiváltásához kérnek mondjuk 5000 AB-t ;) akkor majd jól fog jönni az AB 8)
     
    vihence, macska49, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  8. Tomo1976

    Tomo1976 Törekvő

    Szia ! Igen köszönöm , van benne igazság , csak hát ez a türelmetlenség ami biztos csak nálam van .:)
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Álmodozni jó, szép a szám amit írtál, de soha sem fog megvalósulni, mert vannak olyanok akik ettől a lehetőségtől úgy megriadnának, hogy talán még a játékot is itt hagynák.
    Szia!
    Pár éve már minden szinthatárt elég gyorsan átléptem, a 600. szint sem mostanában lett meg. Jelenleg több, mint 9000 AB van a számlálómban. Nem zavar, elfér. Emlékszem arra az időre,- jó pár évvel ez előtt volt-, amikor itt kétségbe esve kérdeztem, hogy mi lesz velem, ha már nem tudok több szintet lépni és bővítik a szentélyt, miből váltom ki amit kérnek érte. Ekkor még talán ha 15-en vagy, 25-en voltunk ebben a helyzetben a teljes játékostársadalomban a világon ahol játszák ezt a játékot.
    Sikerült a fejlesztőknek megoldani az AB hiányérzésünket és én azóta is örülök neki :D, gyönyörködöm a számukban amíg szükségem nem lesz rá, hogy költsek belőle. Ezt tanácsolom Neked is, jönni fog még feladat bőven, ha a játékmester is úgy akarja :D
     
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! a van-tól ne féljél, a nincs már kellemetlenebb...nekem is több ezer van...és még a banánt is szeretem...türelem:D
    Ahogy gyöngy gazda írta, egyszer bekeményítenek és még lehet kevés is leszxD
     
    vihence, -kaktuszable-, nagymami2 és 13 más kedveli ezt.
  11. zamenik

    zamenik Aktív író

    Szia, azt látod-e, hogy nagyjából mikor érkeznek, nem sok maradt már a hónapból.
     
    -Fülemüle-70, Goran és SzuperTájfun kedveli ezt.
  12. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia. Szerintem jobb nézegetni, mint azon görcsölni, mikor sikerül a hiányzó banánt összeszedni. Nálam a nagy farmon 4900 felett van , itt a kis farmomon amit februárban kezdtem, még mindíg , nagy öröm, ha, ki tudok váltani a hiányzókból. Most pl a frangipáni fának örülök nagyon, mert tovább tudom a zuhatagos utolsó feladat részét csinálni. Sőt a zsiráfot is tudom etetni, nem kell szupitápot adni neki.
     
  13. Tomo1976

    Tomo1976 Törekvő

    Sziasztok megint ! :) Köszönöm a kedves és hasznos hozzászólásokat mindenkinek .:) Mégis csak jó helyre írtam !!! :) További szép estét mindenkinek !:)
     
  14. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Sziasztok! Ha jól emlékszem, hogy valaki korábban azt írta, hogy mostantól gyűjti a party kerék forgatást, mert szerinte új ajándék ( láda? ) kerül fel az ajánlatba, ami " megérős " Azóta nem pörgetek. DE: Igaz vagy hamisí a hír? Pörgethetek vagy nem?
    Ez lene a kérdés .... -.- Ti tudtok valamit?
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A hír igaz, Máriusz szólt már róla, hogy új nyeremény kerül fel a kerékre. Ettől függetlenül Neked kell eldöntened, hogy pörgetsz-e vagy sem, mert ez itt pletyka és nem hivatalos bejelentésre alapozott beszélgetés ami vagy bejön vagy változnak a csillagok.

    Az új dekorról ennyit tudunk Máriusztól:

    Mókus figurás, ládából előugró, ládát adó dekor.
    :D

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 22.8.20
    ursa11, -kaktuszable-, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  16. JövendölőMáriusz(home2)

    JövendölőMáriusz(home2) Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Akadt egy kis problémám a csillagvizsgáló ajtajának zárjával, így most átköltöztem egy rövid időre egy másikba.


    Mint korábban írtam, lesz egy bahama bővítés, titokól után pedig általában titokfa érkezik.
    De ha már jönnek a fák, akkor az sem árt ha szortírozunk a meglévők között.
    Hallani valami zakatolást a horizont felől.

    [​IMG]
    :)


     
    helena64c, stellácska26, bota493 és 38 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép napot Neked :)

    Nálunk otthon állandóan eltűnnek a kulcsok aztán előkerülnek, hosszabb rövidebb idejű keresgélés után. xD:cry:xD
    Majd elfelejtettem még az udvari kapu távnyitói is az illékony dolgok közé vannak besorolva :D

    A fagőzösnek örülök, már régen volt. Azt nem mutatják véletlenül a csillagok, hogy lesz-e a gőzösön új fa vagy a régiekkel fogunk csak vonatozni?
    :inlove::inlove:
     
  18. JövendölőMáriusz(home2)

    JövendölőMáriusz(home2) Fórum-zöldfülű

    A menetrend szerinti titokfa akció felé eltekintve, ezeket láttam:
    [​IMG]
     
  19. JövendölőMáriusz(home2)

    JövendölőMáriusz(home2) Fórum-zöldfülű

    20.-án kellett volna érkeznie, valami okból eltolták és megváltoztatták.(változatosabbá tették)
    Így a jóslattól némileg eltérő lett, több fajta növényt látni, viszont a mennyiségeket lejjebb vitték. Még 5x alszunk addig.
    :oops:
     
    vihence, bugavalika40, missuzy_53 és 27 más kedveli ezt.
  20. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Köszönöm,akkor még kivárok egy kicsit, addig módjával pörgetek
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.