Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Szia! 10-dike körül szokott lenne az akció :)
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Azt hiszem bátran leírhatom így estefelé, hogy holnap már biztos, hogy nem bővülünk legnagyobb sajnálatomra. Pedig örültem volna neki, ha látjuk a hivatalos közleményt róla.
    A fejlesztők másképpen döntöttek, alszunk még párat amíg jön, reméljük csak kettőt. Talán ez lesz a menetrend: holnap ismertető szerdán bővítés, de ez persze csak pletyka.
     
  3. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Vagy... holnap jön a bővítés és hozzá az ismertető... :D (Ez persze csak az én óhajom. Gondolatban már ma is egész délután a dekorokat pakolgattam az új területekre. xD)
     
  4. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Sziasztok!:)
    Csiribi-csiribá:D
    Teliholdas 2 a 3-ból event :music:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    A gazdakörös küldetések:music:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    A ránk várók:music:


    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 5.10.20
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A mai nap is tegnap reggel 10 után van , szóval nem tévedtem .
    Akkor ma is várunk . Ha nem jön , akkor várunk tovább .
     
  6. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

  7. zamenik

    zamenik Aktív író

  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Elvileg lesz farmos is , de arról még nem láttam pletyi képeket . Csak annyit , hogy a világítótoronynál lesz .
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Szerintem a farmos nem fog jönni ma, csak valamikor később, de lehet, hogy tévedek. Erről annyira nem volt sehol semmi hír a jövetelén kívül, hogy én nem nagyon hiszem, hogy együtt jönne a kettő.
     
  10. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok.

    Pedig szerintem a farmos lett volna először a célszerű. Oda rakom majd a legjobb dekorokat a baha már nem érdekes, oda ami marad. Szerintem ez sokaknál így megy majd végbe. De ez van lényeg, hogy kapunk.:);)
    Tudom lehet majd variálni mert úgy se minden jó a bahára.
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    2X lesz telihold fejlesztés . Lehet , hogy az egyikkel jön ? :inlove:
     
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ez eddig jó, mire kezdődik a 6 napos event, addigra át lehet passzírozni a baháról a dekorokat.
    Még egy kérdésem lenne hozzád, bár nem ide tartozik.
    Van amikor simán tudok Unity-be kóricálni, elég gyorsan vált területeket is és van amikor a felhőn, tölgyesbe lefagy. Ez a javításoknak és a folyamatos munkálatoknak tudható be, vagy valami nem stimmel nálam?
     
  13. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia, ez nálam is és másnál is előfordul többször is. Írhatom, hogy sűrűn.
     
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Köszi szépen Imi, megnyugtattál :)
    Akartam már írni Neked, a vírusírtó megoldódott;)
    Hja és még valami, mert az agyam szita, legközelebbi cserekor írj már rám légyszí, olvastam, nincs Abiu fád, amit szívesen küldök Neked ;)
     
  15. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Köszi, már lett abium és vannak kis farmon is.;)
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Teliholdas fejlesztéssel? Nem hiszem, bár ki tudja, mit kavarnak össze.... A farmos fejlesztés nem teliholdas szerintem ez két különböző dolog...
    Viszont van egy megérzésem ami minden pletykaalapot nélkülöz, de reális is lehet esetleg. Arra gondolok, hogy a farmos területtel együtt vagy előtte kapunk valamikor egy új dekorral bővített ládaválogatást is, vagy valami olyan akciót ahol valami komolyabb szintszorzós dekor is bekerül a játékba. Szükség lenne rá és már időszerű is. :inlove:
    Ha nincs igazam, majd kérek egy vödör hideg vizet, ami felébreszt az álmodozásból.xD:cry:xD
    Szia Imi!
    A 600-as bahám már nem kíván több btp-t, de vannak csodaszép ládát adó dekorjaim amik eddig termőterületen is voltak a bahán. Ezek most dekoros területre mehetnek, a kedvenc fáim újra ki a zuhatagra és ez számomra most nagyon jó, örülök ennek a lehetőségnek :D
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.20
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én nem ládában szeretném , mert az véletlen szerű . :cry:
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igazad van, 60 arany/db egy-egy dekor ára átlagosan, ha a boltban veszed meg, de az biztos... A ládaválogatás olcsóbb, de elég bizonytalan, viszont izgalmas és mást is kaphatsz nem csak dekort.. mindezt 5 arany/darab áráért :D Tessék kérem lehet/ne választani.... Én a 2.-kal élnék, ha szabad :)
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Találtam pár ládát .

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]



    Ez melyik event lehet ? Itt van összegyűjtve .
    A repülős itt van . A 24 órás gazdakörs nem lehet . Teliholdas 2 a 3-ból event itt van .

    Akkor marad a Halloween event társasjátékos mechanikával vagy a Valami varázslat szövés event vagy az Átfogó event

    Tippem szerint a társasjátékos lehet .
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem is. Érmeket látunk a képen amit hoztál, ez nagyon hasonlít a trivia érmékre.. Bár három fajta érmét látunk lehet, hogy három különböző eventből fogjuk kapni, szóval nem vagyok benne biztos teljesen, lehet hogy az átfogó eventben fogjuk beváltani ezeket az érméket?

    Máriusz hol jársz? Gyere légyszi és segíts nekünk, mert ez a hónap így túl nagy falat és túlságosan szerteágazó, szükségünk lenne egy kis fonálra, amit felgöngyölíthetnénk, hogy ne tévedjünk el a labirintusban :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.